Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

... се РАЗДВИЖИ

Публикувано от dodo2 
Re: ... се РАЗДВИЖИ
30-04-2011 - 18:39:00
Ако тези от "купува" наистина купуваха, имотите щяха да са свършили 2009-та!
Re: ... се РАЗДВИЖИ
04-05-2011 - 05:23:31
avatar
Re: ... се РАЗДВИЖИ
04-05-2011 - 11:20:21
avatar
Раздвижване: Най-голям брой разрешителни за строеж на нови жилищни сгради през първите три месеца на годината са издадени в София - 112, Бургас - 111, Пловдив - 92, София - 90, и Варна - 84, сочат данните на НСИ. Първи и в тази класация е Бургаско - 637, следват Пловдив - 348 , Варна - 302 и София - 210. През първото тримесечие на 2011 г. в страната е започнал строежът на общо 459 жилищни сгради с 1 540 жилища в тях и със 194 892 кв. м обща застроена площ, на 26 административни сгради/офиси с 14 092 кв. м РЗП и на 409 други сгради с 208 830 кв. м РЗП. Спрямо предходното тримесечие броят на започнатите жилищни сгради е с 24.9% по-малко. Същевременно обаче започнатите административни сгради се увеличават с 8.3%, но общата им застроена площ е с 0.5% по-малко.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
04-05-2011 - 22:08:04
avatar
Раздвижването на продажбите е факт , не разрешителните. Иначе статията щеше да е "Раздвижване на разрешителните":]
Re: ... се РАЗДВИЖИ
05-05-2011 - 01:05:50
Драгомире Радев, Сахибе,

Вчера ми се обадиха от МВР-то и ме уведомиха че трябва немедленно да се явя в 4-то районно. Има подадена жалба срещу мене и ще бъда съден по чл. 148 от НК. Ако не се явя ще бъде издадена европейска заповед за арестувнето ми. Така, че до скорошна среща в съда.

П.П. Как върви продажбата на магазина и намери ли си най-после интимен партньор?
Re: ... се РАЗДВИЖИ
05-05-2011 - 10:17:52
Quote
Гладен Брокер
Драгомире Радев, Сахибе,

Вчера ми се обадиха от МВР-то и ме уведомиха че трябва немедленно да се явя в 4-то районно. Има подадена жалба срещу мене и ще бъда съден по чл. 148 от НК. Ако не се явя ще бъде издадена европейска заповед за арестувнето ми. Така, че до скорошна среща в съда.

П.П. Как върви продажбата на магазина и намери ли си най-после интимен партньор?

Това майтап ли е? *xxx*

Ако за толкова леко престъпление, издават европейски заповеди за арестувне, съвсем се изперкали.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-05 10:26 от javcho.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
22-05-2011 - 07:07:16
Купувачи на хоризонта

"На жилищния пазар най-после нещо помръдва. Но с малко. Така може да се обобщи раздвижването на купувачите в София, които през последните месеци обикалят по огледи, кандидатстват за кредити, избират имоти, пазарят се и все по-често стигат до сделки."
Re: ... се РАЗДВИЖИ
22-05-2011 - 09:14:22
avatar
Quote
Dimitar.
Купувачи на хоризонта

"На жилищния пазар най-после нещо помръдва. Но с малко. Така може да се обобщи раздвижването на купувачите в София, които през последните месеци обикалят по огледи, кандидатстват за кредити, избират имоти, пазарят се и все по-често стигат до сделки."

Тая работа е също като "оная" и това ,че нещо помръдва не означава ,че ще се извърши акт ( разбирай , ще се осъществи покупко- продажба ) *book*
Re: ... се РАЗДВИЖИ
22-05-2011 - 09:34:16
Не мога да разбера, вие наистина ли вярвате, че апартамент построен по БДС струва повече от 200Е/кв.м? Като сложжим и обещетение на собственика на парцела става 300Е/кв.м. За да се раздвижи пазара трябва да се намерят заблудени които да купуват. Такива бяха англичаните и руснаците, защото строителството в Англия и Русия е по-скъпо и някои брокери се погрижиха да направят пари от това. Сега се намираме в сериозна криза в банковия, а от там директно и в строителния сектор и е нормално цените да слезнат под себестойност.
За сега себестойността не е достигната, а схващането е сериозно и ще е необходимо продължително "раздвижване".
Re: ... се РАЗДВИЖИ
22-05-2011 - 12:34:11
Quote
Върколак
Не мога да разбера, вие наистина ли вярвате, че апартамент построен по БДС струва повече от 200Е/кв.м? Като сложжим и обещетение на собственика на парцела става 300Е/кв.м. За да се раздвижи пазара трябва да се намерят заблудени които да купуват. Такива бяха англичаните и руснаците, защото строителството в Англия и Русия е по-скъпо и някои брокери се погрижиха да направят пари от това. Сега се намираме в сериозна криза в банковия, а от там директно и в строителния сектор и е нормално цените да слезнат под себестойност.
За сега себестойността не е достигната, а схващането е сериозно и ще е необходимо продължително "раздвижване".
Хайде да не се стига под себестойност (аз не искам да ощетявам никой), но да се стигне до себестойност + нормален процент печалба (около 10-15%, макс. 20 % за топ изпълнения), но печалба от 200% ми се вижда доста не реална.
По въпроса, за ръста на раздвижването ми изглежда все едно: "Ами чух че някой си купил, ама май май само гледал, пък то и като продават др. нас(АНИ), какво ни топли трябва ние(АНИ) да продаваме за да не умрем от глад."
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход