Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 12:32:15
Quote
камелия
Quote
kalashnikof
Батко, внимавай че Камелия има черен колан по Таекон-до-до.Тя е побеждавала дори Бойко Борисов.

Не, автомате- нямам първосигнално мислене и не налитам на бой.
Нито се заканвам да срутя форума, щом не ми изнася нечие мнение.
Всяка простотия трябва да има някаква мярка, но при батко ти няма.
Затова питам- заканва ли ми се наистина или си приказва, скрит зад петия си ник и разчитащ на анонимност?
Преди да коментираш чуждата простотия погледни своята.И се замисли дали не си я предизвикала.Никой не те обижда заради различно мнение а защото това мнение е придружено с обиди и ругатни към човека дръзнал да има различно от твоето мнение.На всичкото отгоре си измисляш неща които човек не е казал.Освен това цяла тема беше посветена на твоята простотия и то не от мен.И там се оказа че с изключение на баш.... и ивчо други няма на твоя страна.
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 12:52:28
avatar
Quote
batko
Ще ти се ама не мога да изпия толкова.А и пари нямаш.

Quote
камелия
Престани да ми се предлагаш!
Не разбра ли, че с жигола работа нямам?
Явно, много си го закъсал, щом вървиш подире ми във всяка тема.:]

Quote
batko
Kазах ти вече че не съм нито геронтофил нито некрофил другото си го знаеш злобна бабке.

Знам си го, НАБОРЕ- с жигола не се занимавам.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 13:00:26
avatar
Quote
batko
Освен това цяла тема беше посветена на твоята простотия и то не от мен.
И там се оказа че с изключение на баш.... и ивчо други няма на твоя страна.

Не е точно така.
Камелия е човек с опит в работата с имотите и това, че някои не са съгласни с нейното мнение, не е повод за обиди на ниво селски пубертети. А е видно, че пишещите са зрели хора (повечето).
Не бива целия форум да се разделя на лагери и да се оплюват един друг.
Това че много форумци "притихват" не означава, че са безучастни.
Аз си мисля, че всичко е тенденциозно и целта е този форум да бъде скапан.
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 13:05:05
avatar
Quote
TZARS
Quote
batko
Освен това цяла тема беше посветена на твоята простотия и то не от мен.
И там се оказа че с изключение на баш.... и ивчо други няма на твоя страна.

Не е точно така.
Камелия е човек с опит в работата с имотите и това, че някои не са съгласни с нейното мнение, не е повод за обиди на ниво селски пубертети. А е видно, че пишещите са зрели хора (повечето).
Не бива целия форум да се разделя на лагери и да се оплюват един друг.
Това че много форумци "притихват" не означава, че са безучастни.
Аз си мисля, че всичко е тенденциозно и целта е този форум да бъде скапан.

За скапването май си прав.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 14:30:46
ЕК понижи прогнозата си за икономическия ръст на България през 2011 г.

[www.investor.bg]

Завишени са очакванията на ЕК за нивото на безработицата в България.

От Еврокомисията са по-песимистично настроени за повишаването на инвестициите в България.

Темпът на възстановяване на България от кризата изостава

вътрешното търсене е силно засегнато от намаляващата заетост, покачващите се потребителски цени, затегнатото кредитиране и намаляващата инвестиционна активност.

-----------------------------------

Има и за ЕС:

Според ЕК възстановяването на икономиката на ЕС е спряло. Резкият спад на доверието се е отразил негативно на инвестициите и потреблението, а забавеното възстановяване в глобален план забавя и растежа на износа на общността.


ЕК не предвижда подобряване на условията на пазара на труда.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-11-10 14:34 от javcho.
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 14:36:19
Quote
batko

Преди да коментираш чуждата простотия погледни своята.

В представите на аграрите тази максима важи единствено за другите. Твъъъъърдо са убедени в това!
:}
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 14:38:22
Quote
javcho
ЕК понижи прогнозата си за икономическия ръст на България през 2011 г.
Джапанке, зарежи прогнозите: я кажи пак нещо за качествения си лайфстайл, че да се светнем!
Тва е най-важното.
:]
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 16:08:34
Quote
ivorad

Джапанке, зарежи прогнозите: я кажи пак нещо за качествения си лайфстайл, че да се светнем!
Тва е най-важното.
:]

Най-важното е никой да не копира лайфстайла на социопата аутсайдер - камелия(бурсука).

1. Да се седи по-цял ден, особенно вечер, сам пред компютъра, в пенелка, в гето, заобиколен от аутсайдери.
2. Да се набляга на асоциализирането.
3. Петък, събота и неделя да се полагат двойни усилия.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-11-10 16:09 от javcho.
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 16:59:09
Како, не се ли уморихте с джафчо вече ? Показахте си простотията, тъпотията, ще си умрете, че не можете да надприказвате Камелия, ами то е ясно - за разлика от вас разбира от имоти, приказлива е, интелигентна е /пак за разлика от вас/, какво още очаквате ?
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 17:25:39
Quote
TZARS
Quote
batko
Освен това цяла тема беше посветена на твоята простотия и то не от мен.
И там се оказа че с изключение на баш.... и ивчо други няма на твоя страна.

Не е точно така.
Камелия е човек с опит в работата с имотите и това, че някои не са съгласни с нейното мнение, не е повод за обиди на ниво селски пубертети. А е видно, че пишещите са зрели хора (повечето).
Не бива целия форум да се разделя на лагери и да се оплюват един друг.
Това че много форумци "притихват" не означава, че са безучастни.
Аз си мисля, че всичко е тенденциозно и целта е този форум да бъде скапан.
Oпита и в имотите е на ниво да търчи по адреси и да отваря вратите.Нямам нищо против нейния опит и мнения.Тя обаче няма мнения а писаници какъв е тоя и оня.Няма писаница без квалификация по отношение на човека.Тази жена освен да ругае и хока хората с друго не се занимава.И така е от години.Цяла София да и сере в устата не може да ги напълни.Че и Перник няма да смогне.Досега никой не е успял да я надприказва затова трябва от времем на време да я шамаросват че да се усети.Ако искате истински форум направете така че да престане.Аз нямам за цел да преебавам форума.Но ще се гавря с нея докато не престане да ругае хората.Нека си има мнение и аргументи но без ругатни към хората с които не е съгласна.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход