Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 20:25:13
avatar
Quote
dodo2


Под гаражни имах предвид тези от твоя калибър - лелки в апартаменти.

А сделката беше за 200,000 евро, толкова пише и в нотариалния акт, леко си се объркала. Голямата агенция беше Мирела.

На данъчна оценка съветват клиентите си да сключват сделки "брокери" като твоя милост.

Нали се сещаш колко глупаво звучиш, след като нито ме познаваш, нито знаеш къде работя? Лелка в апартамент може да е майка ти- или за която друга позната твоя се сетиш. Не слизай на нивото на Простака, дето цели сценарии и филми си прави..........:]
Тук си много устат и всичко знаеш, а защо не си отвори устата пред Мирела, че да поискаш документ? Нали затова беше отишъл на сделката- за опора и сигурност.
Ама, едно е да си специалист по всичко анонимно зад компа- а съвсем друго " на терен".........smoking smiley
Кога си бил мой клиент, та да съм те съветвала каквото и да е? spinning smiley sticking its tongue out
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 20:27:05
Е, тия със сезонния бизнес най-много данъци плащат. Айде стига глупости, малко му е било.
И на мен днес две катаджийчета ми взеха поредните 20 лева, ама какво от това, и те деца хранят, плюс това не те спират, ако не си в нарушение. По-добре на тях само 20, отколкото на държавата 50, а тя да им даде 20. Щото не ни е читава държавата, не по принцип, да не ме заядете сега, че съм против данъците. Плащам големи данъци, та знам какво говоря. А специално КАТ са ми слабост, още не се е намерил някой да не вземе, освен един преди 8 години в Стара Загора.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 20:43:53
Quote
Imotko
Е, тия със сезонния бизнес най-много данъци плащат. Айде стига глупости, малко му е било.
И на мен днес две катаджийчета ми взеха поредните 20 лева, ама какво от това, и те деца хранят, плюс това не те спират, ако не си в нарушение. По-добре на тях само 20, отколкото на държавата 50, а тя да им даде 20. Щото не ни е читава държавата, не по принцип, да не ме заядете сега, че съм против данъците. Плащам големи данъци, та знам какво говоря. А специално КАТ са ми слабост, още не се е намерил някой да не вземе, освен един преди 8 години в Стара Загора.
Imotko не говоря за данъци ,ами за рекет от данъчни! Когато е сезонен бизнеса ,когато както казват ден-година храни и като заплашат,че ще ти се мотат 30 дена в работната среда,в най- силното време бая ще се стреснеш.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 20:44:24
avatar
Флольо, твоя приятел как ще бъде рекетиран, като си е редовен бизнесмен ААА ? Май само аз и ти знаем колко е бил редовен и съвестен към хазната! Не може някой да ме убеди, че е изряден и въпреки това го е страх от службите! Нон сенс е. И за каква злоупотреба с власт бълнуваш?smiling smiley
..............
Всички знаят по морето колко им се вдигна оборота на заведенията след посещението на данъчните. Сигурен съм че и твоите продажби ще се вдигнат с пъти ако те навестят.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-26 20:56 от СТОПАНИН ... ..
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 21:39:58
Ти по-добре тренирай с химикалка и молив самопризнания на хартиен носител! Електронните вече ги видяха достатъчно хора!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 21:42:32
avatar
Quote
фло
Ти по-добре тренирай с химикалка и молив самопризнания на хартиен носител! Електронните вече ги видяха достатъчно хора!
..................
Хе хе хе хе хе хфеclap::}:} Ти ли ще ме разпитваш?:] Днес наистина или не можеш да носиш на пиене или на пушене:] Даже подозирам, че си на бело.
Може би главата ти е пълна с ДЪРВОБЕТОН:}

.....................
РАЗМИСЛИХ, НАПРАВО ЩЕ ХОДЯ ДА СЕ ПРЕДАМ В ДАНС:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-12-26 21:59 от СТОПАНИН ... ..
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 10:39:54
avatar
Стопанино интересно ми е колко пари изкара от наеми и рента през 2010 година?
И колко пари струват имотите ти...
Питам заради процента печалба който ти дават?
Нямам нищо против и да го намалиш десетократно стига да се запази пропорцията!
Примерно на 100 лева в имоти, колко ти е годишния доход?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 19:04:26
avatar
Quote
ASSETION
Стопанино интересно ми е колко пари изкара от наеми и рента през 2010 година?
И колко пари струват имотите ти...
Питам заради процента печалба който ти дават?
Нямам нищо против и да го намалиш десетократно стига да се запази пропорцията!
Примерно на 100 лева в имоти, колко ти е годишния доход?
............
И мен ме интересуват доста неща за тебе, но ти не благоволяваш да ги споделиш. Кажи колко персонал имаш, къде ти е гаража, колко ти е оборота на ден на месец и на година и колко данъци плащаш, както и върху каква заплата осигуряваш работниците ти? Такси за всички видове разрешителни платил ли си и помещението отговаря ли на всички изисквания за производството с което се занимаваш? Какви като качество материали купуваш и откъде? Кои са ти доставчиците и кога и колко ДДС прибираш? Елементарни въпросчетаwinking smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 19:19:40
Quote
СТОПАНИН ... .

............
И мен ме интересуват доста неща за тебе, но ти не благоволяваш да ги споделиш. Кажи колко персонал имаш, къде ти е гаража, колко ти е оборота на ден на месец и на година и колко данъци плащаш, както и върху каква заплата осигуряваш работниците ти? Такси за всички видове разрешителни платил ли си и помещението отговаря ли на всички изисквания за производството с което се занимаваш? Какви като качество материали купуваш и откъде? Кои са ти доставчиците и кога и колко ДДС прибираш? Елементарни въпросчетаwinking smiley

Абе цървул смотан радомирски! Каква ти е компетенцията да правиш преценка за помещения,качество на стока и материали и кой да му е доставчик?
Я си прочети длъжностната характеристика бе каунь! "инвестиционен усет" бил имал,рекетьор!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 20:06:26
Quote
СТОПАНИН ... .
Флольо, твоя приятел как ще бъде рекетиран, като си е редовен бизнесмен ААА ? Май само аз и ти знаем колко е бил редовен и съвестен към хазната! Не може някой да ме убеди, че е изряден и въпреки това го е страх от службите! Нон сенс е. И за каква злоупотреба с власт бълнуваш?smiling smiley
..............
Всички знаят по морето колко им се вдигна оборота на заведенията след посещението на данъчните. Сигурен съм че и тв
оите продажби ще се вдигнат с пъти ако те навестят.

Собственииик, собственик!От това което си написал си личи колко разбираш от бизнес.Като пътешественик от 10 век си.Имаш да откриваш още 5 континента.
Учудва ме пълното ти неразбиране на взаимоотнашенията между Държава и Частник.И ме учудва понеже виждам че имаш познания по отношение на "юдео-мосонската сган"Ако вържеш тези си познания със действителността ще си по-умерен в приказките за "нон сенса"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход