Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
15-12-2010 - 11:40:05
Не, така се губи диалога.
Форума става една говорилня, дето всеки говори на всички и се връзката.
Аз предпочитам да отговарям на хората конкретно, а ако нещо е за всички просто отговарям на началния пост.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
15-12-2010 - 11:44:02
avatar
Quote
Тинки Уинки
Не, така се губи диалога.
Форума става една говорилня, дето всеки говори на всички и се връзката.
Аз предпочитам да отговарям на хората конкретно, а ако нещо е за всички просто отговарям на началния пост.

Как да ти обясня, че щом хората ползват стандартния режим, въобще не знаят на кого отговаряш. Затова и остава впечатлението, че сам си говориш в поредица от постове.
А точно дървовидния пречи да се обхване темата в цялост.
Както и да е, ако не очаквах че ще ми отговориш, така и нямаше да схвана, че се отнася до мен.smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
15-12-2010 - 11:51:17
представи си следната ситуация
1) ти пишеш нещо
2) след два дена и 20 мнения междувременно аз ти отговарям
Ако четеш не в дървовиден преглед - ха иди разбери на кого отговарям и за какво, докато при дървовиден веднага се вижда.

Втори пример: Иванчо и Драганчо са се заяли за нещо и за хванали да си отговарят по някой клон на дървовидния преглед. Мен техните терзания не ме интересуват и съответно без проблеми си ги игнорирам.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
15-12-2010 - 12:00:55
Quote
PER0
Quote
ASSETION
тинки трупа мнения :} има още няколко стотин да изпълни плана за петилетката smiling smiley)))))))))

Страхотен аватар имаш!!! Не го сменяй, този е най добрия досега!!!!

Съгласен, нищо че тоя път е без слънчеви очила и джакузи :]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
15-12-2010 - 14:38:55
avatar
Quote
Тинки Уинки
То за друг форум и друг ник става въпрос smiling smiley
Ако беше от този форум можеше поне по ИП да го проверя.

всъщност, пратих ти лс



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-15 14:49 от dodo2.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 11:37:58
avatar
Днес получих имейл от АНИ продаваща имота, продавачите са съгласни с 85К евро. До тук добре, НО в се оказа, че земята върху която е строена къщурата не е собственост, а е "идеалната част". Отделно нямат доста от документите принадлежащи към строителната документация. И така се достигна до моята нова оферта - 25К.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 11:53:04
Quote
Шльокер и 3/4
Днес получих имейл от АНИ продаваща имота, продавачите са съгласни с 85К евро. До тук добре, НО в се оказа, че земята върху която е строена къщурата не е собственост, а е "идеалната част". Отделно нямат доста от документите принадлежащи към строителната документация. И така се достигна до моята нова оферта - 25К.

Само да протоколираме поредната шизофренна изява!
Г-н Ш вече гордо обяви, че е намалил офертата:


Quote

Да видим за колко ще го купя. Аз вече понижих моята цена на 55К.

А сега изведнъж продавачите се съгласяват на 85 000, докато новата оферта е 25 000. За 55 000 - нито дума....
:]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 11:56:46
avatar
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4
Днес получих имейл от АНИ продаваща имота, продавачите са съгласни с 85К евро. До тук добре, НО в се оказа, че земята върху която е строена къщурата не е собственост, а е "идеалната част". Отделно нямат доста от документите принадлежащи към строителната документация. И така се достигна до моята нова оферта - 25К.

Само да протоколираме поредната шизофренна изява!
Г-н Ш вече гордо обяви, че е намалил офертата:


Quote

Да видим за колко ще го купя. Аз вече понижих моята цена на 55К.

А сега изведнъж продавачите се съгласяват на 85 000, докато новата оферта е 25 000. За 55 000 - нито дума....
:]

За 55К щеше да стане дума ако земята беше собственост и само строителната документация не беше наред. Но при това положение 25К.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 12:01:36
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4
Днес получих имейл от АНИ продаваща имота, продавачите са съгласни с 85К евро. До тук добре, НО в се оказа, че земята върху която е строена къщурата не е собственост, а е "идеалната част". Отделно нямат доста от документите принадлежащи към строителната документация. И така се достигна до моята нова оферта - 25К.

Само да протоколираме поредната шизофренна изява!
Г-н Ш вече гордо обяви, че е намалил офертата:


Quote

Да видим за колко ще го купя. Аз вече понижих моята цена на 55К.

А сега изведнъж продавачите се съгласяват на 85 000, докато новата оферта е 25 000. За 55 000 - нито дума....
:]

За 55К щеше да стане дума ако земята беше собственост и само строителната документация не беше наред. Но при това положение 25К.

Как "щеше да стане", след като според самия теб в цитирания пост "вече е станало"?....
Май трудно различаваш онова в главата си от другото, извън нея!
winking smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
21-12-2010 - 12:03:42
Quote
Шльокер и 3/4
Отделно нямат доста от документите принадлежащи към строителната документация.

Поне Разрешително за строеж и Протокол от откриване на строителна линия и ниво имат ли?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход