Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
05-08-2011 - 21:07:09
Сривът на борсите...мина и замина...поне за днес
Re: Преглед на печата 2011
06-08-2011 - 07:29:18
Световният пазар на акции изтри $2,5 трлн.

Паника на „Уолстрийт”

Треска на Нюйоркската борса доведе до най-големия срив от 2 г. Българският пазар се върна 7 месеца назад
Re: Преглед на печата 2011
06-08-2011 - 09:40:34
avatar
Quote
Атанас Янев
На един апартамент във Варна, Чайка, с офертна цена 78к евро, 120кв уж ............ "ми +1000" те и казват "духай" и сделка няма, няма и да има.

Виждаш ли снега по снимките ?, ......... тогава цената беше 125.000.
Re: Преглед на печата 2011
06-08-2011 - 10:15:26
От днес е на 75 500. Договорената цена преди седмица беше 77 и ТЯ каза НЕ, при искани 79 :}
Няма да споменавам кой брокер и беше консултант, да не се засегне чичката *xxx*

Следях района и мога да потвърдя, че преди няколко месеца исканата цена беше 125к и всеки момент щеше да го купи някой winking smiley

Апартамента според мен не става за нищо, за тотален ремонт е, с тези "модерни" тавани, измислен преход и липса на мивка в кухнята (съвсем сериозно това, ако някой не вярва - да ловим бас и да ходим да гледаме) няма шанс, само някой шаран с продадени селски имоти преди година би го купил и на 60.

TZARS, какво мислиш за апартамента?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-06 10:18 от Атанас Янев.
Re: Преглед на печата 2011
06-08-2011 - 10:35:43
avatar
Двойно повече българи смятат да учат в чужбина

Бъдещите овце на държавата с най-много вълна напускат безвъзратно обора....
Re: Преглед на печата 2011
06-08-2011 - 10:46:10
avatar
Quote
камелия
Quote
TZARS

Всички интересни неща стават обикновено в петък.

Капитализъм: Любовна история / Capitalism - A Love Story (2009)

Ками, Майкъл Мур като дърт капиталист отдавна си е намерил нишата снима популистки филмчета с много лъжи и още три пъти толкова полуистини и отдавна е милионер от такива балъци като теб..... Аз не знам да е измислена по-добра икономическа система от капитализма или ти искаш да върнем плановата икономика !





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-08-06 10:49 от gekko.
Re: Преглед на печата 2011
06-08-2011 - 11:23:11
avatar
Quote
Атанас Янев
....... какво мислиш за апартамента?

Не съм го виждал на живо и нямам право да споделя мнение.
Снимките са шарени и ефектни, изглежда атрактивен.
Re: Преглед на печата 2011
06-08-2011 - 12:26:47
Quote
камелия
Quote
TZARS

Всички интересни неща стават обикновено в петък.

Капитализъм: Любовна история / Capitalism - A Love Story (2009)
Камелия, идеята на Грийнспан (от филмчето) да бъдат отнети имотите на възрастните хора, е на път да сработи и тука. Но се заформя друга схема - не само кредити, а социален геноцид, бавно и затова незабележимо на фона на общата криза.

Разликата е само в метода, тъй като българина по-трудно се лъже, щото е по-умен от средния янки. Който твърди обратното, просто не е в час. Пред американския цървул, вярващ че последната поправка на конституцията е за негово добро, кротък и наивен, БГ хитър цървул мое да мине за последния крясък на "Пума"....
От друга страна ставаме свидетели на нов "рестарт" в световен план с неясни параметри и последици... Мое и да е за добро (на Бг) само световен комфликт да нема......то война нема да има, ама да не почнат неква борба за мир и демокрация с ядрени средства само....!
Вчера мноу инвеститори по света се върнаха в първи клас, мноу инсулти, инфаркти, високо кръвно че и диабет...
За тва му казвам рестарт....хартия се превръща в друга, по-евтина хартия. Световната Машина за Мачкане Мачка Наред! Това не значи обаче, че имотите ще поскъпнат.

В Бг вече има доста градове, в които броя на апартаментите и къщите е по-голям от броя на жителите. Тва също ще се яви като локален фактор за спад....Не ми требват статистики, те са неверни! Една чистачка в една фирма мое да ми даде по-верна информация от два часа разговор с главния мениджър да ми губи времето с лъжи.......Истината я научаваш на улицата, от преки впечатления а не от поръчкови статии и медийни изцепки платени от заинтересовани. Иначе, те журналята и те леб требва да ядат, нема лошо!
Re: Преглед на печата 2011
06-08-2011 - 13:45:12
Аз не знам да е измислена по-добра икономическа система от капитализма или ти искаш да върнем плановата икономика !

За кой точно капитализъм става дума?
Re: Преглед на печата 2011
06-08-2011 - 15:29:33
avatar
Quote
gekko

Ками, Майкъл Мур като дърт капиталист отдавна си е намерил нишата снима популистки филмчета с много лъжи и още три пъти толкова полуистини и отдавна е милионер от такива балъци като теб..... Аз не знам да е измислена по-добра икономическа система от капитализма или ти искаш да върнем плановата икономика !

Много обичам такива небълъци като теб- дето обявяват нещо за светА истина, без да се напъват да го докажат.:]
Кое от филмчето не е истина?
И това, че по- добра система от " този" капитализъм, не е измислена, прави ли го добър?
Ако поне що- годе ставаше за нещо, защо вчера отново борсите рухнаха и преди да се е опомнил света от едната рецесия, влиза в другата?
Защо най- голямата и просперираща уж, икономика, допреди 2 дни беше заплашена от фалит?
Тези отговори ги има във филма- щом не си съгласен с тях, опровергай ги.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход