Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

... се РАЗДВИЖИ

Публикувано от dodo2 
Re: ... се РАЗДВИЖИ
10-02-2011 - 11:01:15
Quote
1.9
Quote
zlostyr
Quote
Imotko
За пореден път си прав. Един приятел завърши сега нов блок в Борово. Всичко е продал отдавна, но каза, че му звънят поне по 2-ма, 3-ма на ден и питат: Имате ли още нещо свободно? Той се смее, който го е било страх на зелено или на акт 14, или е чакал 149 евро, сега духа супата и си купува панел, защото ново читаво няма.

И мислиш, че някой ще ти повярва ли *angel*

Той самия не си вярва. Съчинява разказ по мечти. Художествена измислица, така да се каже.

Има няколко завършени нови сгради по Пиротска и Симеон, които вечер са почти изцяло тъмни. Това какво значи?

Пиротска и Симеон!!! По 600 евро/кв.м. са им много, защото има голямо предлагане и има още много къщи за бутане и парцели за строене. И има много индианци.
И въобще не сънувам, айде ходи ми намери парцел в любимото ми Борово.
От теоритици и лаици акъл не искам.
Анонимен потребител
Re: ... се РАЗДВИЖИ
10-02-2011 - 11:54:43
Това си е твоето виждане за нещата.
Кой е бил прав - бъдещето ще покаже.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
10-02-2011 - 14:27:31
avatar
Quote
Imotko
И въобще не сънувам, айде ходи ми намери парцел в любимото ми Борово.

И как да ти намеря парцел в любимото ти Борово, като за последните 10 години така го осраха (презастроиха), че камък да хвърлиш няма къде да падне.
А между другото всеки ден минавам покрай един строеж в Борово, които от година и половина си седи на втора плоча. Що ли така не се избиват да купуват на зелено, че да вземат да го завършат...
Re: ... се РАЗДВИЖИ
10-02-2011 - 14:34:33
Къде го тоя на втората плоча, да не е в ливадите. Защото Борово е между бул."България", "Тодор Каблешков", "Ген.Стефан Тошев" и бул."Гоце Делчев".
1.9
Re: ... се РАЗДВИЖИ
10-02-2011 - 15:15:04
Quote
Imotko
Къде го тоя на втората плоча, да не е в ливадите. Защото Борово е между бул."България", "Тодор Каблешков", "Ген.Стефан Тошев" и бул."Гоце Делчев".

Не се хаби излишно, защото и сам не си вярваш.
Дано поне ти успокоява нервите.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
10-02-2011 - 15:41:34
avatar
Quote
Imotko
Къде го тоя на втората плоча, да не е в ливадите. Защото Борово е между бул."България", "Тодор Каблешков", "Ген.Стефан Тошев" и бул."Гоце Делчев".

Точно в споменатия район е. На бул. Гоце Делчев до клиника Малинов. Малко е блокчето, ама не могат да го довършат...
Re: ... се РАЗДВИЖИ
10-02-2011 - 20:53:35
avatar
Quote
Тинки Уинки
Хвърли едно око какво натрупване пада на депозитите.
Там една пружина се натяга изкуствено, като сделките се отлагат.

От една страна е твоята гледна точка, че сме изконсумирали сделките за години напред, ама аз смятам, че има едно "стискане" на пари и сегашното дередже всъщност не е резултат от предишното, а е предпоставка за следващото.

Може и нещо средно да се окаже - знам ли.

Във всеки случай на мен ми замирисва на 2002 година.

Да, със сигурност има една група хора, които се сецнаха 2008ма. Тамън да купят и изтрезнели. Те дебнат, трупат и там каквото още. Но колкото повече време минава, страстите угасват. Дано им дойде акълът в главата и вместо за жилище използват парите за бизнес, какъвто и да е.

Иначе цените като паднат под една критична точка тези хора ще се изсипят. Най-много тогава да се случи покачване, което след като и тези свършат, ще бъде последвано от тотален срив за 100 години напред. Освен ако не дойдат марсианците.

smiling smiley
Re: ... се РАЗДВИЖИ
10-02-2011 - 20:59:26
Quote
zlostyr
Quote
Imotko
Къде го тоя на втората плоча, да не е в ливадите. Защото Борово е между бул."България", "Тодор Каблешков", "Ген.Стефан Тошев" и бул."Гоце Делчев".

Точно в споменатия район е. На бул. Гоце Делчев до клиника Малинов. Малко е блокчето, ама не могат да го довършат...[/quot

Вярно, сетих се. Но там има някаква драма, я съд, я делби, не са го закъсали за пари. Като се оправят, ще го довършат.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
10-02-2011 - 21:01:18
Quote
dodo2
Quote
Тинки Уинки
Хвърли едно око какво натрупване пада на депозитите.
Там една пружина се натяга изкуствено, като сделките се отлагат.

От една страна е твоята гледна точка, че сме изконсумирали сделките за години напред, ама аз смятам, че има едно "стискане" на пари и сегашното дередже всъщност не е резултат от предишното, а е предпоставка за следващото.

Може и нещо средно да се окаже - знам ли.

Във всеки случай на мен ми замирисва на 2002 година.

Да, със сигурност има една група хора, които се сецнаха 2008ма. Тамън да купят и изтрезнели. Те дебнат, трупат и там каквото още. Но колкото повече време минава, страстите угасват. Дано им дойде акълът в главата и вместо за жилище използват парите за бизнес, какъвто и да е.

Иначе цените като паднат под една критична точка тези хора ще се изсипят. Най-много тогава да се случи покачване, което след като и тези свършат, ще бъде последвано от тотален срив за 100 години напред. Освен ако не дойдат марсианците.

smiling smiley

Айде пак катастрофи, апокалипсис, 100 години срив, глад и мъка.
Додо, стига глупости. А и аз съм за бизнеса, само че не може да има толкова много бизнесмени.
Анонимен потребител
Re: ... се РАЗДВИЖИ
11-02-2011 - 08:55:55
Хората почнаха да изтрезняват от края на 2006, началото на 2007.
От тогава до сега има едни 4 годинки.
Сметни го по твоите лихви.

Ще видиш, че към момента тези хора ще са натрупали достатъчен капитал.
Назад във форума правих сметката, че при 70% самоучастие, наемът е неизгоден.

Точно тези хора 4 години са чакали за жилище, че може и повече отпреди 2006 година.
В момента, както казва Левон имат необходимост(жена, деца) от жилище и възможност (погледни пак ти казвам депозитите) - и Господ не може да ги спре да купят.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход