Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 12:41:23
avatar
Камелия ти си абсолютно малоумна ! Тук в Германия има един лаф - по-тъпа си отколкото полицията позволява, казвам ти го съвсем честно.... за какво да се оправдавам бе? Знам че не искаш да снимаш откъм улицата защото там гледката ще е на гето, с 5-6 блока гледащи точно в прозорците ти.... а за 1200 евро ти показах данни от статистиката края на 2008ма такива бяха цените... за 12те процента ония човек с ипотеката ти го написа. Медицински хеликоптер съм виждал по-често отколкото ти си виждала метро.... а относно това че живея в село забележи успоредно на пътеката какво минава - трамвай снимката е от днес, ама не е от тези люлинските а от безшумните....

pic
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 12:58:40
avatar
Quote
gekko
Камелия ти си абсолютно малоумна ! Тук в Германия има един лаф - по-тъпа си отколкото полицията позволява, казвам ти го съвсем честно.... за какво да се оправдавам бе? Знам че не искаш да снимаш откъм улицата защото там гледката ще е на гето, с 5-6 блока гледащи точно в прозорците ти.... а за 1200 евро ти показах данни от статистиката края на 2008ма такива бяха цените... за 12те процента ония човек с ипотеката ти го написа. Медицински хеликоптер съм виждал по-често отколкото ти си виждала метро.... а относно това че живея в село забележи успоредно на пътеката какво минава - трамвай снимката е от днес, ама не е от тези люлинските а от безшумните....

pic

А ти, си оставаш простак.
Но и порядъчно тъп- защото, ровейки по нета, в мерака да покажеш грозни блокове в Люлин, би могъл да запомниш, че междублоковите пространства са доволно големи. А колко си виждал медицински хеликоптер, си личи, щом пазиш великото събитие, запечатано в телефона си месеци наред.:]
За разлика от теб, който снимаш само от една позиция, аз ти показах какво се вижда на 3 посоки от балкона. А ти ми се хвалиш с трамвай, който бил тих. Ще те изненадам- люлинският също е тих. Просто, когато го прокарваха, вече действаха новите технологии.
Наистина си смешен- в 21-ви век, тръгнал да се хвали, че там където живее, има трамвай и кацат медицински хеликоптери.
Откровено да се забавлявам с дивотиите ти.
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 13:01:26
avatar
Quote
камелия
Quote
gekko
Камелия ти си абсолютно малоумна ! Тук в Германия има един лаф - по-тъпа си отколкото полицията позволява, казвам ти го съвсем честно.... за какво да се оправдавам бе? Знам че не искаш да снимаш откъм улицата защото там гледката ще е на гето, с 5-6 блока гледащи точно в прозорците ти.... а за 1200 евро ти показах данни от статистиката края на 2008ма такива бяха цените... за 12те процента ония човек с ипотеката ти го написа. Медицински хеликоптер съм виждал по-често отколкото ти си виждала метро.... а относно това че живея в село забележи успоредно на пътеката какво минава - трамвай снимката е от днес, ама не е от тези люлинските а от безшумните....

pic

А ти, си оставаш простак.
Но и порядъчно тъп- защото, ровейки по нета, в мерака да покажеш грозни блокове в Люлин, би могъл да запомниш, че междублоковите пространства са доволно големи. А колко си виждал медицински хеликоптер, си личи, щом пазиш великото събитие, запечатано в телефона си месеци наред.:]
За разлика от теб, който снимаш само от една позиция, аз ти показах какво се вижда на 3 посоки от балкона. А ти ми се хвалиш с трамвай, който бил тих. Ще те изненадам- люлинският също е тих. Просто, когато го прокарваха, вече действаха новите технологии.
Наистина си смешен- в 21-ви век, тръгнал да се хвали, че там където живее, има трамвай и кацат медицински хеликоптери.
Откровено се забавлявам с дивотиите ти.
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 13:16:49
avatar
Камелиоо много си тъпа !!! Не е да се хваля, че минава трамвай а да ти покажа, че щом минава трамвай явно не живея в някое село.... а иначе имам 4GB карта на телефона и не ми се налага да трия нищо а го снимах защото не всеки ден каца хеликоптер в градинката до нас....люлинския трамвай най-тихия трамвай на планетата ! :] ами айде да снимаме от друга позиция - отпред откъм входа искаш ли?
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 13:23:43
Не мога да разбера кой на кого и какво доказва към момента smiling smiley
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 13:40:48
Панелното гето Люлин е обитавано основно от цигани, аутсайдери и коне.

[absurdi.com]

[vbox7.com]



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-08-11 13:43 от javcho.
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 13:48:41
avatar
Quote
gekko
Камелиоо много си тъпа !!! Не е да се хваля, че минава трамвай а да ти покажа, че щом минава трамвай явно не живея в някое село.... а иначе имам 4GB карта на телефона и не ми се налага да трия нищо а го снимах защото не всеки ден каца хеликоптер в градинката до нас....люлинския трамвай най-тихия трамвай на планетата ! :] ами айде да снимаме от друга позиция - отпред откъм входа искаш ли?

Хи,хи! :]
Давай, обяснявай се, циркът е пълен!
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 13:52:07
[vbox7.com]
Ей това доказват!
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 13:53:47
avatar
Quote
Атанас Янев
Не мога да разбера кой на кого и какво доказва към момента smiling smiley

Гечко вчера поиска да му покажа какво се вижда от блока ми, защото, според него, били коне и цигани.
Предложи да снима изгледа и от квартирата си.
Качих му снимки, той забегна нанякъде и след 10 часа ми показа снимки с излитащ медицински хеликоптер и трамвайна линия.
Това, определено като огромно постижение на 21- ви век, каквото в София, според него, не съществува.
Това е, Сега драпа да снимам и от другата страна на блока, щото, видиш ли, циганите сигурно били там.:]
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 14:02:01
В Люлин няма цигани. spinning smiley sticking its tongue out

Вярвайте на асоциализиралата се лелка камелия, която май не е излизала навън.

[dzzle.com]Циганска_свадба_в_Люлин_MOV_люлин

[solidarnost.tv]

[www.btv.bg]



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-08-11 14:08 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход