Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
22-12-2010 - 10:37:27
avatar
Quote
др. Иванов


Вината е 100% на клиентите, защото те не искат да купят къща или апартамент, а евтин квадратен метър. Брокерите първо са им продавали къща но те безпир са питали за евтини квадрати и са им ги дали.

За съжаление, е така. Но, да го обясняваш на Простака, е жива загуба на време.
Вина имат и предприемачите- знаеш таблиците им. И когато искат да оферират на кв.м., няма как да им наложиш да не го правят.smiling smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
22-12-2010 - 11:35:34
Батенце, някой някого насила ли е карал да купува това, което си описал ?
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
22-12-2010 - 11:44:07
Модерния, ти елементарна сметка не можеш да направиш, колко прави 2 по 70 кв жилищна площ, плюс още 70 кв мазе, плюс още толкова таван ? Каква търговия от тебе ,какви пет лева ?
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
22-12-2010 - 11:45:40
avatar
Quote
dicho
Батенце, някой някого насила ли е карал да купува това, което си описал ?



И ТЕБЕ НЕ ТЕ КАРАТ НАСИЛА ДА ПЛЮСКАШ ИЗКУСТВЕНИ ЗЕЛЕНЧУЦИ И 40 ДНЕВНИ ХИМИЧЕСКИ ПИЛЕТА АМА ГО ПРАВИШ НАЛИ И НЕ ТИ Е КЕФ?

карал ли ги бил насила!
КАРА ГИ ДА - НУЖДАТА ... БОКЛУЦИ!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
bah
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
22-12-2010 - 11:47:28
avatar
Quote
ASSETION
На мен ми се е случвало брокера да си измисля квадрите много пъти... последен пример къща в Мрамор съм я виждал на 130 - 150 -180 - и най наглото 210 квадрата! като къщата беше така и не разбрах точно но около 70 квадрата на етаж - 2 етажа!
ОБАЧЕ! Имало приземен етаж - ВСЪЩНОСТ МАЗА и там имало квадрати и ИМАШЕ ТАВАН който можел да се преустрои на тавански етаж, а си беше покрив... айде да не се правите на много коректни

При къщите е задължително да се погледне документа за собственост. От там се почва.
Има имоти в които е записано: къща с двор 1300 кв.м. Няма никаква квадратура.
При къщите се прави разбивка: маза / сутерен; етаж/и; подпокривно пространство; допълнителни сгради.
В ЗУТ-а пише, кога сутерена влиза към РЗП-то.
При работа с брокер - това са си изцяло негови задължения.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
22-12-2010 - 11:49:58
avatar
Quote
др. Иванов
Брокера да си измисля квадрите много пъти...
последен пример къща в мрамор съм я виждал на 130 - 150 -180 - и най наглото 210 квадрата!
И ТОВА ВСИЧКО СИ ГО ИЗМИСЛЯХА ТЪПИТЕ ЛАКОМИ БРОКЕРИ
ОПИТВАЩИ СЕ ДА Я ПРОДАДАТ ПО ЛЕСНО И ДА ПАДНЕ ЦЕНАТА НА КВАДРАТ!



Вината е 100% на клиентите, защото те не искат да купят къща или апартамент, а евтин квадратен метър. Брокерите първо са им продавали къща но те безпир са питали за евтини квадрати и са им ги дали.

ПРОСТОТИИ! ИСКАЛИ БИЛИ КЛИЕНТИТЕ КВАДРАТЕН МЕТЪР...
КЛИЕНТИТЕ ИСКАТ НАЙ-ДОБРОТО ЗА ПАРИТЕ СИ
това че измекяри брокери се опитват да ги убедят че една кочина е супер и да струва 5 пъти повече от нормалното си е в реда на нещата!

Нали като видя кутийката и да ми кажат че е 150 квадрата аз не съм сляп за да видя че е 50...

Аман от брокери мазохисти... само губят времето на хората все едно им се плаща за навъртяни обиколки...
но пък от друга страна да го духат и хората, е си заслужават да ги правят на говеда...
...важното е панаир да става във форумаsmiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
22-12-2010 - 11:55:07
avatar
Quote
dicho
Модерния, ти елементарна сметка не можеш да направиш, колко прави 2 по 70 кв жилищна площ, плюс още 70 кв мазе, плюс още толкова таван ? Каква търговия от тебе ,какви пет лева ?

Ей наглец не ми дръж сметка за търговията щото печеля поне 10 пъти повече от теб, ако беше обратното, бих ти обърнал внимание...
и дърто много добре си правя сметката като видя нещо.. проблема е че с лъжите си такива дребни , нагли шмекери като теб, ме карат да си губя времето и да ходя на лъжливи огледи...
ЩОТО ГИ МЪРЗИ ДА СИ СВЪРШАТ РАБОТАТА КАКТО ТРЯБВА!
Ще ми смята дъртака таван и мазе... много си нагъл много... само инсулт те оправя тебе!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
22-12-2010 - 11:58:35
avatar
Quote
камелия
За съжаление, е така. Но, да го обясняваш на Простака, е жива загуба на време.
Вина имат и предприемачите- знаеш таблиците им. И когато искат да оферират на кв.м., няма как да им наложиш да не го правят.smiling smiley

ДУНДО толкова е лесно да си запазиш фигурата... просто не трябва да плюскаш евтини боклуци и да стоиш разплута на дивана по цял ден... Но за съжаление, да го обясняваш на такава като теб е жива загуба на време... а е толкова лесно...
Люшкай смело целулита и шляпай с мазни пръсти по клавиатурата...
и завиждай на останалите... вместо да се ограничиш малко откъм мекици и да потренираш... smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
bah
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
22-12-2010 - 12:12:49
avatar
ASSETION, това, че разни брокери са некоректни към теб, не ти дава право да обиждаш участниците във форума.
Нека се поддържа един нормален и разумен диалог, дори и възгледите по темите да са противоположни.
Голяма част от тези "некоректни" брокери са тип проба - грешка.
Опитват да побачкат брокерлъка няколко месеца, да видят стават ли, не стават ли.
Гадорията е, че през тези няколко месеца осират терена.
Пазара сам ги изхвърля извън тъч линията.
С какво, Дичо или Камелия са виновни за напразния оглед на къщата в Мрамор? С нищо.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
22-12-2010 - 12:15:53
Хайде да караме малко по-спокойно smiling smiley
Въпрос към брокери и продавачи: как бихте искали да изглежда сайтът за НИ, че да можете да опишете както трябва една обява за къща, апартамент, парцел и т.н. ? Какви полета за попълване трябва да има?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход