Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

весела коледа и щастлива нова година от куку

Публикувано от kuku987 
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 21:29:39
avatar
съжалявам, че трябва да ти съобщя, но и ти си ментъл кейс, както държавния служител - инвеститор, на него отдавна съм му поставил диагнозата...имате нужда от медикейшънс.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 21:34:20
avatar
Quote
gekko
съжалявам, че трябва да ти съобщя, но и ти си ментъл кейс, както държавния служител - инвеститор, на него отдавна съм му поставил диагнозата...имате нужда от медикейшънс.
.............
Нещо ти е много еднакъв поста с на изкукалия. Да не сте една и съща отломка от корабокрушенски сал?:]
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 21:37:49
avatar
Моля те не се опитвай да ме заговаряш, не съм психиятър, обърни се към специалист. Успех !
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 21:39:04
avatar
Quote
gekko
съжалявам, че трябва да ти съобщя, но и ти си ментъл кейс, както държавния служител - инвеститор, на него отдавна съм му поставил диагнозата...имате нужда от медикейшънс.


Ааа виде че си назех железария хахаха и сега пък искаш на доктори да си играем ахахаа Еми добре и тая игра я знам.. Един път ти че си сестра в нощната смяна, другият път пък аз ще съм зевеждащият чичо доктор отделението...spinning smiley sticking its tongue out мога да използвам дори кожените панталони от другата игра :]

Така устройва ли те ?

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 21:42:04
avatar
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 21:47:31
avatar
нищоо демократично явно няма в тебе sad smiley Защо пък трябва да клякаш само на похамериканчените кукуряци, те нещо по красиви ли са ?? Да не им е случайно по-дебела работата :] Бъди истински демократ - хайде и ние да поиграем хахаха *ok*
Ако не ти харесва на метълисти или на доктори да поиграем на "дискусия за цените" а winking smiley
Въпреки, че съм убеден и тайно се надявам, че първите по ти допадат :]

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 22:01:45
avatar
Tumnio, диазепама, Tumnio. Ей го там на рафта!
Y~Y
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 22:16:04
Toа Тъпио у*ра хубавата тема.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 22:18:03
avatar
Quote
Y~Y
Toа Тъпио у*ра хубавата тема.
..............
Е какво и беше хубавото на тази тема още от първия пост, освен думите Весела Коледа!?
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 22:18:43
avatar
Додка включваш се в тройката ли? Ще удоволствие и радост за мен :ami: С две не съм си играл от 5 години някъде, знаех си че тука ще се сбъднат мечтите ми отново *pardon*

Или искаше нещо по "дискусия за цените" и ти smiling smiley Не мога да ви разбера понякога, като жени в критическа сте. последно - дискусия или секс :]

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход