Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 17:27:56
да се разберете някъде другаде
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 21:27:55
Quote
Шльокер и 3/4


Как ще пусне като е баннат от Дир-а? :]

Aaaa, не знаех, че дискусиите в Дир-а са тайна голяма, само за посветените winking smiley
Какво стана с феноменално високите Ви здравни застраховки в Холандия - и тях ли ги засекретиха извънземните, че така и нищо не казвате?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
22-12-2010 - 00:18:25
Шльоки, дъфка ли.. както се определяш, какво стана с офертата ти *zzz*

1. приеха я и дори споменаха, че са готови да ти свалят поне на половина още
2. отхвърлиха
3. нахраниха те

Мисля, че трябва да ни държиш осведомени по случая - нали получи ценни съвети все пак *angel*
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
22-12-2010 - 00:32:18
Шльоки? С оферта?
За коледна пуйка от "Билла" може би? По 1,50 килото.
Айде стига бе, тука няма нито един човек с някой лев в джоба.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
22-12-2010 - 00:39:15
Точната дъма е "глад мори добитъка" :}

Ще си го сложа в подпис :]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
22-12-2010 - 00:49:16
За добитъка, малко майтап извън темата.
Имах един такъв един "стар" в казармата. При възгласа "Глад мори добитъка" се тичаше до лавката, а при думите "Жажда мори добитъка" се сещайте сами.
Горе-долу на това интелектуално ниво си беше човека, като тукашните сривлета. Много обичаше да "чета" книги. Една я чета две години.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
03-05-2011 - 02:31:15
Спомняте ли си тази тема само преди 4 месеца? Тогава предложих 85К евро, но отказаха.
Днес ми се обадиха, че 85К е ОК. Да, но моята оферта беше валидна 3 дни. Днешната ми беше 45К и една седмица време за размисъл.

Реално от 115К имота стана 85К само за 4 месеца. Хайде брокита казвайте сега кой от вас изкарва разликата 30К за 4 месеца? Аз съм сигурен, че вие и за 4 години не ги докарвате.

Сега в имоти.инфо : Къща

град София
Център


Цена: 95 000 EUR
1055.55 EUR / кв.м
EUR USD Лева

Квадратура: 90 m2
Етаж: 2-ри
Телефон: ДА
ТEЦ: НЕ

Особености: Тухла

Допълнителна информация:
Кокетна къща във вътрешен двор в идеалния център на столицата. Намира се на тиха улица, близо до търговски улици и булеварди, а също и до метростанция. Къщата е около 90 кв. м. застроена площ, изцяло реновирана - подменени инсталации, ПВЦ дограма, външна топлоизолация, нов покрив. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: партер - входно антре, тоалетна, просторно еднопространствено помещение с място за кухненски бокс; 1- ви етаж по масивна вътрешна стълба, където са разположени две самостоятелни стаи, баня с тоалетна, изпълнена по интересен проект. НАСТИЛКИ: ламиниран паркет, теракот. СТЕНИ: шпакловка, латекс. Б/Т - съвременен фаянс и теракот, санитари, аксесоари. Къщата е подходяща и за офис.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
03-05-2011 - 02:40:48
Изводът драги съфорумци е, че: "Който стиска кинтите ПИЧЕЛИ!" от 1. падащи цени и 2. от банкови лихви.

Кой разбрал - разбрал, кой не е разбрал явно здраво се е набалбокал.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
03-05-2011 - 05:02:59
avatar
Абе, къде е Svetlio?


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
03-05-2011 - 08:59:03
avatar
Quote
dodo2
Абе, къде е Svetlio?

И Иворад същэ се позагуби. Но най - ми липсва Дичо smiling smiley Дано няма проблеми с НАП - аджиите !!!

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход