Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 02:41:09
*drink1*Компанията,гледам не сте изгасили лампите още,та реших да ви споделя един мой експеримент с брокери!Продавам аз един апартамент/сега/ и както се очаква ми звънят основно агенти с главния въпрос дали съм предвидил комисьонУтУ. Викам ,разбира се, даже и повече,елате казвам направете си оценка и си доведете клиент да преговаряме, като вие и клиента сте от другата страна на масата! Казвам,че съм склонен да свалям цена в широки граници! И кво? Шах,пълен шах и дотам! Сега прозвъняват дали е актуална още офертата и толкова! Туй са те агентите-големи бели птици!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 02:47:53
avatar
Като каза оценки, чакай да цитирам една актуална (12/2010):

...
Определяне стойността на сградите и съоръженията по Метода на вещната стойност:
Определяме съоръженията като нови (НВС). При определяне на НВС се работи по метода на компонентите, цената на 1 кв.м. двуетажна еднофамилна къща, стандартно изпълнение - с довършителни работи е 527,00 лв.
...
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 08:44:30
Quote
фло
*drink1*Компанията,гледам не сте изгасили лампите още,та реших да ви споделя един мой експеримент с брокери!Продавам аз един апартамент/сега/ и както се очаква ми звънят основно агенти с главния въпрос дали съм предвидил комисьонУтУ. Викам ,разбира се, даже и повече,елате казвам направете си оценка и си доведете клиент да преговаряме, като вие и клиента сте от другата страна на масата! Казвам,че съм склонен да свалям цена в широки граници! И кво? Шах,пълен шах и дотам! Сега прозвъняват дали е актуална още офертата и толкова! Туй са те агентите-големи бели птици!

Фло,
Продаде ли апартамента? Ако не си то в София ли се намира? Също така ново строителство ли е?
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 09:02:09
Quote
antoninus_pius
Quote
фло
*drink1*Компанията,гледам не сте изгасили лампите още,та реших да ви споделя един мой експеримент с брокери!Продавам аз един апартамент/сега/ и както се очаква ми звънят основно агенти с главния въпрос дали съм предвидил комисьонУтУ. Викам ,разбира се, даже и повече,елате казвам направете си оценка и си доведете клиент да преговаряме, като вие и клиента сте от другата страна на масата! Казвам,че съм склонен да свалям цена в широки граници! И кво? Шах,пълен шах и дотам! Сега прозвъняват дали е актуална още офертата и толкова! Туй са те агентите-големи бели птици!

Фло,
Продаде ли апартамента? Ако не си то в София ли се намира? Също така ново строителство ли е?
Varna !
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 12:54:59
Quote
камелия
Quote
paio
Сигурен съм, че не си си мил ушите. Относно кеша, ако имаш такъв, харчи! Няма значение за какво! Ти като ти гледам езика и колко си изнервен и неадекватен, в каквото и да инвестираш може да се окаже грешка!. Аз на умряло куче нож не вадя!Какъв е проблема с наема ми? Той е в пъти по-малък от сметката ми за телефон. Парите които харчи жена ми са в пъти повече от телефона. Не забравям и себеси. Аз не съм на заплата от 1989-та!

С думи прости- прекарай всичко през задния отвор.Това ти е кредото. Е, няма лошо, ама да плюскаш, да се кичиш с парцалки и да говориш до посиняване по телефона, не е мечтата на живота на всички. Някои имат и по- творчески идеи. :] Пък и деца имат, и грижа за тях имат.............едни такива, твърде далечни за теб, нещица.smiling smiley
"През задния отвор..." , "плюскаш..." Много груб стил за дама....ако си дама ! Използвам слушалка за да не посинявам. Викат им "свободни ръце"! Не плюскам, а се храня бавно и с удоволствие без да преяждам, а кредото ми е......ще ти го кажа по-нататък! Сигурна ли си, че нямам деца? Харченето не е проблем. Жена ми го прави с такъв финес, че да ти е драго да я гледаш! В момента големия световен проблем е СДОБИВАНЕТО с пари! Направо си е цяло искуство!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 13:06:34
avatar
Quote
камелия
[ Е, няма лошо, ама да плюскаш, да се кичиш с парцалки и да говориш до посиняване по телефона, не е мечтата на живота на всички. Някои имат и по- творчески идеи. :]
Сори че се намесвам... ама топането на мИкици в течен шоколад не е творческа иновация, ако това имаш на предвид... измислили са го много преди теб... така че плюскай и не мисли! Сигурен съм че ако имаше възможност да се кичариш с парцалки, нямаше да мислиш така... а щеше да се контиш и да се фръцкаш.. .е времето ти е отминало безвъзвратно.. затова и си си променила идеалитеsmiling smiley... по-добре така... че какви карикатури има по улицата...

Я разгледай тук не е бг ама пак биваsmiling smiley

има да се веселите няколко часа:

[www.peopleofwalmart.com]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
30-12-2010 - 00:49:56
avatar
Quote
ASSETION
Ебати форума...
всеки вика, псува, заплашва..
вади пишки и мери...
Никой не мисли какво пише другия...
Баа няма админ няма модератор ебахти анархията... супер е
Аве знаете ли каква компания ще заформим
Да се съберем в една кръчма да пием и да спорим кой е по велик и ще има ли велик ъп или гранд срив?
Ако не ни изгонят от кръчмата ще е супер smiling smiley пу кебапчетата от мен !
от стопанина
ОХРАНАТА И НАМАЛЕНИЕТО ОТ КРЪЧМАТА
ЩЕ ГИ ЗАПЛАШИ С ДАНЪЧНИ И ХЕИ И ЩЕ НИ ИЗДЕЙСТВА ПОНЕ 30% ОТСТЪПКА :}
От Уилсъна Домашна ракия .. от дичо и имотко ... квото дадат все файда...
от камелия са ориенталските танци smiling smiley!!!
кой е за?

Ибрее? Ай че взе да ми писва от викане ...
МНОГО ПРОСТАЦИ СТАНАХМЕ И ВЗЕХМЕ ДА СИ ПРЕЧИМ smiling smiley

На това май никой не обърна внимание, то и аз сега случайно го прочетох smiling smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
30-12-2010 - 01:11:30
avatar
Между другото колкото и да се дръглим със Сахиба, да го обвинявате, че злоупотребява със служебно положение е *black eye* и съм на негова страна! Не само това, но ако някой служител допринесе за глоба, трябва да му дават за награда поне 50% от нея. Ако някой плаща данъци, издава касови бележки, не укрива други неща, какво му пука дали ще му се мотат разни? Да си проверяват колкото искат.

Ама ако някой служител вземе подкуп - да ходи директно в затвора поне за година, а не само да го уволняват.

Същото да важи и за всеки гражданин - да е позволено всяко частно лице да има СРС в себе си, да се смятат за доказателства в съда и пак 50% от глобата да се дава на човека. Глобите да са 100 или 1000кратен размера на укритото. Тогава сивата икономика ще изчезне за месец.
Не ми издаваш бележка - щрак на филмче.

А не, когато работеха още скапаните "кафета" на летището, не ми дадоха бележка, питах ги както винаги на майтап "аха, няма бележка, криете данъци", а онази патка ми се разкрещя "ДА, ЩЕ СТАНЕМ МНОГО БОГАТИ!". Всеизвестно е на кой бяха, той попръцква като евродепутат, а данъчните продавали сандвичи, за да съберат задължението, защото фирмата е продадена на циганин. Бляк.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
30-12-2010 - 01:16:57
avatar
Quote
dodo2
Между другото колкото и да се дръглим със Сахиба, да го обвинявате, че злоупотребява със служебно положение е *black eye* и съм на негова страна! Не само това, но ако някой служител допринесе за глоба, трябва да му дават за награда поне 50% от нея. Ако някой плаща данъци, издава касови бележки, не укрива други неща, какво му пука дали ще му се мотат разни? Да си проверяват колкото искат.

Ама ако някой служител вземе подкуп - да ходи директно в затвора поне за година, а не само да го уволняват.

Същото да важи и за всеки гражданин - да е позволено всяко частно лице да има СРС в себе си, да се смятат за доказателства в съда и пак 50% от глобата да се дава на човека. Глобите да са 100 или 1000кратен размера на укритото. Тогава сивата икономика ще изчезне за месец.
Не ми издаваш бележка - щрак на филмче.

А не, когато работеха още скапаните "кафета" на летището, не ми дадоха бележка, питах ги както винаги на майтап "аха, няма бележка, криете данъци", а онази патка ми се разкрещя "ДА, ЩЕ СТАНЕМ МНОГО БОГАТИ!". Всеизвестно е на кой бяха, той попръцква като евродепутат, а данъчните продавали сандвичи, за да съберат задължението, защото фирмата е продадена на циганин. Бляк.
....................................................................
*ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok*
------------------------------------------------------
Служебното ми положение е РОДИНАТА!!! Благодаря ти Додо, че все пак помисли, че може и да съм достоен патриот, а не гнусен и корумпиран чиновник. Рано или късно ще ти го докажа! Лека нощ!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
30-12-2010 - 01:24:46
avatar
Глупендер, говорим за Родина, не за частни интереси на катаджии гнусни! Не съм съкратен Гоце, но теб скоро ще съкратят. Мизерник за 10лв.confused smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход