Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

... се РАЗДВИЖИ

Публикувано от dodo2 
Re: ... се РАЗДВИЖИ
29-04-2011 - 19:12:15
avatar
Quote
Бай Пешо1


Имотко...., имотко да ти се чуди човек къде живееш!? Ако били на зор, ами те са на зор /и то на голям зор/, пък и не само те - виждаш как лавинообразно нараства броя на имотите, обявени на търг. Само лакомията им пречи да видят реалността и да вземат правилното решение. Когато след 6 месеца или година смъкнат цената с 20%, ще е късно, тогава цената им отново ще е неприемливо висока за пазала, но... проблемът си е техен. Га мааха кюфтетата, не ревяхя, сега имат да наваксват.

Бай Пешо, предлагам ти да помислиш върху следното:
Факт е, че от всички купени имоти, 30% са с кредит и половината от тях са лоши и преструктурирани.
Това са кредити, теглени до 2008г., след което лихвите почнаха да скачат и кредитирането от типа " па- па- па" спря.
До коя година се покачваха лихвите по старите кредити и от кога почнаха да падат?
Мислиш ли, че тепърва ще се задават лавини от имоти на търг?
Откъде ще се вземат?
Re: ... се РАЗДВИЖИ
29-04-2011 - 19:19:42
Quote
Бай Пешо1
Quote
Imotko
Може и на 200 да си купи, ако някой е на зор или не го е строил продавача, а го има по наследство например.
Тука ти се обяснява защо няма смисъл при сегашните цени и обем на продажбите /също много важно/ да се строи, а не баджанака къде какъв коптор си е купил.

Имотко...., имотко да ти се чуди човек къде живееш!? Ако били на зор, ами те са на зор /и то на голям зор/, пък и не само те - виждаш как лавинообразно нараства броя на имотите, обявени на търг. Само лакомията им пречи да видят реалността и да вземат правилното решение. Когато след 6 месеца или година смъкнат цената с 20%, ще е късно, тогава цената им отново ще е неприемливо висока за пазала, но... проблемът си е техен. Га мааха кюфтетата, не ревяхя, сега имат да наваксват.

Броя на офертите за продажба в София намалява. Не знам и защо всички сривльовци мислите, че куцо и сакато е на зор и има за продаване ипотекиран имот. Нищо общо с истината. Много малка част от имотите на пазара са на т.нар. "мотивирани продавачи", затова и цените не падат. Няма и да паднат, защото има търсене, което ги държи на сегашните нива, или поне прави спада много бавен.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
29-04-2011 - 21:03:32
Quote
Imotko
Няма и да паднат, защото има търсене, което ги държи на сегашните нива, или поне прави спада много бавен.

1. Няма да паднат

2. (защото) има търсене

3. Спада е много бавен.

Последно - няма да падат, или ще е бавен спада, анализаторе?
Re: ... се РАЗДВИЖИ
29-04-2011 - 21:46:35
avatar
Quote
Атанас Янев
Quote
Imotko
Няма и да паднат, защото има търсене, което ги държи на сегашните нива, или поне прави спада много бавен.

1. Няма да паднат

2. (защото) има търсене

3. Спада е много бавен.

Последно - няма да падат, или ще е бавен спада, анализаторе?

Бавен спад не е равно на падане. Камъка пада, но имотите спадат бавно до определено ограничено ниво.
П.П. Разбрахте ли че от вчера вече съм педераст? Това е по източник на "Невидимко" или "Гладен Брокер".
Re: ... се РАЗДВИЖИ
29-04-2011 - 21:57:48
Quote
Атанас Янев
Quote
Imotko
Няма и да паднат, защото има търсене, което ги държи на сегашните нива, или поне прави спада много бавен.

1. Няма да паднат

2. (защото) има търсене

3. Спада е много бавен.

Последно - няма да падат, или ще е бавен спада, анализаторе?

Нали знаеш, някъде ще падат, някъде - няма да падат.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
29-04-2011 - 22:03:10
Quote
Imotko
Нали знаеш, някъде ще падат, някъде - няма да падат.
Е вярно е в някои държави почнаха и да се повишават, но някъде в това число и България ще падат още доста и болезнено *angel*
Re: ... се РАЗДВИЖИ
29-04-2011 - 22:09:16
Стопанин, супер тъпо с обявата... :g:
Re: ... се РАЗДВИЖИ
29-04-2011 - 23:30:17
avatar
Quote
Атанас Янев
Стопанин, супер тъпо с обявата... :g:

Наско, тъпо е да. Но ако някои мижитурки си мислят, аз ще се скрия името си и ще се уплаша много се лъжат. Никога няма да издам естеството на моята работа, но трябва да е ясно, че тя е полезна за обществото. Що се отнася до прогнозите ми, те не са толкова важни. Важни са за хора които трябва да вземат решение. И ако някой ги е излъгал, трябва да си носи кръста.
Мижитурките си мислят, че някой ще се скрие, ще побегне, ще изчезне. Аз не съм такъв. За тяхно съжаление.
Въобще не ме интересува дали ще познаят кой съм и точния ми адрес. Аз заставам зад името си, както теб.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
30-04-2011 - 00:24:12
avatar
Quote
Imotko
Броя на офертите за продажба в София намалява.

Напротив, броят на офертите расте. Паралелно с това, че междувременно се появи нов сайт, който стартира с 40000 обяви, а в момента вече са 205000 след 3 месеца. Като imоt.bg си махна неговия брой, защото новият сайт го засрами, а все още си държат това "Сайт №1 за имоти в България". Както и imoti.net си махна броя, когато този на imоt.bg стана по-голям. Българска работа - всички са номер едно, ама някои повече.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
30-04-2011 - 11:18:15
Quote
sid 40
Що се отнася до прогнозите ми, те не са толкова важни.

eye popping smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход