Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Китайците идват *ok*

Публикувано от Пламен Николов 
Re: Китайците идват *ok*
17-12-2010 - 14:13:44
Китайците не само няма да купят, а ще ни продават.
Re: Китайците идват *ok*
17-12-2010 - 15:54:32
avatar
Китайците купуват отдавна.Който смята да умува да или не, да се разходи до ул. Мусала 1 и да види с очите си как си вадят скици.Има едно чернокосо момиче, явно от смесен брак, то пък какви папки със шарени скици разнася.Понадникнах и не видях апартаменти, само земеделски земи.
А иначе си умувайте и чакайте.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Китайците идват *ok*
17-12-2010 - 15:55:48
avatar
Мен ме вълнува по-скоро, дали ще дойдат млади и палави китайки smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Китайците идват *ok*
17-12-2010 - 16:04:04
avatar
Quote
ASSETION
Мен ме вълнува по-скоро, дали ще дойдат млади и палави китайки smiling smiley

Ако не дойдат, ще си отгледат на място.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Китайците идват *ok*
17-12-2010 - 16:37:21
Айде бе, откога ги чакаме тия китайци.
Да почнете да пишете офертите и на китайски тук там, не само на руски и английски, да знаят кво купуват поне.
Re: Китайците идват *ok*
17-12-2010 - 18:18:34
Не зная колко е вярно написаното в статията. Аз бих добавил, че ако стане нещо такова нашите трябва да сложат един добре подчертан параграф в договора, че инвеститора ще внесе и работноците. Китайците са може би най-трудолюбивите, скромни и свестни хора за които можем да си мечтаем да се заселят у нас. Те може би да излекуват мързела обхванал народът ни през годините на демокрацията.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Китайците идват *ok*
17-12-2010 - 18:44:08
avatar
Quote
дами и господа
Айде бе, откога ги чакаме тия китайци.
Да почнете да пишете офертите и на китайски тук там, не само на руски и английски, да знаят кво купуват поне.
*ok*
Идат, идат на талази...
Re: Китайците идват *ok*
17-12-2010 - 19:40:14
Абе нещо, някой ,някога май не е доразбрал.Те китайците също си имат доста излишни имоти

*beer* ...за китайците !
Re: Китайците идват *ok*
17-12-2010 - 19:40:58
avatar
Няма страшно, до две години ако не дойдат китайците според календара на маите ще дойдат марсианците.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Китайците идват *ok*
17-12-2010 - 19:49:54
avatar
Quote
Пламен Николов
Китайците идват

обърнете внимание на пасажа:
" момента се водят преговори с една китайска провинция, която да направи мащабна инвестиция край столицата. Целта е китайски производства, които са предназначени за износ към Европа, да бъдат локализирани у нас"

Нали се сещате, че българи не могат да работят като китайци, значи тези производства ще си дойдат с работниците. Чакат ни интересни времена - 1 000 000 китайчета ако се заселят в и около София. Следващия ни премиер сигурно ще се казва Цун Кай Хуй spinning smiley sticking its tongue out

Не бъркай мечтите с реалността winking smiley
Доста американски компании и марки ( за пример Хамър ) станаха собственост на китайци - случайно там да са се преселили 50-60 милиона китайци? А?
Нима в САЩ имат по-нисък стандарт на живот от България, че да ни предпочетат наместо тях?

Много плосък опит за манипулация, излагаш се!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход