Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Уникална" прогноза за цените на имотите

Публикувано от Селяк 
"Уникална" прогноза за цените на имотите
28-12-2010 - 10:16:23
Copy:
"Стигнахме дъното. Цените тръгват нагоре."
Paste

Открийте разликите!

Дата - 27,12,2010
Източник - Дневник
Автор - Лили Границка
Заглавие: Прогнози на брокери: През 2011 г. пазарът на жилища може да опре дъното
Прогнозата:
През 2011 г. цените на жилищата ще опрат дъното, спадът най-накрая ще спре, а в края на годината дори може да тръгнат нагоре, прогнозират брокери на недвижими имоти.

Цялата статия тук

Приблизително една година по-рано !?

дата - 07,02,2010
Източник - Дневник
Автор - Лили Границка
Заглавие: Експерти: Цените на имотите стигнаха дъното и ще скочат с 10% до края на 2010 г.
Прогноза:
В началото на годината средните цени на жилищата в страната ще достигнат дъното, в следващите месеци ще се стабилизират и впоследствие ще започнат да се възстановяват, като до края 2010 годинат ще поскъпнат с поне 10%

Цялата статия тук
Re: "Уникална" прогноза за цените на имотите
28-12-2010 - 10:24:33
Тая Лили Границка или е някаква набълбукана ипотекарка дето я е яд че е купила на върха на балона или заработва като броки в свободното си време.
Re: "Уникална" прогноза за цените на имотите
28-12-2010 - 10:30:34
avatar
Или просто следва политиката на Прокопиеви, които са доста набълбукани със скъпи имотчета. smiling smiley
Re: "Уникална" прогноза за цените на имотите
28-12-2010 - 10:37:50
"Дъното" е като подземен паркинг-на много нива. И ниво "149" може да не е последното, а да има и още едно-две......
Re: "Уникална" прогноза за цените на имотите
28-12-2010 - 10:38:59
Quote
greenbul
Тая Лили Границка или е някаква набълбукана ипотекарка дето я е яд че е купила на върха на балона или заработва като броки в свободното си време.

Една брокерка ме убеждаваше май 2010 г., че цените се очаква да тръгнат нагоре и ако родителите ми купят сега съответният апартамент и решат да продадат след 1 година щяли да спечелят поне 10%. Аз съвсем нормално я попитах, ако го купят и след 1 година пазарната цена е паднала с 10% на същият имот (обещах й да я назнача при евентуална последваща продажба на апартамената) и не успея да върна парите на родителите ми, дали за погрешен инвестиционен съвет (защото очевидно се изживяваше като инвестиционен съветник, а не само като брокер на имоти), ще възстанови поне разликата и въпросната дама си замълча.
Има 1 лаф - не се страхувай да рискуваш - професионалистите са конструирали Титаник, аматьори са направили Ноевия ковчег.
winking smiley
Re: "Уникална" прогноза за цените на имотите
28-12-2010 - 11:05:03
avatar
И после кажете, че брокерите не давали "инвестиционни" съвети. Всички статии тип "молебен" да спре спада на цените са писани все от брокери. Само Дичо не съветва никой за нищо, просто прибира едни пари, за които не чука касов бон :]
Re: "Уникална" прогноза за цените на имотите
28-12-2010 - 11:30:34
avatar
Quote
drakkar
И после кажете, че брокерите не давали "инвестиционни" съвети. Всички статии тип "молебен" да спре спада на цените са писани все от брокери. Само Дичо не съветва никой за нищо, просто прибира едни пари, за които не чука касов бон :]

Точно така:
За всички брокери на НИ проверка от НАП!
и то поне за 2 години назад!
Re: "Уникална" прогноза за цените на имотите
28-12-2010 - 12:17:34
Чукам drakkar , чукам и жена си. Рядко. Вечер, па чак сутрин.
Re: "Уникална" прогноза за цените на имотите
28-12-2010 - 12:48:01
avatar
Quote
dicho
Чукам drakkar , чукам и жена си. Рядко. Вечер, па чак сутрин.

ти си маниак бре smiling smiley няма ли млади булки за чукание?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: "Уникална" прогноза за цените на имотите
28-12-2010 - 13:40:03
Има, има, жена ми, жена ти....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход