Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

... се РАЗДВИЖИ

Публикувано от dodo2 
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 14:40:08
Quote
камелия
Quote
hubb

Едва ли сме набори бабче.
Но съм 100% сигурен, че при теб лимоните отдавна са изгубили смисъла на употреба в контекста от вица ти.
А и вица ти е "свеж" също като теб....

Я, ти да не почнеш да отричаш, че имаш син- студент, когото издържаш в чужбина и пак да се върнеш на версията " Имам дъщеря на 1г."?
Пак ли се появи оня- по- младия и да чакаме ли нов ник?winking smiley

Едно е да имаш син студент друго е да имаш внук ученик smiling smiley
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 14:44:26
avatar
Quote
hubb

Едно е да имаш син студент друго е да имаш внук ученик smiling smiley
Че, кое му е другото, предвид факта, че жените не ходят войници и двете години ги оползотворяват по- смислено?smoking smiley
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 14:53:55
Quote
камелия
Quote
hubb

Едно е да имаш син студент друго е да имаш внук ученик smiling smiley
Че, кое му е другото, предвид факта, че жените не ходят войници и двете години ги оползотворяват по- смислено?smoking smiley

Не знаех, че приемането в семейния факултет на 18 години е нещо суперползотворно и особено дълбокомислено.
Но човек се учи докато е жив и докато има светли примери като Баба Камелия да му отварят очите.
Ето ти идея - пусни едно гише да раздаваш професури на 12 годишните майки от махалата.... Тъкмо някой лев ще изкараш, щото ти така или иначе по друг начин не можеш да изкарваш парички.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 15:20:29
avatar
Quote
hubb


Не знаех, че приемането в семейния факултет на 18 години е нещо суперползотворно и особено дълбокомислено.
Но човек се учи докато е жив и докато има светли примери като Баба Камелия да му отварят очите.
Ето ти идея - пусни едно гише да раздаваш професури на 12 годишните майки от махалата.... Тъкмо някой лев ще изкараш, щото ти така или иначе по друг начин не можеш да изкарваш парички.

Знаеш ли, че наистина ми писна от глупостите ти?
Ако те е срам от годините ти, смени си пак ника, с надеждата да не те познаем кой си.
На мен не ми пречи, че ми викаш баба. Но, тъй като си на моите години, няма как ти пък, да не си дядка.
Това е, наборе, колкото и да риташ.
А ако не си стоплил какво ще стане, като се изцепи че издържаш син-студент, проблемът си е твой.:]
Някой ти беше казал да не ревеш на чужд гроб, щото не знаеш накъде сочи главата на покойника и дали не плачеш на нещо друго, ама ти не се отказваш.
Някога да съм се оплакала, че нямам пари, та непрекъснато ми изнамираш начини да спечеля?
Ползвай ги ти, пък вреди и жена си.
Аз не само се справям, но имам и мъж с отлична професия и добри доходи.
Ай дано след тази новина и ти, и другите от хора на оплаквачките, успеете да заспите довечера.
Анонимен потребител
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 15:32:12
Това инфо за новотпуснатите жилищни кредити от къде го изкопа?

Ако гледаш с колко се увеличават жилищните в статистиката на БНБ, то новоотпуснатите са повече т.к. имаш погасяване на стари.

Ако за месец A имаш X жилищни кредити, а за месец (А + 1) - Y, то новоотпуснатите са (Y - X) + колкото е погасено междувременно за месеца.

Хора, като давате някакви данни, давайте и източниците - по възможност такъва, които могат да се проверят.
Анонимен потребител
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 15:36:55
Само не прави аналогия с цените или ако я правиш отчитай инфлация и ръст на заплати.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 15:41:48
веселине, ти толкова си се оплел в безразборните си лъжи, че едва ли вече знаеш къде и какво си излъгал. Нищо, важното е, че ние знаем, че си нещастен неудачник, който сега и работа няма. Стой си там в дир-а, дето киренцето ти те пази от нападките в твоя личен несъществуващ клуб. Смотльо.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 16:50:49
Quote
камелия
Quote
hubb


Не знаех, че приемането в семейния факултет на 18 години е нещо суперползотворно и особено дълбокомислено.
Но човек се учи докато е жив и докато има светли примери като Баба Камелия да му отварят очите.
Ето ти идея - пусни едно гише да раздаваш професури на 12 годишните майки от махалата.... Тъкмо някой лев ще изкараш, щото ти така или иначе по друг начин не можеш да изкарваш парички.

Знаеш ли, че наистина ми писна от глупостите ти?
Ако те е срам от годините ти, смени си пак ника, с надеждата да не те познаем кой си.
На мен не ми пречи, че ми викаш баба. Но, тъй като си на моите години, няма как ти пък, да не си дядка.
Това е, наборе, колкото и да риташ.
А ако не си стоплил какво ще стане, като се изцепи че издържаш син-студент, проблемът си е твой.:]
Някой ти беше казал да не ревеш на чужд гроб, щото не знаеш накъде сочи главата на покойника и дали не плачеш на нещо друго, ама ти не се отказваш.
Някога да съм се оплакала, че нямам пари, та непрекъснато ми изнамираш начини да спечеля?
Ползвай ги ти, пък вреди и жена си.
Аз не само се справям, но имам и мъж с отлична професия и добри доходи.
Ай дано след тази новина и ти, и другите от хора на оплаквачките, успеете да заспите довечера.

Причината да ти казвам Бабе е, че говориш твърде несвързано, пишеш много но без всякакъв смисъл и съдържание. Типично за първоначалните форми на старческа деменция.
А прекалената употреба на човечета е типичен признак за сантимент по отдавна отминалата младост, когато са ти обръщали внимание.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 17:03:09
avatar
Quote
hubb


Причината да ти казвам Бабе е, че говориш твърде несвързано, пишеш много но без всякакъв смисъл и съдържание. Типично за първоначалните форми на старческа деменция.
А прекалената употреба на човечета е типичен признак за сантимент по отдавна отминалата младост, когато са ти обръщали внимание.

Дядка, ти си единственият който все не е доразбрал какво пиша. Което не ти пречи, да отговаряш ей тъй " по принцип и традиция".
Всичко, което философстваш по повод възрастта ми, се отнася и за теб.
Ако твоите заключения са верни за мен, то са верни и за теб.
Ако не забравиш какво си споделил, помисли как да забавиш процеса..........:]
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 18:07:53
Quote
камелия
Quote
hubb


Причината да ти казвам Бабе е, че говориш твърде несвързано, пишеш много но без всякакъв смисъл и съдържание. Типично за първоначалните форми на старческа деменция.
А прекалената употреба на човечета е типичен признак за сантимент по отдавна отминалата младост, когато са ти обръщали внимание.

Дядка, ти си единственият който все не е доразбрал какво пиша. Което не ти пречи, да отговаряш ей тъй " по принцип и традиция".
Всичко, което философстваш по повод възрастта ми, се отнася и за теб.
Ако твоите заключения са верни за мен, то са верни и за теб.
Ако не забравиш какво си споделил, помисли как да забавиш процеса..........:]

Бабче, стига ме присламчва в твоята черга.
Мисля, че е пределно ясно, че сме тотално различни и няма как да имаме нещо общо.
За това, недей ми слага твоите гнили ябълки в моята кошница.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход