Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 17:09:08
Шльокер, прати и аз да видя за какво става дума.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 17:15:20
avatar
Quote
Naskata
Шльокер, прати и аз да видя за какво става дума.

Изпратих ти линк на лични... как мислиш?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 17:23:43
avatar
Изборът на имот не е шега работа, както им се види на брокерите.
Откак разгледах картите приложени в сайта на столична община, доста "примамливи" топ локации излязоха от списъка за търсене - за пример една спретната кооперация до мен, на която й бях хвърлил око, се оказа, че е построена върху свлачищната зона на парка "Въртопа" и най-вероятно от там са и някои пукнатини. Нали се сещаш, какво може да й се случи за в бъдеще?
Симеоново, Бояна, Киноцентъра, Драгалевци - те са точно върху разломните зони на Витоша. ( има си карта и за разломните зони).
Та, добре е човек да погледне там, ако не иска с изненада да установява, че мазето му се е превърнало в гьол, или да трепери на всяко едно по-леко земетресение winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 17:26:47
avatar
Quote
Naskata
Шльокер, прати и аз да видя за какво става дума.

Наска, мерси за коментара относно собствеността върху земята. Ценен е разбира се, но за мене това щеше да е на дневен ред чак при разследването (собственост, наследници, тежести и пр.) на целият имот.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-12-10 17:36 от Шльокер и 3/4.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 17:36:17
Що не потърсиш при любимите ти ЧСИ, нали до преди един ден орева форума как само при тях е далаверата... Мани я тая къща, не е за тебе winking smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 17:39:15
avatar
Quote
Svetlio
Що не потърсиш при любимите ти ЧСИ, нали до преди един ден орева форума как само при тях е далаверата... Мани я тая къща, не е за тебе winking smiley

Ти пък откъде си сигурен, че не става въпрос за продажба от ЧСИ? Даже ще те светна, че цената е около 149евро/м2, и е близо до паветата.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 17:40:36
Да, почти до паветата.. тия на долно сусурларе :}
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 17:44:13
avatar
Quote
Svetlio
Да, почти до паветата.. тия на долно сусурларе :}

Хахаха :] и с Пунди сме комшии.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 17:44:22
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
dicho
Послушай валси, той е продавал, продавал, купувал,купувал.......

Ами аз както вече казах оферирах и за мое голямо учудване, брокерката съвсем учтиво поиска всичките ми координати за обратна връзка като каза че ще предаде моята оферта на продавачът. защо го казвам? Ами защото съм имал случай да оферирам, пък не продавачът да ми отхвърли офертата, а брокера.

Quote
Шльокер и 3/4
Quote
Svetlio
Що не потърсиш при любимите ти ЧСИ, нали до преди един ден орева форума как само при тях е далаверата... Мани я тая къща, не е за тебе winking smiley

Ти пък откъде си сигурен, че не става въпрос за продажба от ЧСИ? Даже ще те светна, че цената е около 149евро/м2, и е близо до паветата.


Поредните ти шарлатански простотии.. Кво последно - къща или коптор, ЧСИ или брокер spinning smiley sticking its tongue out
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 17:48:02
avatar
Quote
Svetlio
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
dicho
Послушай валси, той е продавал, продавал, купувал,купувал.......

Ами аз както вече казах оферирах и за мое голямо учудване, брокерката съвсем учтиво поиска всичките ми координати за обратна връзка като каза че ще предаде моята оферта на продавачът. защо го казвам? Ами защото съм имал случай да оферирам, пък не продавачът да ми отхвърли офертата, а брокера.

Quote
Шльокер и 3/4
Quote
Svetlio
Що не потърсиш при любимите ти ЧСИ, нали до преди един ден орева форума как само при тях е далаверата... Мани я тая къща, не е за тебе winking smiley

Ти пък откъде си сигурен, че не става въпрос за продажба от ЧСИ? Даже ще те светна, че цената е около 149евро/м2, и е близо до паветата.


Поредните ти шарлатански простотии.. Кво последно - къща или коптор, ЧСИ или брокер spinning smiley sticking its tongue out


Ако стане сделка обещавам да пусна поне 10 снимки, както и копия от предварителният договор и от нот. акт, скица, кадастрален номер и тн. + подробности за паркомястото + подробности за двора + подробна информация за потенциални възможности.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-10 17:50 от Шльокер и 3/4.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход