Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 12:35:36
Сега и аз ей тъй за протокола ще предположа за тарикат-пичовете,дето обичат себестойностите една цена по себестойност! Това къще струва на създателя си на груб строеж 10 000 лв. без труда и довършването,което изглежда е глътнало още към половината или горе долу ляга на едни 15 000 лева! До 210 000 лв. ножицата позволява шараните да водят здрава борба за корекции в офертите!:]*beer*
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 12:38:18
avatar
Quote
фло
Сега и аз ей тъй за протокола ще предположа за тарикат-пичовете,дето обичат себестойностите една цена по себестойност! Това къще струва на създателя си на груб строеж 10 000 лв. без труда и довършването,което изглежда е глътнало още към половината или горе долу ляга на едни 15 000 лева! До 210 000 лв. ножицата позволява шараните да водят здрава борба за корекции в офертите!:]*beer*

bibise печели! предложил е 95000 в брой. Къщето е страхотно.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 12:39:40
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Само за протокола - вероятно участниците тук се досещат, че брокерите на недвижими имоти общуват с доста хора, поради което и изграждат едно доста точно усещане за човека срещу тях. Ето защо професионалистите с опит в занаята знаят, че сред потенциалните кандидати винаги има и определен процент психопати, които разиграват налудната сценка "паралия с кеш търси изгоден имот". След определен брой срещи с подобни образи се изгражда един нюх към миризмицата, която се излъчва от тях.
Е, сега мога да кажа, че форумният ни колега Шлькер твърдо ухае на този неподправен дезодорант.....Налудните му теми в съчетание с налудното му твърдения тук, според които "предложил 85 000" а по-късното възнамерява да "меря квадратурата, а после умножавам по 149!" / за несъобразилите - при стотината квадрата на имота това означава цена от порядъка на 15 000!/ неминуемо водят до такова предположение.
Това е ситуацията - човекът твърде вероятно няма и стотинка, но обича да вдига шум, да се чувства ангажиран с хипотетични сделки с НИ, това вдига самочувствието при някои личности с психически проблеми. Е, щом му помага да балансира психиката си - нека!

Виж какво, аз тайни нямам и писанията ти не ми пречат. Ако толкова си сигурен, че "твоят психопат", можем да се уговорим, ще ти покажа банковите ми сметки, ще те разходя и в БГ и в чужбините където имам имоти за да се увериш, че усещането ти за хората май не е каквото си го мислиш. Е ще се срещнеме ли? Аз през февруари ще съм в БГ за 1 седмица.



Първо очаквам вменяемо обяснение за "85000" и "метри Х149", а после можем да обсъдим предложението ти!

Имаш отговор на лични, за да не реве Тинкъл, че си ги мериме

Няма никакъв проблем да публикуваш вменяем отговор на напълно резонен въпрос по собствената си тема, мисля.
Хайде, чакаме!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 12:49:26
avatar
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Само за протокола - вероятно участниците тук се досещат, че брокерите на недвижими имоти общуват с доста хора, поради което и изграждат едно доста точно усещане за човека срещу тях. Ето защо професионалистите с опит в занаята знаят, че сред потенциалните кандидати винаги има и определен процент психопати, които разиграват налудната сценка "паралия с кеш търси изгоден имот". След определен брой срещи с подобни образи се изгражда един нюх към миризмицата, която се излъчва от тях.
Е, сега мога да кажа, че форумният ни колега Шлькер твърдо ухае на този неподправен дезодорант.....Налудните му теми в съчетание с налудното му твърдения тук, според които "предложил 85 000" а по-късното възнамерява да "меря квадратурата, а после умножавам по 149!" / за несъобразилите - при стотината квадрата на имота това означава цена от порядъка на 15 000!/ неминуемо водят до такова предположение.
Това е ситуацията - човекът твърде вероятно няма и стотинка, но обича да вдига шум, да се чувства ангажиран с хипотетични сделки с НИ, това вдига самочувствието при някои личности с психически проблеми. Е, щом му помага да балансира психиката си - нека!

Виж какво, аз тайни нямам и писанията ти не ми пречат. Ако толкова си сигурен, че "твоят психопат", можем да се уговорим, ще ти покажа банковите ми сметки, ще те разходя и в БГ и в чужбините където имам имоти за да се увериш, че усещането ти за хората май не е каквото си го мислиш. Е ще се срещнеме ли? Аз през февруари ще съм в БГ за 1 седмица.



Първо очаквам вменяемо обяснение за "85000" и "метри Х149", а после можем да обсъдим предложението ти!

Имаш отговор на лични, за да не реве Тинкъл, че си ги мериме

Няма никакъв проблем да публикуваш вменяем отговор на напълно резонен въпрос по собствената си тема, мисля.
Хайде, чакаме!

Писах ти на лични да се уговориме и да се срещнеме. Ако искаш сега ти си на ход.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 12:52:19
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
фло
Сега и аз ей тъй за протокола ще предположа за тарикат-пичовете,дето обичат себестойностите една цена по себестойност! Това къще струва на създателя си на груб строеж 10 000 лв. без труда и довършването,което изглежда е глътнало още към половината или горе долу ляга на едни 15 000 лева! До 210 000 лв. ножицата позволява шараните да водят здрава борба за корекции в офертите!:]*beer*

bibise печели! предложил е 95000 в брой. Къщето е страхотно.

Oooo, значи един пост във форум е вече и покупка?
Няколко снимки, без никаква допълнителна информция и - "къщето е страхотно"? Че и купено?
Интересни неща стават в нечии глави, интересни....
Май е време да поговорим за извънземните!
:]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 12:53:21
avatar
Quote
vassilei
по описанието твьрде вероятно е да е тази:
http://www.imoti.net/kashta-sofia-centar--anno1800127.html
сьщата обява я има и в имоти.инфо за 105. Беше и на 128.
до края на 2011 може и да склонят и за 85.

ако тоя линк те притеснява, пиши ми на лична и ще го махна.

Ако това е къщата от линка, си е едно строително недоразумение. И тези 300 м идеална част си е направо - бегай от такива приключения.

И защо ти е такова чудо в центъра? И гараж няма и изглед няма и скосявания, какво толкоз хубаво видяхте че и толкоз пари бре? Един замазан коптор!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 12:54:55
От моя скромен опит, никога, ама никога не се подценява потенциален клиент. Дори, да се е изявявал до момента, само като зяпач! Нищо, че не съм брокер!

Ако това е къщето, ... не бих го взела и на 60хил.
Още един минус, не само че няма гараж, няма и паркоместо. Поне, както е се вижда от снимките.
Тази самостоятелност е много относителна и измамна. Каквото и да се реши да се направи по двора, стига се до една зависимост от другите съсобственици на парцела.

На мен, лично, не ми хареса. Тоалетна-баня... така между мивката и тоалетната чиния... Сега е без каквито и да е било мебели. На снимката, на втория етаж, на земята има платно - гипскартон? Вместо него легло....?

Има гледка, но към... Ако живея в него, имам чувството, че всички комшии от съседните жил. сгради ще надзъртат у нас...

Шльокер, ще си купиш само неприятности и допълнителни грижи с това къще. Нито е удобно за живеене, нито да ти носи доход? По-добре, нещо друго, дори и за повече пари.

Ти си решаваш... smiling smiley

...метри Х149... winking smiley:]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 12:56:36
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Само за протокола - вероятно участниците тук се досещат, че брокерите на недвижими имоти общуват с доста хора, поради което и изграждат едно доста точно усещане за човека срещу тях. Ето защо професионалистите с опит в занаята знаят, че сред потенциалните кандидати винаги има и определен процент психопати, които разиграват налудната сценка "паралия с кеш търси изгоден имот". След определен брой срещи с подобни образи се изгражда един нюх към миризмицата, която се излъчва от тях.
Е, сега мога да кажа, че форумният ни колега Шлькер твърдо ухае на този неподправен дезодорант.....Налудните му теми в съчетание с налудното му твърдения тук, според които "предложил 85 000" а по-късното възнамерява да "меря квадратурата, а после умножавам по 149!" / за несъобразилите - при стотината квадрата на имота това означава цена от порядъка на 15 000!/ неминуемо водят до такова предположение.
Това е ситуацията - човекът твърде вероятно няма и стотинка, но обича да вдига шум, да се чувства ангажиран с хипотетични сделки с НИ, това вдига самочувствието при някои личности с психически проблеми. Е, щом му помага да балансира психиката си - нека!

Виж какво, аз тайни нямам и писанията ти не ми пречат. Ако толкова си сигурен, че "твоят психопат", можем да се уговорим, ще ти покажа банковите ми сметки, ще те разходя и в БГ и в чужбините където имам имоти за да се увериш, че усещането ти за хората май не е каквото си го мислиш. Е ще се срещнеме ли? Аз през февруари ще съм в БГ за 1 седмица.



Първо очаквам вменяемо обяснение за "85000" и "метри Х149", а после можем да обсъдим предложението ти!

Имаш отговор на лични, за да не реве Тинкъл, че си ги мериме

Няма никакъв проблем да публикуваш вменяем отговор на напълно резонен въпрос по собствената си тема, мисля.
Хайде, чакаме!

Писах ти на лични да се уговориме и да се срещнеме. Ако искаш сега ти си на ход.

На лични никакви предложения за уговорки и срещи няма - в писмото си дал единствено поредното налудно обяснение за "офертите" си. Очаквам да публикуваш вменяемо такова публично, тук, в собствената си тема.
Хайде, чакаме обяснения за това как ти, като "сериозен купувач" веднъж оферираш 85 000 за имот от стотина квадрата, а после възнамеряваш да плащаш "метритеХ149"!
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 12:56:37
Aз по вярвам на boby:
[forum.imoti.net]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 13:01:20
Quote
Muza
От моя скромен опит, никога, ама никога не се подценява потенциален клиент.

Какъв "клиент"?
Няма клиент, има просто тема, в която някой се изобразява като клиент. Има разлика, нали?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход