Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте мнение за сделката!

Публикувано от nabludatel 
Re: Дайте мнение за сделката!
29-12-2010 - 00:18:01
Quote
gekko
Ау браво, гениален си, а би ли ми обяснил как е стигнал от България навреме да хване този полет на Луфтханза? Освен да се е телепортирал във Франфурт друг начин не виждам.

Ти май не схващаш идеята? Аз няма да ти доказвам дали е бил този или онзи полет. Нито аз, нито ти имаме пълна информация за състоянието на полетите. Такава информация нямат даже и хората дето висят с дни по летищата без никой да им каже кога и с какво ще летят. РАЗБИРАШ ЛИ??? НА САМИЯ АЕРОПОРТ НЯМА ДАЖЕ ИНФОРМАЦИЯ!!!!! Дали е сменил в Франкфурт, дали е въобще в Германия, дали е въобще в ЕВРОПА ние НЕ ЗНАЕМ!!!!! Айде, от мен толкоз, ДЕТЕКТИВЕ, аз нямам време да се ровя в хиляди разписания на летищата по Европа и Азия,както и да проверявам дали са закъснели, отложени, отменени!! Ти ако имаш върви и доказвай квото си искаш!!!!!!
Re: Дайте мнение за сделката!
29-12-2010 - 00:19:17
avatar
Quote
gekko
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
gekko
Ау браво, гениален си, а би ли ми обяснил как е стигнал от България навреме да хване този полет на Луфтханза? Освен да се е телепортирал във Франфурт друг начин не виждам.
....................
Геко, ти не си бил изцяло чернобял бе брато, изненадваш ме!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Човек минава полунощ иди да изконсумираш брака си, тука 20 постинга изписа за жена си само днес, зарежи го този форум няма да избяга, а най-добре е да си изпиеш лекарствата, диагнозата съм ти я поставил отдавна.
...................
Добре Геко, това ми е последния пост за тази вечер. Изненадах се колко си точен понякога и съм впечатлен. Затова лека нощ на всички. До нови срещи.
Re: Дайте мнение за сделката!
29-12-2010 - 00:21:50
avatar
Quote
3.14
ПЕРО,
Човекът се регистрира във форума няколко часа преди да отлети за Кувйет, за да се похвали, че е купил там нещо си преди три месеца!

Погледни го от друга страна:

Човекът се регистрира във форума три месеца след като си купил там нещо си, за да се похвали, че лети към кувейт след няколко часа!
:} важна е гледната точка smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Дайте мнение за сделката!
29-12-2010 - 00:26:14
avatar
Quote
PER0
Quote
gekko
Ау браво, гениален си, а би ли ми обяснил как е стигнал от България навреме да хване този полет на Луфтханза? Освен да се е телепортирал във Франфурт друг начин не виждам.

Ти май не схващаш идеята? Аз няма да ти доказвам дали е бил този или онзи полет. Нито аз, нито ти имаме пълна информация за състоянието на полетите. Такава информация нямат даже и хората дето висят с дни по летищата без никой да им каже кога и с какво ще летят. РАЗБИРАШ ЛИ??? НА САМИЯ АЕРОПОРТ НЯМА ДАЖЕ ИНФОРМАЦИЯ!!!!! Дали е сменил в Франкфурт, дали е въобще в Германия, дали е въобще в ЕВРОПА ние НЕ ЗНАЕМ!!!!! Айде, от мен толкоз, ДЕТЕКТИВЕ, аз нямам време да се ровя в хиляди разписания на летищата по Европа и Азия,както и да проверявам дали са закъснели, отложени, отменени!! Ти ако имаш върви и доказвай квото си искаш!!!!!!

Грешка, мога да следя всеки излетял полет в реално време с кординати, скорост, височина....стига да не си е изклучил адс-б транспондера си, но това нормалните граждански полети не го правят защото не искат да бъдат свалени. А този полет е излетял 5 секунди след като набюдатела обяви че заминава за Кувейт и то от Франкфурт. Ами виж аз имам всички полети и ти казвам, че теоритично дори няма как да е стигнал днес там. Като не занеш защо спориш, вместо да спориш намери ми примерна връзка и ми затвори устата. Абсолютно всичко можеш да провериш с един клик и сърч от мяколко милисекунди, така че не ми казвай какво не може, всичко може стига да искаш.
Re: Дайте мнение за сделката!
29-12-2010 - 00:29:46
avatar
Quote
dodo2
Секс се прави денем!

Да, но специално този лунатик не прави, нека Тинки да извади статистика колко пъти е натиснал днес F5 да рефрешва форума и ще излезне на показ половия му живот, който го няма и за който цял ден се хвали. Човека просто си е с диагноза.
Re: Дайте мнение за сделката!
29-12-2010 - 00:32:23
avatar
Ей, големи хвалби - голямо нещо се изсипа тука!

Ясно, защо брокерите отчитат раздвижване на пазара - миналият месец са засекли Асейшъна , днес Наблюдателя и ей го на - пазарът взел, че се раздвижил! Догодина чакайте ръст на цените! *beer*

Че я няма Айшето още да купува, тя като влезе тук да се похвали, цените ще са поне тройно нагоре!
Е на, то и Стопанина си призна колко рушвети взима на месец и как срещу заплащане елиминира конкурентен бизнес!

ДАНС, спите бре мушмороци нещастни!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Дайте мнение за сделката!
29-12-2010 - 00:34:49
Quote
gekko
Quote
nabludatel
smiling smiley Довечера ще летя за Кувейт- мисля, че ще е по-топло от тукsmiling smiley Ще изкарам 10 дни там, може и до плажа да стигнаsmiling smiley И мисля да не си взимам лаптопаsmiling smiley

Иначе защо не намери полет до Кувейт и да ме затапиш? Аз ще ти кажа, защото няма такъв. Иначе съм простак, понеже ти казвам да внимаваш? В петък е Нова Година, а такива инциденти стават почти на всяка Нова Година особено в градските гета, като Люлин, съвсем добронамерено те предупредих, а пък ти ми скачаш на бой. Иначе народа го е казал, каквото повикало, такова се обадило, с простаците просташки, те от друго не разбират.

@PER0 Я я кажи кой е този късен полет от Франкфурт, че аз явно не го знам. Няма чартърен полет който теоритично да е имал дори шанса да хване, че да лети довечера. Аз мисля че е летял с частния си самолет, друг начин не виждам, освен ти да ми посочиш умнико и да ме затапиш? Ами да след толкова много случайни съвпадения човек става подозрителен, а това за селския манталитет ще го подмина с усмивка, аз нямам никакви комплекси относно село, защото такова нямам, най-малкото защото прадядо ми е бил министър в 2 правителства преди 9ти, но на теб доста често думата "селско" ти е на устата и в главата, та явно страдаш от комплекс относно произхода си. Аз лично нямам нищо против селяните.

Може от Истанбул да е летял
Re: Дайте мнение за сделката!
29-12-2010 - 00:44:12
Quote
gekko
Quote
PER0
Quote
gekko
Ау браво, гениален си, а би ли ми обяснил как е стигнал от България навреме да хване този полет на Луфтханза? Освен да се е телепортирал във Франфурт друг начин не виждам.

Грешка, мога да следя всеки излетял полет в реално време с кординати, скорост, височина....стига да не си е изклучил адс-б транспондера си, но това нормалните граждански полети не го правят защото не искат да бъдат свалени. А този полет е излетял 5 секунди след като набюдатела обяви че заминава за Кувейт и то от Франкфурт. Ами виж аз имам всички полети и ти казвам, че теоритично дори няма как да е стигнал днес там. Като не занеш защо спориш, вместо да спориш намери ми примерна връзка и ми затвори устата. Абсолютно всичко можеш да провериш с един клик и сърч от мяколко милисекунди, така че не ми казвай какво не може, всичко може стига да искаш.

Еййййй, много си тъп значи!!! Изключително рядко употребявам такива силни изрази, но наистина си го заслужаваш!!! Предложих ти толкова варианти, включително и с преспиване, т.е може да пристигне и утре, ти продължаваш да твърдиш неща от които нямаш понятие. Искаше полет от Франкфурт - показах ти полет от Франкфурт!! Но има толкова други полети!!! Ти какво, да нямаш радарна кула и да следиш всички полети????? За следене по интернет не ми обяснявай, там не винаги информацията е точна и пълна, и не винаги апдейтват навреме. Знаеш ли колко пъти съм следял самолет по интернет, който уж подхожда към летището, пък всъщност е кацнал!!!! Знаеш ли колко пъти на САМОТО ЛЕТИЩЕ информацията на таблото НЕ Е ТОЧНА???? Ами когато въобще не знаят кога ще се състои полета???? Той щял да ми следи самолета, смешко!!! Защо трябва Аз да ти докажа че е имало полет, аз няма нужда да ти доказвам!! Ти ми докажи че не е имало полет!!!! Ся ше ми се изкараш най големия диспечер, дето хората с години драпат за такава позиция!!! СМЕШНИК!!
Re: Дайте мнение за сделката!
29-12-2010 - 00:44:35
Quote
ciganin
Quote
gekko
Quote
nabludatel
smiling smiley Довечера ще летя за Кувейт- мисля, че ще е по-топло от тукsmiling smiley Ще изкарам 10 дни там, може и до плажа да стигнаsmiling smiley И мисля да не си взимам лаптопаsmiling smiley

Иначе защо не намери полет до Кувейт и да ме затапиш? Аз ще ти кажа, защото няма такъв. Иначе съм простак, понеже ти казвам да внимаваш? В петък е Нова Година, а такива инциденти стават почти на всяка Нова Година особено в градските гета, като Люлин, съвсем добронамерено те предупредих, а пък ти ми скачаш на бой. Иначе народа го е казал, каквото повикало, такова се обадило, с простаците просташки, те от друго не разбират.

@PER0 Я я кажи кой е този късен полет от Франкфурт, че аз явно не го знам. Няма чартърен полет който теоритично да е имал дори шанса да хване, че да лети довечера. Аз мисля че е летял с частния си самолет, друг начин не виждам, освен ти да ми посочиш умнико и да ме затапиш? Ами да след толкова много случайни съвпадения човек става подозрителен, а това за селския манталитет ще го подмина с усмивка, аз нямам никакви комплекси относно село, защото такова нямам, най-малкото защото прадядо ми е бил министър в 2 правителства преди 9ти, но на теб доста често думата "селско" ти е на устата и в главата, та явно страдаш от комплекс относно произхода си. Аз лично нямам нищо против селяните.

Може от Истанбул да е летял

:]:]:]

Ей на, един полезен сайт. Ма, не мойте го 'фана, кацнал е вече... :]:}

[www.radarvirtuel.com]
Re: Дайте мнение за сделката!
29-12-2010 - 01:05:08
avatar
Quote
PER0
[Еййййй, много си тъп значи!!! Изключително рядко употребявам такива силни изрази, но наистина си го заслужаваш!!! Предложих ти толкова варианти, включително и с преспиване, т.е може да пристигне и утре, ти продължаваш да твърдиш неща от които нямаш понятие. Искаше полет от Франкфурт - показах ти полет от Франкфурт!! Но има толкова други полети!!! Ти какво, да нямаш радарна кула и да следиш всички полети????? За следене по интернет не ми обяснявай, там не винаги информацията е точна и пълна, и не винаги апдейтват навреме. Знаеш ли колко пъти съм следял самолет по интернет, който уж подхожда към летището, пък всъщност е кацнал!!!! Знаеш ли колко пъти на САМОТО ЛЕТИЩЕ информацията на таблото НЕ Е ТОЧНА???? Ами когато въобще не знаят кога ще се състои полета???? Той щял да ми следи самолета, смешко!!! Защо трябва Аз да ти докажа че е имало полет, аз няма нужда да ти доказвам!! Ти ми докажи че не е имало полет!!!! Ся ше ми се изкараш най големия диспечер, дето хората с години драпат за такава позиция!!! СМЕШНИК!!

И аз предложих вариант с частен самолет. Иначе никакъв полет от Франкфурт не съм искал, поисках да ми покажеш как би стигнал, ти ако ще спиш в Франфурт да речем, как би казал "довечера летя за Франкфурт" или "довечера летя за Кувейт" ? Казваш че си следял по интернет, интернет е обширно понятие, има десетки места където можеш да го правиш сигурен ли си че си следял всичките места, че казваш така категорично че не се ъпдейтват? Аз ако кажа, че винаги когато съм гледал всичко е било точно тогава какво? Явно гледаме на различни места. Къде видя да съм казвал че съм диспечер? Явно не може човек да се интересува и да знае някой неща. Това кой тъп кой умен е много субективен въпрос и не мисля, че ще го решим тук и сега. Иначе пробвай да потърсиш нещо за Automatic dependent surveillance-broadcast (ADS-cool smiley.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход