Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

... се РАЗДВИЖИ

Публикувано от dodo2 
Re: ... се РАЗДВИЖИ
22-06-2011 - 23:38:37
Quote
Върколак
Не само банките, но и влогарите.
Около 50% от ръста на депозитите през последните 2 години (близо 3.5 милиарда лева) се дължи на платени лихви.
Плюс още милиард и половина печалба на банковата система.
Да са живи и здрави ипотекарите!
Re: ... се РАЗДВИЖИ
23-06-2011 - 22:18:34
avatar
Знаех си аз, че подлите сривлогари не позволяват на пазара да се раздвижи!
Не го казвам само аз, а Найт Франк:
[dom.dir.bg]

Обачееееееееее! До 2 години РЪСТ

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-23 22:20 от sid 40.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
23-06-2011 - 22:31:09
Quote
sid 40
Знаех си аз, че подлите сривлогари не позволяват на пазара да се раздвижи!
Не го казвам само аз, а Найт Франк:
[dom.dir.bg]

Обачееееееееее! До 2 години РЪСТ

И аз очаквам ръст до две години, ако не стане някакъв катаклизъм след фалита на Гърция. Общо взето още 30% корекция и подходящо пазаренеи цените си идват по местата. После ако има ръст ще е в рамките на ръста на икономиката, но пак казвам, ако няма промяна в макрорамката и действително излизаме откризата. Ако не излизаме от кризата 2012 ще изплащат държавните облигации емитирани 2002 и идването на МВФ ни е в курпа вързано.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: ... се РАЗДВИЖИ
23-06-2011 - 22:59:08
Quote
sid 40
Обачееееееееее! До 2 ГОДИНИ ръст!
Стискай зъби, сахибе! Малко остана!
Re: ... се РАЗДВИЖИ
23-06-2011 - 23:24:22
След 2 до 3 години влизаме в новия имотен цикъл. Сега сме в положение 2000г, когато имотите бяха подценени, и цените стабилни, но ниски. Следва годината 2003, когато цените започват да растат,и това в нашия случай отговаря на 2013- 14 година за да се стигне нов пик през 2018-2020, когато се очакват средни цени от 2500-3000Е/м2 за София, в случай че дойде кадърно правителство, което да оправи поразиите нанесени от Боко. Който има имоти да ги стиска, защото ако ги продаде сега ще съжалява, че не е изчакал. Аз имам едни имоти, които искам да продам, само защото са в съсобственост, и искам да я изчистя, но в никакъв случай няма да бързам с продажбата, когато му дойде времето, тогава.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
23-06-2011 - 23:40:17
Слушайте Перо и чакайте 2020!
Re: ... се РАЗДВИЖИ
23-06-2011 - 23:47:24
Quote
Panther1
Слушайте Перо и чакайте 2020!

Аз лично мога да чакам и 2 и 3 икономически цикъла още, ще ми се да оправя тези мои имоти и да ги продам за да не са в съсобственост, но ако не успея, ще останат за наследниците, те да им берат гайлето. Няма смисъл да се бърза.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
24-06-2011 - 08:44:12
avatar
Quote
PER0
Quote
Panther1
Слушайте Перо и чакайте 2020!

Аз лично мога да чакам и 2 и 3 икономически цикъла още, ще ми се да оправя тези мои имоти и да ги продам за да не са в съсобственост, но ако не успея, ще останат за наследниците, те да им берат гайлето. Няма смисъл да се бърза.

Перо ти с орлите ли ще живееш ?

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: ... се РАЗДВИЖИ
29-06-2011 - 16:31:53
avatar
... се Раздвижи и във Видинско... треперете сривлювци! :}


[www.profit.bg]

Раздвижва се пазарът на имоти и земя във Видинско
29 Юни 2011 | 15:32
Видинските брокери отчитат раздвижване в пазара на недвижимите имоти и при търсенето на земеделска земя.

Наблюдава се засилено търсене на апартаменти във Видин, предимно тухла ново строителство. Това каза Стефан Маринов, брокер. От неговата брокерска фирма за два месеца са сключени 6 сделки за продажба на такива апартаменти. Цените се движат в рамките на 330 лева/кв.м, като сградата трябва да е с Акт 16.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
29-06-2011 - 16:58:23
Quote
sid 40
Знаех си аз, че подлите сривлогари не позволяват на пазара да се раздвижи!
Не го казвам само аз, а Найт Франк:
[dom.dir.bg]

Обачееееееееее! До 2 години РЪСТ
Брато, смени го тоя аватар, че кат го вида и ми идат лоши мисли без да те чета...... Верно ли си приличате?
Мноу му е гадна муцуната на тоя пич......
Имам един познат, достатъчно е давиди нещо, че е написано някъде и решава че е истина....Мноу тъп човек....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-29 17:40 от darkside.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход