Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 14:04:05
avatar
Quote
gekko
Искаш ли да направим един експеримент, взимаш фотоапарата правиш една снимка от балкона и я слагаш тук и аз правя същото и сравняваме, искаш ли? Ще броим птичките и дърветата и ще сравним тревата smiling smiley Навита ли си?

Вече съм го правила, но щом искаш- ето........





Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 14:13:34
Фрау Люлиндорф, ти да не обитаваш приземен етаж, бейби! ? Що ти е такъв ракурса? Нали от терасата?
Аз мое да легна на поляната и да снимам....снимам....мноу зелено ша са получи.....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-10 14:15 от darkside.
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 14:15:22
avatar
Камиии е как така от терасата си имаш 3 различни гледки бе маймуно, за толкова тъп ли ме мислиш хахаха сега да не кажеш че са снимани от 3 различни тераси и пред блока няма улица, защото е заобиколен от градинки, много си зле !
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 14:22:19
avatar
Quote
gekko
Камиии е как така от терасата си имаш 3 различни гледки бе маймуно, за толкова тъп ли ме мислиш хахаха сега да не кажеш че са снимани от 3 различни тераси и пред блока няма улица, защото е заобиколен от градинки, много си зле !

Тъп си, наистина, както и невъзпитан, но само за теб е нещо ново.
Разбира се, че са 3 гледки- надясно, направо и наляво. Четвъртата- северната посока е към помещението, от чиито балкон съм снимала.
Ех, Гечкоо............пред блока има улица, нали отпред е входа и паркинга, ама натам гледат прозорците само на кухнята.:]
Елементарно, но не и за елементарни хора.
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 14:28:23
Quote
камелия
Quote
gekko
Искаш ли да направим един експеримент, взимаш фотоапарата правиш една снимка от балкона и я слагаш тук и аз правя същото и сравняваме, искаш ли? Ще броим птичките и дърветата и ще сравним тревата smiling smiley Навита ли си?

Вече съм го правила, но щом искаш- ето........






Ками това от 605 ли го снима smiling smiley
Като излезнал люлинчанин искам да вметна някои факти: Относно качеството на въздуха в Люлин имаме с какво да се похвалим. Комуникацията е най - добрата в София два булеварда, метро. Е хората малко, но това е променлива величина. Сега е много по - добре от преди 5год.
В хубавите части на Люлин роми няма, ако ги има са богати и няма драма, страдат малко 5 цата но и това ще се промени.
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 14:59:59
Quote
камелия


Вече съм го правила, но щом искаш- ето........
Значи не ти е за първи път?


:]:} *beer**bow*



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-08-10 15:04 от darkside.
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 15:02:13
avatar
Quote
jores

Ками това от 605 ли го снима smiling smiley
Като излезнал люлинчанин искам да вметна някои факти: Относно качеството на въздуха в Люлин имаме с какво да се похвалим. Комуникацията е най - добрата в София два булеварда, метро. Е хората малко, но това е променлива величина. Сега е много по - добре от преди 5год.
В хубавите части на Люлин роми няма, ако ги има са богати и няма драма, страдат малко 5 цата но и това ще се промени.

Не, но сравнително наблизо. Всичко, което пишеш, е така, а най ме радва факта, че покрай мерака за живеене в кимизарник- южен район, дори центъра на Люлин се спаси от презастрояване.smiling smiley

Гечко, къде ли се покри? Сигурно търси панорамни гледки от нета.:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-10 15:09 от камелия.
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 19:19:08
Това не беше ли тема за ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА? *huh*
....... ааааааааа, и за ррррррррррррррррррррррррръстове:

Свиваме още колана
[paper.standartnews.com]

Рррррррррррррррррррррррррррррръст на коланите





Лихвите у нас сред най-високите в ЕС
[paper.standartnews.com]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррръст на уихвата




Местим се в кутийки заради кризата
[www.imoti.net]

Ррррррррррррррррррррррррррррррръст на местенето





827 000 британски имота струват по-малко от ипотеките си
[www.imoti.net]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 20:21:17
avatar
Quote
darkside
Фрау Люлиндорф, ти да не обитаваш приземен етаж, бейби! ? Що ти е такъв ракурса? Нали от терасата?
Аз мое да легна на поляната и да снимам....снимам....мноу зелено ша са получи.....

Всеки със средна интелигентност, няма проблем да схване какъв е ракурса, майна.
Не ме интересува как можеш да снимаш, нито защо не можеш да забележиш какво има на снимките.
Другият "специалист по всичко", дето щеше да снима от прозореца на квартирата си, се скри в миша дупка.
Ама, друго не съм и очаквала.......:]
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 00:42:44
avatar
Никъде не съм се крил, просто не кеся по цял ден в къщи пред компютъра за разлика от теб.... забележи датите на снимките, само първата е от днес... другите просто ми бяха в телефона, когато видиш да каца медицински хеликоптер на ливадата в Люлин ела ми се обади. А защо не снимаш от другата страна гледката, айде утре ще щракнем да видим каква е гледката от другата страна, искаш ли?

pic
pic
pic
pic
pic
pic



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-08-11 01:15 от gekko.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход