Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 20:24:13
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2


Под гаражни имах предвид тези от твоя калибър - лелки в апартаменти.

А сделката беше за 200,000 евро, толкова пише и в нотариалния акт, леко си се объркала. Голямата агенция беше Мирела.

На данъчна оценка съветват клиентите си да сключват сделки "брокери" като твоя милост.

Нали се сещаш колко глупаво звучиш, след като нито ме познаваш, нито знаеш къде работя? Лелка в апартамент може да е майка ти- или за която друга позната твоя се сетиш. Не слизай на нивото на Простака, дето цели сценарии и филми си прави..........:]
Тук си много устат и всичко знаеш, а защо не си отвори устата пред Мирела, че да поискаш документ? Нали затова беше отишъл на сделката- за опора и сигурност.
Ама, едно е да си специалист по всичко анонимно зад компа- а съвсем друго " на терен".........smoking smiley
Кога си бил мой клиент, та да съм те съветвала каквото и да е? spinning smiley sticking its tongue out

К'ви Мирели, к'ви 200000 евро бе ... па и толкова пишело в нотариалния акт ... боже, боже, колко мъка има по тоя свят боже ... колко много хора в тоя Форум искат да 'се направят' на големи, а всъщност са най-обикновени прошляци, кандитати за 4-ти километър, за които
шизофренията е естествено състояние. Нямат 20 леви джобни на ден, а вече им се привиждат 4000000 лева за къща с парцел.


На такива като Вас едно ще кажа: ПРОШЛЯЦИ СТЕ, БЕДНИ СТЕ КАТО ЦЪРКОВНИ МИШКИ, ЗАВИСТЛИВИ И ЗЛОБНИ СТЕ, ДРЕБНИ ДУШИЦИ СТЕ И ТАКИВА ЩЕ СИ УМРЕТЕ


=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 21:05:54
avatar
Тоя па. Ако ти стиска - да се обзаложим, ама после ще искаш от мама нов кредит за погасяване на задължението.

Тук по-скоро "ъпърите" сте с няма и 20 лева в джоба и кредити, които ви излизат през носа. Само imotko е леко различен, другите сте някакви изпаднали ипотекари или собственици на 9.9 квадрата, вече с ментални увреждания.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 21:25:06
avatar
К'ви ъпъри бе ... кой е ъпър бе ... разликата между мен и теб е че аз имам пари, коли и имоти, А ТИ НЯМАШ.
Как съм ги придобил, моя ли е заслугата или не, ТОВА НЕ ТЕ КАСАЕ.
Аз имам, ти нямаш. Простичко е.


Като разликата между аристокрация и плебс.

Но не е за прости хора. smiling smiley

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 21:26:23
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
ASSETION
Стопанино интересно ми е колко пари изкара от наеми и рента през 2010 година?
И колко пари струват имотите ти...
Питам заради процента печалба който ти дават?
Нямам нищо против и да го намалиш десетократно стига да се запази пропорцията!
Примерно на 100 лева в имоти, колко ти е годишния доход?
............
И мен ме интересуват доста неща за тебе, но ти не благоволяваш да ги споделиш. Кажи колко персонал имаш, къде ти е гаража, колко ти е оборота на ден на месец и на година и колко данъци плащаш, както и върху каква заплата осигуряваш работниците ти? Такси за всички видове разрешителни платил ли си и помещението отговаря ли на всички изисквания за производството с което се занимаваш? Какви като качество материали купуваш и откъде? Кои са ти доставчиците и кога и колко ДДС прибираш? Елементарни въпросчетаwinking smiley

ПАК ПРОСТОТИИ ПИТАШ
ТИ СИ МНООООГО ПРОСТ!
ПИТАМ ДА МИ КАЖЕШ КОЛКО ПЕЧЕЛИШ НА 100 ЛЕВА В ИМОТИ 1 ЛЕВ ЛИ 20 СТИНКИ ЛИ
А ТИ ПАК ОЛИГОФРЕНСКИТЕ СИ ВЪПРОСИ..
ШИ ПРАТИШ ЛИ ДАНЪЧНИТЕ...
ИЛИ НАПРАВО КАЧУЛКИТЕ?
ИЛИ СЕЛЯНИТЕ С МОТИКИТЕ?
ИЛИ МУТРИТЕ ОТ ИЗТОК ?
Я СЕ ОБАДИ НА ЦЕЦО НАПРАВО А?
НАЛИ ТИ Е ПРИЯТЕЛ ?
А ТОЙ ЗНАЕ ЛИ ?

ти си идиот стопанино... лошото е че си идиот на държавна служба!
Не знам защо все си мисля че човек ако печели достатъчно без да се налага да ходи всеки ден на работа не го прави ? Значи или не печелиш достатъчно от супер имотите си или нещо в твоята легенда не се връзва а?
И да ти обяснявам файда няма.

Всяко действие си има противодействие... така че айде да не заплашваш а?

Наглоста ти и идиотщините по форумите колко си велик с 5 непрекопани ниви завещани от родата са едно ама да ми се фръцкаш че ти командваш данъчните с едно обаждане и че Цецо ти е личен приятел е нещо съвсем различно!


Да не стане така че да мънкаш ти... и да се обясняваш че ако си декларирал наем то наистина е толкова нисък щото наемателя ти е приятел и на твое име имоти нямаш, освен две кирливи ниви и опикана панелка... другото е на жена ти на тъща ти и на кучето ти. Щото и ние знаем как наем 1200 лева се декларира за 200 лева да спестиш някой данък ако изобщо го декларираш. Да не стане с твоите камъни по твоята глава?
АЙДЕ ДА СЕ ОГРАНИЧИШ ДО ФОРУМНИ ПАНАИРИ И ДА НЕ ПРЕМЕСТВАШ ТОВА КОЕТО СТАВА ВЪВ ФОРУМА И В ЖИВОТА!!
Щото си има лечение и наименование за такива като теб! не видях някой друг да заплашва във форум колко е тарикат и КАК Е ШЕФ НА ДАНЪЧНИТЕ И НА ЦЕЦО ПРЪВ ПРИЯТЕЛ!
Мога да се обзаложа че не си само ти с познати във форума но не си видял някой друг да го прави ?
Айде малко да се ограничиш ?

Ти от форумен спор го обърна на комплексаро-милиционерска проява? Чучура ли ти е къс или женати прилича на камелия / от форума/ че си толкова злобен?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 21:28:07
avatar
Quote
Wilson
К'ви ъпъри бе ... кой е ъпър бе ... разликата между мен и теб е че аз имам пари, коли и имоти, А ТИ НЯМАШ.
Как съм ги придобил, моя ли е заслугата или не, ТОВА НЕ ТЕ КАСАЕ.
Аз имам, ти нямаш. Простичко е.


Като разликата между аристокрация и плебс.

Но не е за прости хора. smiling smiley

какво пак ти подари майка ти че пак почна да се ерчиш ?
Нов кредит ли ти подсигури ? или ти даде 200 лева в брой ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 21:30:12
avatar
Подари ми магаре с юзди.
Чудя се дали да не ти го харижа.
Нали си от село.
Ще се справиш.*ok*:]

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 21:30:54
Quote
dodo2
Тоя па. Ако ти стиска - да се обзаложим, ама после ще искаш от мама нов кредит за погасяване на задължението.

Тук по-скоро "ъпърите" сте с няма и 20 лева в джоба и кредити, които ви излизат през носа. Само imotko е леко различен, другите сте някакви изпаднали ипотекари или собственици на 9.9 квадрата, вече с ментални увреждания.

Благодаря за доверието. И ние тука само ъп и даун ли сме, дайте нещо по средата да оформим. Аз например мога да застана зад мнението, че цените няма да се качват, но няма и да падаааат.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 21:31:28
avatar
Хайде тогава приеми облога. Поне 10% от сумата за която говоря в НА. Кръгло 20000 евро. Стиска ли ти?

А ти пари имаш, когато гущерът пръднал, ял салата и там каквото още paio допълни.

Хайде натрупай 20К евро пред монитора и ги снимай. После и аз ще направя същото и ще се видим за официален облог.

Ако искаш може и повече. 50К, 100К?
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 21:32:14
avatar
Quote
Wilson
Подари ми магаре с юзди.
Чудя се дали да не ти го харижа.
Нали си от село.
Ще се справиш.*ok*:]

ще го взема... магаре, магаре.. ще ядем суджуци smiling smiley
Какво разбираш под репликата: "нали си от село"?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 21:32:34
avatar
Май като ти гледам писанията ти си сто пъти по-злобен, да не говорим за прост. Откога форумни мишоци без капка мозък и никакво образование ще си го мерят с орлите които се реят по небесата. Аз ти зададох няколко въпроса на които ти няма какво да отговориш, първо защото съм убеден, че си някакъв вчерашен псевдобизнесмен - каиш от дълбокия прованс. И второ, че си абсолютно незаконен и си работиш сам, защото са те напуснали всички общаци на които нямаш да платиш и двеста лева. Айде у лево, когато имаш нещо за деклариране се обади пейзанино:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход