Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 12:10:51
avatar
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4
Днес получих имейл от АНИ продаваща имота, продавачите са съгласни с 85К евро. До тук добре, НО в се оказа, че земята върху която е строена къщурата не е собственост, а е "идеалната част". Отделно нямат доста от документите принадлежащи към строителната документация. И така се достигна до моята нова оферта - 25К.

Само да протоколираме поредната шизофренна изява!
Г-н Ш вече гордо обяви, че е намалил офертата:


Quote

Да видим за колко ще го купя. Аз вече понижих моята цена на 55К.

А сега изведнъж продавачите се съгласяват на 85 000, докато новата оферта е 25 000. За 55 000 - нито дума....
:]

За 55К щеше да стане дума ако земята беше собственост и само строителната документация не беше наред. Но при това положение 25К.

Как "щеше да стане", след като според самия теб в цитирания пост "вече е станало"?....
Май трудно различаваш онова в главата си от другото, извън нея!
winking smiley

ivorad,

Виждам, че ти е трудно да четеш и още по-трудно да разбираш прочетеното. Не виждам с какво информацията която давам те касае, така че престани да се заяждаш.

Гледай си там раздвижването на пазара и не си слагай гъза там дето двама си мерят уювете.

Анадола сега започва да влиза в кризата, така че отстрани като зрител ще ми е интересно как ще оцелеят пльокита като тебе. Сеир да става.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 12:42:58
Quote
Шльокер и 3/4


Виждам, че ти е трудно да четеш и още по-трудно да разбираш прочетеното. Не виждам с какво информацията която давам те касае, така че престани да се заяждаш.

Пак сте в грешка, г-н Шльокер - аз не се заяждам. Диагностицирам Ви.
А диагнозата, на базата на приведените факти, вече е доста категорична - определено не успявате да различите реалност от фантазия! Спазвайте назначената Ви терапия по-стриктно, за да не изпадате в ситуации на толкова очевидна шизофренност*write*
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 12:51:46
avatar
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4


Виждам, че ти е трудно да четеш и още по-трудно да разбираш прочетеното. Не виждам с какво информацията която давам те касае, така че престани да се заяждаш.

Пак сте в грешка, г-н Шльокер - аз не се заяждам. Диагностицирам Ви.
А диагнозата, на базата на приведените факти, вече е доста категорична - определено не успявате да различите реалност от фантазия! Спазвайте назначената Ви терапия по-стриктно, за да не изпадате в ситуации на толкова очевидна шизофренност*write*

ivorad,

Докато вие упорито се опитвате да ме диагностицирате, стотици хиляди ( между които и бивши набълбукани пльокита и ипотекари) живеят по този начин:





Опитайте на такива да помагате.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 12:56:44
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4


Виждам, че ти е трудно да четеш и още по-трудно да разбираш прочетеното. Не виждам с какво информацията която давам те касае, така че престани да се заяждаш.

Пак сте в грешка, г-н Шльокер - аз не се заяждам. Диагностицирам Ви.
А диагнозата, на базата на приведените факти, вече е доста категорична - определено не успявате да различите реалност от фантазия! Спазвайте назначената Ви терапия по-стриктно, за да не изпадате в ситуации на толкова очевидна шизофренност*write*

ivorad,

Докато вие упорито се опитвате да ме диагностицирате, стотици хиляди ( между които и бивши набълбукани пльокита и ипотекари) живеят по този начин:





Опитайте на такива да помагате.


Предпочитам да помогна на един, понеже няма начин да сторя това със "стотиците хиляди".
Поради това, напомням : хапчетата, г-н Шл, хапчетата!
*stop*
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 13:04:10
avatar
Quote
ivorad
Предпочитам да помогна на един, понеже няма начин да сторя това със "стотиците хиляди".
Поради това, напомням : хапчетата, г-н Шл, хапчетата!
*stop*

Така да бъде. Хапчетата струват 20лв. Как предлагате да ми помогнете? Ще ми предадете парите или хапчетата?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 13:15:31
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Предпочитам да помогна на един, понеже няма начин да сторя това със "стотиците хиляди".
Поради това, напомням : хапчетата, г-н Шл, хапчетата!
*stop*

Така да бъде. Хапчетата струват 20лв. Как предлагате да ми помогнете? Ще ми предадете парите или хапчетата?

Не говорех за хапчета против забременяване, г-н Ш.
Тези, които са Ви нужни, се предписват от лекар и са напълно безплатни в Холандия.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 14:12:49
avatar
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Предпочитам да помогна на един, понеже няма начин да сторя това със "стотиците хиляди".
Поради това, напомням : хапчетата, г-н Шл, хапчетата!
*stop*

Така да бъде. Хапчетата струват 20лв. Как предлагате да ми помогнете? Ще ми предадете парите или хапчетата?

Не говорех за хапчета против забременяване, г-н Ш.
Тези, които са Ви нужни, се предписват от лекар и са напълно безплатни в Холандия.

Информацията която имаш от сестра ти е невярна. Хапчета само изглеждат безплатни. Само годишната застраховка която плащам се равнява на 3 бруто брокерски годишни доходи в БГ. Както и да е. Та в какво се изразява твоята помощ?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 14:34:07
Quote
Шльокер и 3/4

Само годишната застраховка която плащам се равнява на 3 бруто брокерски годишни доходи в БГ.

Сериозно?
Я, ако не е някаква тайна от сорта на тази за цените на къщите с двор в центъра на Амдам, колко плащате като "годишна" застраховка в Холандия?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 14:37:03
ivorad, защо му се връзваш на тоя нещастник ? Как да ти отговори, като мога да ти покажа къде преди време обяви, че от 28 окт. т.г. заминава в Холандия и ти смяташ, че знае каквото и да било за тамошните цени и за това какви имоти и как се продават ?! Ама този мухъл е най-безобразия лъжец, който съм срещал, не му се връзвай !
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 14:40:46
Quote
dicho
ivorad, защо му се връзваш на тоя нещастник ? Как да ти отговори, като мога да ти покажа къде преди време обяви, че от 28 окт. т.г. заминава в Холандия и ти смяташ, че знае каквото и да било за тамошните цени и за това какви имоти и как се продават ?! Ама този мухъл е най-безобразия лъжец, който съм срещал, не му се връзвай !

Споко - аз трудно се връзвам. Майтапя се с човека, който е откровен юнак-психар, белким се поосефери малко.....
Ако се сещаш за линк към въпросните пътешественически намерения на Шл - дай ги, че да се посмеем още!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход