Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

... се РАЗДВИЖИ

Публикувано от dodo2 
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 12:51:54
Quote
bah
супер данни от "имотен балон"

За мен тази графика е много показателна до къде сме с имотния балон. Ако вземем периода 2000-2003 като базов, тъй като тогава хората купуваха наистина, поради нужда, то следва да очкаваме първо да паднем под тези нива, защото в следващия период хората купуваха и без нужда за да не изпуснат влака. След това очаквам отново покачване на броя сделки. За него фактор ще бъде, че закупилите на пика съвсем ще се отчаят откривайки, какви тесни кутиики са са никупили и че в тях едно семейство може да живее само с цената на дългогодишни неудобства и лишения. Изкушени от факта, че вече има нормални имоти, а не "инвестиции" на приемливи цени, те ще преглътнат горчивия залък на минавката и ще се насочат към нормални жилища, защото животът продлжава.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 13:07:56
Quote
dicho
Не е раздвижване на фона на това, което ставаше от 2006 до 2009, но е сериозно раздвижване на фона на 2009, естествено никой не очаква пазара да се върне на нивата от големия бум, няма как да стане, сега съвсем естествено се стабилизира .

Перфектната стабилизация

[dnes.dir.bg]

очаквайте скоро и в големите градове
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 13:37:01
Quote
hubb
Quote
dicho
Не е раздвижване на фона на това, което ставаше от 2006 до 2009, но е сериозно раздвижване на фона на 2009, естествено никой не очаква пазара да се върне на нивата от големия бум, няма как да стане, сега съвсем естествено се стабилизира .

Перфектната стабилизация

[dnes.dir.bg]

очаквайте скоро и в големите градове

Чудесна новина!!! Най после след големия срив ще има пълна интеграция между българи и цигани!! И циганите ще се нанасят в топ локейшъните!! Някои цигани ще се самонанасят, а други, по заможни цигани ще купуват по 149Е, защото ще могат да си го позволят! Само така братя българи и цигани, всички заедно по топ локейшъните!!
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 13:40:16
avatar
Quote
hubb

Перфектната стабилизация

[dnes.dir.bg]

очаквайте скоро и в големите градове

Наборе, само едно се чудя- на какво толкова се радваш?
То, бива кеф, ама така- сам, без да споделиш, не бива..........
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 13:44:00
хуба буба, василев, че циганите стават все повече, все по-мързеливи и все по нагли, го знаем, лошото е, че и нивото на българите става все по - ниско, погледни се в огледалото и ще разбереш за какво говоря.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 13:50:23
Quote
камелия
Quote
hubb

Перфектната стабилизация

[dnes.dir.bg]

очаквайте скоро и в големите градове

Наборе, само едно се чудя- на какво толкова се радваш?
То, бива кеф, ама така- сам, без да споделиш, не бива..........

Ако за теб една констатация (твърдение) е КЕФ, то разбирам защо си толкова неудовлетворена.
Явно от доста време живееш само на констатации, твърдения и обещания. Но то е така, като през целия си живот си се прехранвала с обещания, твърдения и констатации няма как да не се деформираш.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 13:56:06
Quote
dicho
хуба буба, василев, че циганите стават все повече, все по-мързеливи и все по нагли, го знаем, лошото е, че и нивото на българите става все по - ниско, погледни се в огледалото и ще разбереш за какво говоря.

Е, ти пък сега...
Недей приравнява другите със себе си. Ти ако се дразниш, като се гледаш в огледалото не означава, че и другите изпитват подобни чувства към себе си.
Препоръчвам ти да започнеш да учиш цигански, защото скоро време само те ще са ти клиентите. Ако може да се спазариш с тях де.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 13:59:09
avatar
Quote
hubb
Ако за теб една констатация (твърдение) е КЕФ, то разбирам защо си толкова неудовлетворена.
Явно от доста време живееш само на констатации, твърдения и обещания. Но то е така, като през целия си живот си се прехранвала с обещания, твърдения и констатации няма как да не се деформираш.
Хубаво философстваш, аз пък ще ти разкажа един виц- за жената, която се върнала късно вечерта и казала на мъжа си, че я изнасилили.
А той отвърнал: Вярвам ти, ама върви изяж един лимон, че да си прикриеш доволната физиономия.........
Такива ми ти работи с фактите и твърденията, наборе.........:]
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 14:05:59
Quote
камелия
Quote
hubb
Ако за теб една констатация (твърдение) е КЕФ, то разбирам защо си толкова неудовлетворена.
Явно от доста време живееш само на констатации, твърдения и обещания. Но то е така, като през целия си живот си се прехранвала с обещания, твърдения и констатации няма как да не се деформираш.
Хубаво философстваш, аз пък ще ти разкажа един виц- за жената, която се върнала късно вечерта и казала на мъжа си, че я изнасилили.
А той отвърнал: Вярвам ти, ама върви изяж един лимон, че да си прикриеш доволната физиономия.........
Такива ми ти работи с фактите и твърденията, наборе.........:]

Едва ли сме набори бабче.
Но съм 100% сигурен, че при теб лимоните отдавна са изгубили смисъла на употреба в контекста от вица ти.
А и вица ти е "свеж" също като теб....
Re: ... се РАЗДВИЖИ
13-02-2011 - 14:16:47
avatar
Quote
hubb

Едва ли сме набори бабче.
Но съм 100% сигурен, че при теб лимоните отдавна са изгубили смисъла на употреба в контекста от вица ти.
А и вица ти е "свеж" също като теб....

Я, ти да не почнеш да отричаш, че имаш син- студент, когото издържаш в чужбина и пак да се върнеш на версията " Имам дъщеря на 1г."?
Пак ли се появи оня- по- младия и да чакаме ли нов ник?winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход