Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 22:34:07
avatar
E, няма да му се съдим ся ако си го вземе де! winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 22:46:41
avatar
Quote
valsodar
E, няма да му се съдим ся ако си го вземе де! winking smiley

Валсодаре, след като ти видя за какво става въпрос и се поставиш на мое място, колко би предложил и респ. колко би дал макс.?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 23:03:26
avatar
Прати ми линк моля те да видя за какво говориш...
аз имам точни преценки почти винаги

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 23:09:31
avatar
Quote
ASSETION
Прати ми линк моля те да видя за какво говориш...
аз имам точни преценки почти винаги

Пратих ти го. Ще се радвам да чуя преценката ти по-подробно. Плюсове, минуси, както и конкретна ценова обосновка.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 23:16:01
avatar
Kъщичката си е хубава, строена си е с вкус, мястото е добро - това са плюсовете.
Няма светлина около нея, има скосявания , липсва гараж - това са минусите.

105 е наистина много, за 80-85 на това място и аз бих се изкушил.
Ако успееш да я договориш, при условие, че купуваш за живеене и като гледам покрива основните ти критерии - заслужава си, въпреки че и 80 не са никак малко пари, но на фона на масовите недоразумения около него..
Ясно ми е защо си изпаднал в размисъл.
Цените ще падат още много и още дълго време, но всеки един си има точка на приемливост, под която не мисли чак толкова много и взема вече решение да купи. Това, което забави моето, са картелните споразумения м/у банките, за да се спасят от фалит. Но.. всяко чудо за три дни, в нашият случай за 3 години, повече от това няма как да устискат, догодина ще се изпуснат вече. winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 23:29:06
avatar
Не я купувам за да живея постоянно там. Мисля да я ползвам когато се прибирам в БГ. Няма да я купувам на мое име по ред причини, но това е без значение. Доволен съм от къщата където сега живея, така, че необходимост или бързане за купуване на имот нямам. Още повече, че в БГ вече имам достатъчно НИ, за да не съм притиснат да купувам задължително, но както каза мястото е добро.

Валсодаре, благодаря ти за дадената преценка и коментара.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-10 23:30 от Шльокер и 3/4.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 23:31:34
Quote
Шльокер и 3/4


Пояснявам кинтите ще смятам за чиста жилищна площ т.е. 1м2=1м2, а офертата ми е валидна за всичко накуп. Като влезна вътре с рулетката ако метрите са < 65 няма сделка, ако са повече смятам колкото са реално Х 149 и получавам моята твърда офертна цена.


:}
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 05:57:21
На какво се дьлжи тази потайнственост, ако не е тайна?
Защо не сложиш линка кьм вьпросната кьща?
Страх те е че някой ще предложи повече и ще я купи?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 09:05:33
avatar
Quote
vassilei
На какво се дьлжи тази потайнственост, ако не е тайна?
Защо не сложиш линка кьм вьпросната кьща?
Страх те е че някой ще предложи повече и ще я купи?

Преди година тръгнах да купувам земя и с продавача се бяхме разбрали за цената и сделката почти беше станала, НО в един момент някакъв брокер беше обещал на продавача по-голяма сума от друг клиент и сделка не се осъществи, както се досещаш обаче обещанието от брокера така и си остана само обещание. После продавача ми се обажда няколко пъти, но пък аз всеки път вече предлагах още по-ниска цена и продавача все му се виждаше малко. И така парцелът стои непродаден и до днес.

Та причината е че не искам слуайни пльокерчета да ми се мотаят в сделката, а не това че някой ще предложи повече. Ако имаш интерес ще ти пусна линк и ходи купувай.
bah
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 09:58:08
avatar
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
vassilei
На какво се дьлжи тази потайнственост, ако не е тайна?
Преди година тръгнах да купувам земя и с продавача се бяхме разбрали за цената и сделката почти беше станала, НО в един момент някакъв брокер беше обещал на продавача по-голяма сума от друг клиент и сделка не се осъществи, както се досещаш обаче обещанието от брокера така и си остана само обещание. И така парцелът стои непродаден и до днес.

Дори не можеш да си представиш, колко често срещано явления е това.
Аз също си изпатих от идентичен случай.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход