Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
27-04-2013 - 11:38:15
Забелязва се, че с настъпване на лятото продавачите се опитват да повдигат цените. Разчитат на традиционното по-високо търсене през летния сезон.
Пак залагат на грешна политика. СВОБОДНИТЕ ПАРИ НМАЛЯВАТ.Тенденцията ще е така поне още 5-6 години и не само в Бг. Който иска да продаде, да се възползва от летния сезон и да обяви цени съобразени с стандарта и заплатите. Няма индикации за стабилизиране на ситуацията у нас. Нито политическата, още по-малко икономическата, та да тръгнем към благоденствие. Ако повишавате , ще изплашите и разколебаете и малкото хора с пари. Сега се купува не от безимотни, които искат жилище на всяка цена.
Брокерите знаят добре,че има имоти по 4-5 години на пазара. Колкото по-остаряват, толкова по-мако продаваеми стават.
Имам пример за апартамент в центъра, който беше обявен за 90К преди 3 години. тогава имаше купувач за 70К. Сега вече е обявен за 70, но няма интерес. Момента е изпуснат.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
27-04-2013 - 13:01:21
avatar
Quote
Оноре
Забелязва се, че с настъпване на лятото продавачите се опитват да повдигат цените. Разчитат на традиционното по-високо търсене през летния сезон.
Пак залагат на грешна политика. СВОБОДНИТЕ ПАРИ НМАЛЯВАТ.Тенденцията ще е така поне още 5-6 години и не само в Бг. Който иска да продаде, да се възползва от летния сезон и да обяви цени съобразени с стандарта и заплатите. Няма индикации за стабилизиране на ситуацията у нас. Нито политическата, още по-малко икономическата, та да тръгнем към благоденствие. Ако повишавате , ще изплашите и разколебаете и малкото хора с пари. Сега се купува не от безимотни, които искат жилище на всяка цена.
Брокерите знаят добре,че има имоти по 4-5 години на пазара. Колкото по-остаряват, толкова по-мако продаваеми стават.
Имам пример за апартамент в центъра, който беше обявен за 90К преди 3 години. тогава имаше купувач за 70К. Сега вече е обявен за 70, но няма интерес. Момента е изпуснат.
Оноре, не знам на какво разчиташ, може би на това, че читателите не са осведомени. Не може на базата на една лъжа да правиш изводи, които явно са погрешни предвид базата.
Не знам кои звезди ти го говорят, че свободните пари намалявали, след като и парите в обръщение и парите по депозити се УВЕЛИЧАВАТ?!*xxx*
За да не бъда голословен като теб, пускам линкове с факти:

[profit.bg]
[bgonair.bg]

Та кое казваш намалявало?:]

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
27-04-2013 - 15:12:30
Само дето не си дал разпределение на депозитите. Ама то много хора-статистици правеха статистики и изводи с непълни данни и без отчитане на социалната психология, та на САХИБ 31 няма да вързваме кусури*smiley_ahh*
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
27-04-2013 - 17:59:59
Quote
САХИБ 31
Quote
Оноре
.
Оноре, не знам на какво разчиташ, може би на това, че читателите не са осведомени. Не може на базата на една лъжа да правиш изводи, които явно са погрешни предвид базата.
Не знам кои звезди ти го говорят, че свободните пари намалявали, след като и парите в обръщение и парите по депозити се УВЕЛИЧАВАТ?!*xxx*
За да не бъда голословен като теб, пускам линкове с факти:

[profit.bg]
[bgonair.bg]

Та кое казваш намалявало?:]

Ами точно на това се вика намаляване, вместо да купуват с тея пари жилища -те ги бухат на депозит, и все по-малко пари се въртят за имоти.

Аз например може да не съм прав, но кюфтетата без лук не ги одобрявам !
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
27-04-2013 - 20:47:50
avatar
Quote
дами и господа
Quote
САХИБ 31
Quote
Оноре
.
Оноре, не знам на какво разчиташ, може би на това, че читателите не са осведомени. Не може на базата на една лъжа да правиш изводи, които явно са погрешни предвид базата.
Не знам кои звезди ти го говорят, че свободните пари намалявали, след като и парите в обръщение и парите по депозити се УВЕЛИЧАВАТ?!*xxx*
За да не бъда голословен като теб, пускам линкове с факти:

[profit.bg]
[bgonair.bg]

Та кое казваш намалявало?:]

Ами точно на това се вика намаляване, вместо да купуват с тея пари жилища -те ги бухат на депозит, и все по-малко пари се въртят за имоти.
Ами нека си ги набиват, ако не купят те, децата им сигура. Защото ще си спомнят с отвращение квартирантския живот.

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
27-04-2013 - 22:23:05
А мазилките без слюда, одобряваш ли ги?
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
27-04-2013 - 22:30:06
От 40 000 до 100 000 са над 106 561 депозита.
Ако се разклати банковата система знаеш ли как бързо това ще се обърне на имоти.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 14:41:25
Разсъждавате неправилно, защото никога не сте притежавали такива депозити. Първо депозитите до 100 000Евро са гарантирани и не ми обяснявайте как закона имал вратички......
Второ хора с толкова пари са изучили инвестиционното изкуство и имотите не са сред тях, освен в случаите когато притежаваш фирма занимаваща се професионално с тези неща, но при плачевните икономически резултати на такива фирми през последните години едва ли си мислят за разширение на бизнеса.
Може би има все още хора в заблуда и съжалявам , че ще ги разочаровам, но се освободете от всеки излишен имот докато се мяркат купувачи, макар че дълбоко се съмнявам да са останали такива.
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 15:16:07
докато се мяркат купувачи, макар че дълбоко се съмнявам да са останали такива.
-------------
Това пък къде го чу ?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 15:46:29
Quote
Тинки Уинки
От 40 000 до 100 000 са над 106 561 депозита.
Ако се разклати банковата система знаеш ли как бързо това ще се обърне на имоти.
Няма да се учудя.......идиоти бол!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход