Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
25-03-2011 - 14:40:27
Тоя на Сребърна ще направи околното пространство транспортен ад, щото Каблешков дотогава няма да е построен, нито удължение на метрото.
bah
Re: Преглед на печата 2011
25-03-2011 - 15:30:10
avatar
Re: Преглед на печата 2011
25-03-2011 - 15:54:14
avatar
Трябва да се признае, че грузинците доста добре се справят.. наживо тази дупка е доста по-внушителна. Едно време се впечатлих от дупката на американското посолство като си изкопаха бункера, но като тази на Сребърна не бях виждал наживо smiling smiley

След 2 години ще има голямо шоу с наемните цени.

Предполагам и че Каблешков ще бъде завършен ударно, след $$$ стимулиране от новите собственици на двата мола на някои чиновници, от които зависи намирането на парите.
bah
Re: Преглед на печата 2011
25-03-2011 - 16:19:52
avatar
Всеки 10-ти дом в Германия подлежащи на събаряне. Изследването е поръчано от ключовите фигури в строителството, както и наематели на Съюза на Германия и строителна компания IG Bau. Случайна извадка от 17,5 милиона високи сгради апартамент в които има най-малко 36,2 милиона апартаменти, подкрепяна от експерти, които са стигнали до разочароващи заключения. През последните няколко години в различни региони на страната са извършени масови мероприятия за възстановяване на жилищния фонд. По-голямата част (96%), високи сгради, построени преди 1978 г., вече са поправени (санирани). В 17% от сградите построени след 1978 г., е извършена частична или пълна модернизация на електроенергийната система. Въпреки това, състоянието на държавните къщи и апартаменти, в много отношения, особено по отношение на енергийната ефективност е лошо. До 2050 г. във всички сгради в Германия трябва да се консумира 80% по-малко енергия, отколкото днес. В дългосрочен план поддържането на енергийно ефективни сгради за да бъдат по-печеливши е свързано с допълнителни разходи. Въпреки големите отчети, концепция за финансиране на енергия през 2011 г. е намален с почти ? 1 млрд (криза). Държавната банка KfW е разработила програма, за да плащат така наречената "компенсация за разрушаването на сгради."

А как е у нас?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-25 16:25 от bah.
Re: Преглед на печата 2011
25-03-2011 - 16:59:49
Quote
Imotko
Quote
batko
Quote
Imotko
Ааааа, далавери на ЧСИ-тата измамници ще има още дълго, защото са лакоми и защото малко ги бият.
Измамник си ти и колегите ти.При ЧСИ са истинските цени.Това че ти пълниш празните глави на алчни хора с небивалици трябва да стане подсъдимо.Ми тая като и продали апартамента без пари що не отиде в банката да си разсрочи кредита и после да дотърчи при теб та да и продадеш курника за два милиона евро.Имотко слез на земята.България отива към 5 милиона от които два пенсионери и един мангали.Какъв ъп.Трябва човек да е откачен да си купи тези наколни колиби.Видя в Япония какво стана.Тука малко по силен вятър ще гътне новото строителство.Нито един материал не отговаря на стойността му заложена в проекта.Както много пъти съм казвал най доброто предстои.Столицата ще се премести в Луковит.

Не към казал, че ще има повсеместен ъп и пълно щастие за хората с кредити.
А ти, Батко, като ти е крив космоса, иди да обереш някоя банка, вземи заложници, постреляй, поразведри се малко и после ела пак. Не мога да търтя неуспели в живота черногледци.
Имотко нещо пак си се объркал.Не ми е крив Космоса нито имам намерение да обирам банка камо ли заложници да вземам.Пари имам предостатъчно да купя цялата ти рода барабар с пикливите им курници но нямам толкова кокошки кози коне и магарета да ги напълня.Ти нещо бъркаш реалността с черногледството.А ти си много успял брокер адвокат дето си купил панелка в Обеля с кредит и едни изпаднали пари от небето.Друга песен ще запееш само след 5-6 години
Re: Преглед на печата 2011
25-03-2011 - 17:44:31
С това темпо ще го построят, после според мен ще има друг собственик да мисли инфраструктурата, а кешът ще мирише на ариел.
Re: Преглед на печата 2011
25-03-2011 - 18:21:43
Quote
bah
ремонт на път за шест дни - нека нашите се учат

Ако щете вярвайте аз с очите си съм го видял в Хърватска как полагат третокласен път. Отпред един багер, след него самосвал камъни, след него машина която ги троши на чакъл, след нея машина за асфалт след нея валяци и това цялото нещо се движи като в Сибирския бръснар.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Преглед на печата 2011
30-03-2011 - 10:25:17
Банкер: Инфлацията ще вдигне лихвите
[banks.dir.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на банкерите





Краят на промоциите оскъпи ипотеките в евро
[www.dnevnik.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррръст на промоциите






Приходите от данъци върху имоти в САЩ с най-голям спад от началото на кризата
[www.investor.bg]

Рррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на спадовете







Жилищните цени в САЩ продължават да падат
[www.investor.bg]

Рррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на продълженията






С над 70% е паднало търсенето на ваканционни имоти в Гърция
[www.investor.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на процентите
Re: Преглед на печата 2011
30-03-2011 - 11:55:20
avatar
Някой трябва да издаде книжка с новините на stroitela smiling smiley
Re: Преглед на печата 2011
30-03-2011 - 14:16:21
Айдееееееееееее нов рррррррррррръст, този път на живите вериги!

Жива верига ще спасява ипотекиран имот на фирма

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход