Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
16-07-2011 - 13:09:23
Quote
др. Иванов
Кое по-точно?

Quote

Спрял съм обекта докато му дойде времето!
Re: Преглед на печата 2011
16-07-2011 - 13:45:06
Иванов, е тва се продава в Турция....на морето.......нема варници наоколо......и пияни нема да повръщат.....

[www.vartur.com]
Re: Преглед на печата 2011
16-07-2011 - 14:05:20
Re: Преглед на печата 2011
16-07-2011 - 14:51:26
Ами нищо....просто така, като информация... искаш ли нещо от Флорида, Маями?

Между другото, замразен строеж е мноу кофти от всяка гледна точка....голяма съсипия е, вервай ми.
Re: Преглед на печата 2011
16-07-2011 - 16:57:43
Quote
др. Иванов
Е и?
Е тва ти решава проблема, знам, че си му фен! [www.vbox7.com]
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 17:26:59
Quote
др. Иванов
Спрял съм обекта докато му дойде времето! Обект, ни яде, ни пие!
Toва е принос в икономическата наука ако изобщо има такава.Да не говорим че се руши трябва охрана циганските набези зачестяват банката и тя чука на вратата.Иванов скоро ще те изритат на улицата.А и колко ли хорица си завлякъл.Моли се някой да не срещне щото може да се озовеш в една чакалня.......
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 17:53:56
От Иванов никой не краде! Обекта е без охрана, в което може да се убеди всеки и не е изчезнало нищо. Ръце режем всякакви! Не съм ходил от около месец да го видя, но съм сигурен. А хора през живота си не съм завличал, напротив кризата я карам като си събирам дълговете. На собственика съм дал много голяво обезщетение, защото ми е приятел, та и с него се виждаме да се черпим и редовно ме кани на гости. Банка и кредитори не чукат, защото работя само с мои пари, а и защото чакам готови от парцели на морето най-вероятно няма да продавам поне докато цените не отидат на 1000-1100Е/м2, дотогава под наем. Комшията неговите почти ги продаде на 710, останаха му два, външно всичко завършено, но вътре на гора тухла, а може и да ги е продал, защото не ги намирам в обявите. При това неговите са без асансьор и паркоместа и са със складови, а към моите върви паркомясто и са мазе(а не складово, което е в апартамента), естествено и асансьор.
Както съм казвал много пъти, строителите не ги мислете, те не са на загуба.
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 18:01:41
Доктор Иванов, бих желал да задам към Вас въпрос, като се надявам да получа отговор.

Защо не стройте в момента, на ниски цени на материал/труд/рушвети, а чакате да Ви излезе по-скъпо (големият процент обезщетение, споменат от Вас)?

Всички познати, които се занимават със строителство, в момента с удоволствие завършват с лекота всички проекти.
Или те бъркат, или Вие, или истината е някъде там, по средата...
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 18:28:19
Не знам кои са ти познатите, но ако не е наложително заради клиенти или други причини никой не строи. Материалите, желязо и бетон съм ги вкарал и малко предплатил до почти половина от двете, а другото няма къде да скача толкова. Спрял съм на етап който ми позволята тръгнат ли нещата да го завърша за 5-6 месеца, имам разрешение за свързване с енергото, там имах късмет защото го уредиха двяма колеги, коитго бяха чакали по 2-3 години, та и това няма да ме бави. Ако имах пари за цялата сграда естествено щях да я довърша, но нямам и няма смисъл да оставам без пари и без сградата да е напълно готова. Сега продажбите на парцели по морето тръгнаха, като прибера кайметата ще я довърша и ще чакам цена, точно защото съм я завършил с мои пари. Ако има мераклии да се включат и работя с техни цените ще са други, но не ми се завимава с това, първо защото ситуацията е такава, че трудно ще се намерят хора, а и ако се намерят все ще са притеснени за парите и ще ми дават много зор, а аз съм свикнал да спя до 9 часа сутрин и поне 2 часа следобед. От банката дават кридит на 11%, което по принцип ми върши работа, на аз не работя и няма как да оправдаем юридически плащането на няколко вноски по лихвите от момента на завършване до първите продажби.

Ако има мераклии, намалил съм цената на парцела на Сл. бряг на 1,5 млн.Е., което си е чист подарък.
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 18:38:35
Т.е. отговора на поставения от мен въпрос е:
Quote

Ако имах пари за цялата сграда естествено щях да я довърша, но нямам и няма смисъл да оставам без пари и без сградата да е напълно готова.

Какъв е този парцел за 1.5мил ? в Слънчев Бряг?
Има ли го обявен някъде да го погледнем?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход