Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
03-05-2011 - 09:48:11
Quote
Гладен Брокер
Изводът драги съфорумци е, че: "Който стиска кинтите ПИЧЕЛИ!" от 1. падащи цени и 2. от банкови лихви.

Кой разбрал - разбрал, кой не е разбрал явно здраво се е набалбокал.

Тя твоята измислена къща може и 20000 да не струва, никой не я е виждал. Не е ясно има ли двор, в кой квартал е, и още куп подробности. Такива оферти може да си измисляш по сто на ден. Пък и къщите често са най-надценени на пазара, та не си открил топлата вода.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
03-05-2011 - 17:59:08
Ето коя е измислената къща: [www.imoti.net] за която става въпрос.

На ул. Юри Венелин откъм стадион Васил Левски. (това май се води център топ локейшън нали).

Сега очаквам и следващата ти реплика това да не го гледам щото съм безпарични сривлювец. Аз обаче ти гарантирам че това ще го купя догодина на цена 45К.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
03-05-2011 - 19:21:05
avatar
Quote
Imotko

Тя твоята измислена къща може и 20000 да не струва, никой не я е виждал. Не е ясно има ли двор, в кой квартал е, и още куп подробности. Такива оферти може да си измисляш по сто на ден. Пък и къщите често са най-надценени на пазара, та не си открил топлата вода.

Как да не знаеш коя е къщата?
Нали шльокера, ако не се лъжа, я размахваше преди време, като обясняваше как направо щял да предложи 75 000Е и да я вземе. А додо2 и компания се въодушевиха, че може да свалят до 45 000.
После се разбра, че няма двор- вътрешна е, че не била добре направена.......и т. н.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
03-05-2011 - 19:52:38
Вярно, сега я познах. Сигурно цяла София й се е извървяла да я гледа.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
04-05-2011 - 00:32:47
avatar
Quote
камелия
Quote
Imotko

Тя твоята измислена къща може и 20000 да не струва, никой не я е виждал. Не е ясно има ли двор, в кой квартал е, и още куп подробности. Такива оферти може да си измисляш по сто на ден. Пък и къщите често са най-надценени на пазара, та не си открил топлата вода.

Как да не знаеш коя е къщата?
Нали шльокера, ако не се лъжа, я размахваше преди време, като обясняваше как направо щял да предложи 75 000Е и да я вземе. А додо2 и компания се въодушевиха, че може да свалят до 45 000.
После се разбра, че няма двор- вътрешна е, че не била добре направена.......и т. н.

А Камелия каза, че цената вечно ще расте, защото София няма да се обезлюди (неин цитат).


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
25-04-2013 - 21:54:51
avatar
спомняте ли си тази тема? въпросната къща още се продава. офертна цена сега = 85000 евро, точно толкова колкото предложих на продавачите преди 3 години когато те искаха 115000. Всеки може да си сметне колко лихви са ми донесли тези пари за 3 години в банката на лихва 7% и с колко процента е паднала цената на имотеца и колко са се минали продавачите. Чудя се дали да не им предложа 45000 сега.
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
26-04-2013 - 08:44:52
Ти тези 85 000 имаш ли ги, че да ти стоят в банка при лихва 7%?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
26-04-2013 - 08:56:41
avatar
Quote
Тинки Уинки
Ти тези 85 000 имаш ли ги, че да ти стоят в банка при лихва 7%?

Не разбирам какво общо има интереса ти към моето финансово състояние с въпроса за обезценката на НИ в случая, но ДА имам ги, при това няколкократно повече.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
26-04-2013 - 15:57:24
avatar
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-04-26 15:58 от дичо тъпото.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
26-04-2013 - 22:26:08
Quote
дичо тъпото
ДА имам ги, при това няколкократно повече.

Този факт не буди никакво съмнение у никого!
winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход