Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
09-08-2011 - 18:55:12
Интересно, дали е липса на купувачи, дали е некадърност, дали нещо друго преценете сами *pardon*
15 агенции 3 г. не могат да продадат един имот
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 11:01:30
avatar
Quote
hunterA
15 агенции 3 г. не могат да продадат един имот

Има нещо гнило в Дания.
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 11:49:29
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 13:18:21
avatar
специално за сахба31, да види колко струва прогнилата му панелка, която е купил за 1000 евро квадрата с 30 годишна ипотека :}

На лов за евтини жилища
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 13:20:22
панелка и безплатно да ми дават не земам да живея там
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 13:26:22
avatar
Quote
gekko
специално за сахба31, да види колко струва прогнилата му панелка, която е купил за 1000 евро квадрата с 30 годишна ипотека :}

На лов за евтини жилища


Ти и семейството ти, и това нямате в Германия, ама гледането в чуждата паница, дори и на Марс да идеш, пак ще си го носиш в себе си.smiling smiley
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 13:36:29
avatar
Ками много знаеш ти какво имаме и какво нямаме... :] не мисля да влизам в безсмислени спорове вярвай в каквото искаш, има едно правило обаче, което в повечето случай работи безотказно и то гласи, че тези на които са до гуша в лайна само устите им се виждат за да приказват колко добре се оправят в живота smiling smiley Явно си ядосана от котировките на коптора ти в Люлин, който е гордостта и постижението на живота ти :]:] след някоя друга година ще е наполовина 250 евро а после още наполовина 120 евро, свиквай защото посоката ще е само надолу. И се пази от тези сладури, които храниш, за да те крадат.....


Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 13:40:49
avatar
Още една позитивна новина от родината.... това са бъдещите учители, инженери, лекари.....красота, а ти чЕкай да се качва цената на панелния коптор в Люлин 153, :]:]
С двойки на матурата влизат в университетите
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 13:48:12
avatar
Quote
gekko
Ками много знаеш ти какво имаме и какво нямаме... :] не мисля да влизам в безсмислени спорове вярвай в каквото искаш, има едно правило обаче, което в повечето случай работи безотказно и то гласи, че тези на които са до гуша в лайна само устите им се виждат за да приказват колко добре се оправят в живота smiling smiley Явно си ядосана от котировките на коптора ти в Люлин, който е гордостта и постижението на живота ти :]:] след някоя друга година ще е наполовина 250 евро а после още наполовина 120 евро, свиквай защото посоката ще е само надолу. И се пази от тези сладури, които храниш, за да те крадат.....


Явно, освен да пишеш едни и същи глупости, за друго не те бива!*yes*
Пиши си- не ме бърка. Аз си живея сред зеленина и съседи, които сама съм си избирала. Под прозорците ми няма трафик, тревата се коси редовно и вместо форсиране на коли, откъм хола и спалнята ми се чува песен на птички и смях на играещи деца.
Всичко, от което имам нужда, ми е на две крачки, а въздухът е с най- ниското съдържание на вредни примеси и с най- високото на кислород, заради въздушния поток от Банкя.
Имам още постижения, Гечко- имам си и тухлено жилище на Хиподрума- две ми стават, мои, в столицата на държавата. Имам си и къща в най- хубавата част на Балкана, Гечко- пак аз съм си я купувала. Наследствените имоти не слагам в сметката- да са ми живи и здрави родителите.........
А, ти си пиши и крий завистта си зад просташки изцепки- дано да се почувстваш стойностен в собствените си очи поне. В чуждите- няма как да се получи.
Re: Преглед на печата 2011
10-08-2011 - 13:50:58
avatar
Искаш ли да направим един експеримент, взимаш фотоапарата правиш една снимка от балкона и я слагаш тук и аз правя същото и сравняваме, искаш ли? Ще броим птичките и дърветата и ще сравним тревата smiling smiley Навита ли си?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-10 13:51 от gekko.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход