Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 19:01:19
Quote
др. Иванов
От Иванов никой не краде! Обекта е без охрана, в което може да се убеди всеки и не е изчезнало нищо. Ръце режем всякакви! Не съм ходил от около месец да го видя, но съм сигурен.

От гола поляна трудно може да се открадне нещо, та сигурно си прав. *ok*
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 19:09:15
Quote
др. Иванов
Спрял съм на етап който ми позволята тръгнат ли нещата да го завърша за 5-6 месеца

От банката дават кридит на 11%, което по принцип ми върши работа, на аз не работя и няма как да оправдаем юридически плащането на няколко вноски по лихвите от момента на завършване до първите продажби.

намалил съм цената на парцела на Сл. бряг на 1,5 млн.Е., което си е чист подарък.

В момента положението е зле и в скоро време, поне до 1 година, няма изглед да се оправи.
Иванов вече няма нито доходи, нито внася осигуровки.
Никакво намаление, нали всичко щеше да почне да се качва от утре.

Иванов, ето до това водят глупавите икономическите теории и грешните прогнози.
Дано поне да не са те послушали много хора.
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 19:10:22
Quote
Атанас Янев
Какъв е този парцел за 1.5мил ? в Слънчев Бряг?
Има ли го обявен някъде да го погледнем?

Това е Иванов.
Той е собственик на целия Сл. Бряг и това е цената за целия комплекс.
:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-18 19:10 от javcho.
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 19:12:04
Не е обявен, парцелът е от 4020 м2 с Кинт 1.8, Плътнос 35% и височина 15 м., трафопост, подписани договори и платени връзки с вода и канализация, отвсякъде асфалт. Има и проект с изтекло разрешетелно за строеж с РЗП 13500 м2 от които 3600 подземно. Парцела е между "Калипсо" и "Вечна-Р".
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 19:12:04
avatar
Quote
Атанас Янев
Т.е. отговора на поставения от мен въпрос е:
Quote

Ако имах пари за цялата сграда естествено щях да я довърша, но нямам и няма смисъл да оставам без пари и без сградата да е напълно готова.

Какъв е този парцел за 1.5мил ? в Слънчев Бряг?
Има ли го обявен някъде да го погледнем?

Разбира се че го няма, има го само в болната главва на пациент Иванов. Атанасе др. Иванов е пациент с жълта книжка !!! Той си каза сам, че кара с по 25-30 лева на ден, кара стар 15 годишен пасат и живее в панелка в гетото Обеля. smiling smiley Явно няма пари за хапчета и е почнал отново да халюционира. Преди си беше въобразил, че е собственик на мол. Беше казал също, че ще изкупи всичко което се предлага в Cофия на цента до 500 евро квадрата, ама нещо се ослушва. Не му е лесно на човека. В инвестора пък разправяше, че имал фирми и апартамент с прислуга в Бразилия, дори съм сигурен, че вече е забравил какво е халюционирал по форумите на България, но те глупостите му стоят за полокенията. Пълна трагедия...
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 19:14:41
avatar
Quote
gogolcho
Quote
др. Иванов
От Иванов никой не краде! Обекта е без охрана, в което може да се убеди всеки и не е изчезнало нищо. Ръце режем всякакви! Не съм ходил от около месец да го видя, но съм сигурен.

От гола поляна трудно може да се открадне нещо, та сигурно си прав. *ok*

Не си прав гоголчо. Прави се поне дупка или най-много нещо като основи за да могат да се разтакават евентуални дела от купилите на зелено. Зелена ливада си се води измама и едно дело бързо ще приключи.
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 19:16:47
avatar
Вие Иванов не го мислете.
Може да почака колкото е нужно.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 19:57:44
Quote
др. Иванов
Не е обявен, парцелът е от 4020 м2 с Кинт 1.8, Плътнос 35% и височина 15 м., трафопост, подписани договори и платени връзки с вода и канализация, отвсякъде асфалт. Има и проект с изтекло разрешетелно за строеж с РЗП 13500 м2 от които 3600 подземно. Парцела е между "Калипсо" и "Вечна-Р".
Иванов не че много разбирам от терени ама 4020 м2 Х 1.8 кинт = 7236 възможна РЗП. Маже би и тук малко се надцени ти казваш 9900 надземно и 3600 подземно под кота нула което не се смята по кинта.
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 20:26:27
Аз многократно съм казвал, че това ми е работата. И след като проекта е одобрен на всички нива, та даже срокът му е изтекъл, съм я свършил както трябва. Освен подземното и това до Кота +1.2, терасите под и на кота +1.2, извън кинта са и нежилищните помещения над кота +15, както и свободните пространства между етажите. Аз мога да ти направя сграда, която при разрешен Кинт 1000 м2 да мине през акт 16 и да се окаже 2000 м2. Затова и не ми се налага да работя, услугите са ми скъпи. А и беше редно да ти направи впечатление, че Кинта и Плътността не са 1.5 и 30%, защото и с това се занимавам, повишаване на показатели.
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 20:30:07
С РЗП може да се играе много, разликата не е чак толкова много и се докарва лесно.

Това ли е парцела [maps.google.com] ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход