Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето я истината за цените...

Публикувано от dmb 
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 23:06:45
avatar
Quote
камелия
Но, не се учудвам, писана е за деца със средна интелигентност.:]
Quote
Брокеръ
Е те тук здраво се изложи...

Що, да не мислиш, че от деца под средна интелигентност, ще се пръкнат възрастни със средна?:]
Ето, Додко е живо доказателство, ама и ти не си далече от него, щом не можеш да схванеш едно просто изречение.........
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 23:26:12
Камелия, твоят IQ колко е. Така за протокола .
не, че очаквам реален отговор, просто се опитвам да ти намекна да не коментираш деца с по-висока интелигентност от твоята
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 23:27:36
avatar
Quote
hubb
Камелия, твоят IQ колко е. Така за протокола .
не, че очаквам реален отговор, просто се опитвам да ти намекна да не коментираш деца с по-висока интелигентност от твоята
..............
Интересно, твоята как я измери като не можеш да пишеш?:]
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 23:34:20
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
hubb
Камелия, твоят IQ колко е. Така за протокола .
не, че очаквам реален отговор, просто се опитвам да ти намекна да не коментираш деца с по-висока интелигентност от твоята
..............
Интересно, твоята как я измери като не можеш да пишеш?:]

оригиналността ти е идеално формирана и полирана от развития соцЯлизъм, който винаги е имал една цел - да направи от ЦЪРВУЛА СТОПАНИН
Надявам се да я предадеш и на децата и внуците ти за да ги разпознавам след първото изречение. Ще ме улесняваш и ще ми пестиш време като ги пращам по бързата процедура в цървуландия....
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 23:37:02
avatar
Само, че за да се изхвърлиш така като чекия на мокър песък, трябва да кажеш поне кой си ти и какво си допринесъл за обществото или поне за собственото си дебело черво?
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 23:40:12
Quote
СТОПАНИН ... .
Само, че за да се изхвърлиш така като чекия на мокър песък, трябва да кажеш поне кой си ти и какво си допринесъл за обществото или поне за собственото си дебело черво?
а ти направил ли си това което изискваш от мен?
под обществото чиновниците ли да разбираме?
20% ддс, което внасям, акцизи, такси, и т.н. как да ги смятаме, като принос или като задължение към негово величество стопанина???
Re: Ето я истината за цените...
30-12-2010 - 00:24:13
avatar
иде ръст...
сичкото сривлювци да си ходим да копаме а?


[novatv.bg]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Ето я истината за цените...
30-12-2010 - 08:46:52
Quote
камелия
Quote
batko
Kaмелия ти много знаеш на какво са способни другите ама на неудобни въпроси не отговаряш.Я вземи та ми кажи защо си правите мръсно един на друг това брокерите.Кажи защо едно жилище се продава от десет брокера и е обявено в четири квартала.Да не би имотите вече да са движима собственост.

Батко, на тези въпроси и на още много други, започнах да отговарям преди повече от 4г. Ако си направиш труда да погледнеш, сигурно сто пъти съм обяснявала. Ама, полза никаква. Никой от заяждащите се тук не се интересува от нищо- всеки си има собствена мантра, която повтаря до обезумяване.
Те не са тук, за да дискутират. Тук са да си избиват комплексите. И да се изживяват като специалисти по всичко- дялани камъни. Дето ги туриш, все стават........:]
Kaмелия аз искам да дискутираме не да се заяждаме.Толкова ли не може да спрем тарикатлъците и опитите за прецакване.Знам че да си брокер не е лесно и че за много от нещата за които ви обвиняват нямате вина.Надявам се този път да дадеш някакъв отговор а не само отклоняване и мъглявина.После ще питам и други неща ако имаш желание да отговориш.
Re: Ето я истината за цените...
30-12-2010 - 10:34:10
avatar
Quote
batko


Kaмелия аз искам да дискутираме не да се заяждаме.Толкова ли не може да спрем тарикатлъците и опитите за прецакване.Знам че да си брокер не е лесно и че за много от нещата за които ви обвиняват нямате вина.Надявам се този път да дадеш някакъв отговор а не само отклоняване и мъглявина.После ще питам и други неща ако имаш желание да отговориш.

Радвам се, че е така, но едва ли ще ни позволят да го направим. Сега ще се намесят " специалистите по всичко". както и да е- ето накратко.
Агенциите не взимат пари за реклама, нито за разходи по огледи. Поради което собствениците, когато решат да продават, сядат на телефона, отварят вестника и звънят наред. Подпукват АНИ по азбучен ред, като за " по- сигурно", някои пробват и различни цени. Така се появява един имот в куп агенции.
Другият начин е чрез частната реклама. Собственикът я пуска в "Позвънете", щото е безплатно. Вижда я някой брокер и му се обажда, предлагайки си услугите. Разбира се- пак безплатно, докато не се подпише предварителен договор. В повечето случаи, продавачите се съгласяват.............и ето ти още куп АНИ, офериращи същия имот.
Защо си правят мръсно брокерите и си крадат офертите? Защото конкуренцията е жестока. Защото, по начина, по който се работи, това е възможно. Клиентите, докато се движат като свободни електрони на пазара, ритането по кокалчетата между посредниците ще продължава.
Защо един имот се пише в 4 квартала? Това е малък търговско- рекламен трик. Не е тайна, че големият процент купувачи бяха от провинцията. Чували са за 2-3 " престижни квартали, а понятие нямат коя улица ги дели. То и софиянец трябва да се позамисли доста, за да разбере къде свършват Белите брези, например.smiling smiley
Re: Ето я истината за цените...
30-12-2010 - 12:04:32
Quote
камелия
Защо един имот се пише в 4 квартала? Това е малък търговско- рекламен трик.

Не, това не е "малък" трик. Това е целенасочена заблуда и moral hazard в чист вид. За такова нещо в нормална обстановка най-малкото, което може да се случи е да излезеш задълго от бизнеса. А най-вероятното - килия и разходки под час.
После пак пробвайте да разправята как "брокера нищо не съветвал" и не давал инвестиционни съвети, респ. не носи отговорност. Това което е нормалните държави е човешки тор, тук се изживява като фактор и аналитик - мъкааа.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход