Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
28-12-2010 - 23:31:26
avatar
Quote
ciganin
е то 1000 лв./месец едно кафене в Горна Оряховица ги носи
..............
Аз казвам примерно бе циганин. Но явно тука го приеха за моята рента. Да не съм луд да ви кажа колко по-малко печеля!:]
Ще ви посоча само параметри- 1бр. четиристаен в периферия, 1бр. двустаен в широк център, 1бр. магазин в периферия , 1бр.офис в периферия, 50дка. земеделска земя в периферия, 3-таен в широк център, 3-тайна къща в широк център. .= ЛИ Е НА МИЗЕРНАТА ХИЛЯДАРКА?????????????????????
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
28-12-2010 - 23:32:32
Че то хиляда лева пари ли са?Някои хора работещи в магазин за хранителни стоки изкарват приблизително толкова.
Сахиба то това не е за хвалба бе то срам да те хване като сметнеш колко е вложил той в "квалификация" и ти в имоти!Че ти кога ще събереш пари за поне един ремонт бе човеко?
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
28-12-2010 - 23:35:21
avatar
Quote
Диян Филчев
Че то хиляда лева пари ли са?Някои хора работещи в магазин за хранителни стоки изкарват приблизително толкова.
Сахиба то това не е за хвалба бе то срам да те хване като сметнеш колко е вложил той в "квалификация" и ти в имоти!Че ти кога ще събереш пари за поне един ремонт бе човеко?
...................
Прочети горното мнение и после насоящето - т.е. правя непрекъснато ремонти. Непрекъснато! Прочетете първото мнение от темата и тогава коментирайте. Не съм казал, че това е моят доход от наеми. Сметнете ми дохода от наеми от горния пост за София.
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
28-12-2010 - 23:35:40
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
ciganin
е то 1000 лв./месец едно кафене в Горна Оряховица ги носи
..............
Аз казвам примерно бе циганин. Но явно тука го приеха за моята рента. Да не съм луд да ви кажа колко по-малко печеля!:]
Ще ви посоча само параметри- 1бр. четиристаен в периферия, 1бр. двустаен в широк център, 1бр. магазин в периферия , 1бр.офис в периферия, 50дка. земеделска земя в периферия, 3-таен в широк център, 3-тайна къща в широк център. .= ЛИ Е НА МИЗЕРНАТА ХИЛЯДАРКА?????????????????????

А на чие име се водят тези неща?
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
28-12-2010 - 23:38:28
avatar
Quote
dodo2
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
ciganin
е то 1000 лв./месец едно кафене в Горна Оряховица ги носи
..............
Аз казвам примерно бе циганин. Но явно тука го приеха за моята рента. Да не съм луд да ви кажа колко по-малко печеля!:]
Ще ви посоча само параметри- 1бр. четиристаен в периферия, 1бр. двустаен в широк център, 1бр. магазин в периферия , 1бр.офис в периферия, 50дка. земеделска земя в периферия, 3-таен в широк център, 3-тайна къща в широк център. .= ЛИ Е НА МИЗЕРНАТА ХИЛЯДАРКА?????????????????????

А на чие име се водят тези неща?
.......................
МОИ
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
28-12-2010 - 23:42:41
avatar
Да бе, значи отиди ремонтирай и Агенция по вписванията.
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
28-12-2010 - 23:42:41
avatar
пак простотии...

5 имота по 200 лева...
5 имота по 100 000 лева
500 000 лева ти носят месечно 1000 лева и си доволен?
Пиете сода от 20 години и казвате че ви помага? smiling smiley :}

стопанино...

аз имам 20 сайта които ми носят МНОООГО повече от 1000 лева... /МНОООГО ДА СЕ ЧЕТЕ - В ПЪТИ ПОВЕЧЕ/
аз съм вложил в тези сайтове около 200 часа труд пред компютъра... и около 60 лева месечно за хостинг.

и ти искаш да ми кажеш че си голям тарикат понеже си наследил 500 000 лева в имоти и печелиш от тях по 1-2 000 лева?
ако от 500 000 лева не печелиш поне по 20 000 лева месечно значи си пълен нещастник smiling smiley АМА ПЪЛЕН!!!
А жена ти просто и е малък кръгозора... свикнала е с теб и така... и моята е така свикнала е с мен и не ми вижда кусурите smiling smiley
Навик... какво да правиш.

Въобще не виждам смисъл да говоря с теб smiling smiley аз мислех че си играч и тарикат... а ти си заровил сума ти пари за да кьориш някакви мижави наеми + заплата... колко часа на ден губиш за работа ? аз около 5 часа месечно smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
28-12-2010 - 23:47:22
avatar
момент че не дочетох :
лек разбор smiling smiley

1бр. четиристаен в периферия, - ти живееш там
1бр. двустаен в широк център, - родата на женатаsmiling smiley
1бр. магазин в периферия , колко човека сте ортаци ?
1бр.офис в периферия, - дупка на нисък наем на майкна си райна smiling smiley
50дка. земеделска земя в периферия, наследствена между поне 4 наследника... по 20-30 лева от декър рента ГОДИШНО ! 500 НА ГОДИНА?
3-таен в широк център, там живеят родителите
3-тайна къща в широк център. - не се дава под наем
и какво стана smiling smiley

Я се разходи из нета и цъкни по банерите да изкарам някое ойро smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
28-12-2010 - 23:47:57
avatar
Оправи сайта де, всичко е 404
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
28-12-2010 - 23:50:44
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
Диян Филчев
Че то хиляда лева пари ли са?Някои хора работещи в магазин за хранителни стоки изкарват приблизително толкова.
Сахиба то това не е за хвалба бе то срам да те хване като сметнеш колко е вложил той в "квалификация" и ти в имоти!Че ти кога ще събереш пари за поне един ремонт бе човеко?
...................
Прочети горното мнение и после насоящето - т.е. правя непрекъснато ремонти. Непрекъснато! Прочетете първото мнение от темата и тогава коментирайте. Не съм казал, че това е моят доход от наеми. Сметнете ми дохода от
наеми от горния пост за София.

Когато писах това ти мнение го нямаше както и по-горното.Как да е.Като ги гледам така имотите ти на прима виста.Едногодишният ти доход от тях ще отиде за един що годе читав ремонт за един от тях.Смятай ги добре нещата че да не стане като дръпнеш чертата и то да не си струва.Сам каза че не си много по сметките а по тенденцията.Сметките смятани докрай са направили много хора милионери.А много други несмятали просто бъхтали за да са в играта.*beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход