Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 15:34:40
avatar
Харесах си една къщурка обявена за продан. Искат 110К евра, ама на мене ми се дават 85К макс. Та питам се дали да оферирам моята цена, предвид голямата разлика? (сериозен въпрос към брокерите)
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 15:47:30
avatar
Не се стърпях и оферирах, пък каквото стане...
Ако стане работата, по-добра сексквартира няма да има наоколо.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 15:55:45
avatar
Оферирай, какво ще изгубиш освен времето си в този случай?
Ако чакаш на брокерите, ще ти обяснят, как всъщност нямаш и пет лева в джоба и само се заяждаш с тях winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 16:12:33
avatar
Трябвало е да им оферираш 110 к лв. Ако искат !
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 16:17:05
avatar
Quote
valsodar
Оферирай, какво ще изгубиш освен времето си в този случай?
Ако чакаш на брокерите, ще ти обяснят, как всъщност нямаш и пет лева в джоба и само се заяждаш с тях winking smiley

Изпратих ти линк към обявата на лично съобщение. Твоето мнение ще ми е от полза.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 16:21:23
avatar
Видях го, реално погледнато с тези скосявания губиш от полезната площ, точно толкова колкото искаш да ти се приспадне от цената.
Ако не се съгласят, това със сигурност няма да е последната къща на пазара, която да си заслужава парите. Хваща окото, но... 220'000 лева са си Двеста и Двадесет Хиляди лева. smiling smiley ( говори им в левове )

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 16:28:13
Послушай валси, той е продавал, продавал, купувал,купувал.......
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 16:34:05
avatar
Quote
dicho
Послушай валси, той е продавал, продавал, купувал,купувал.......

Ами аз както вече казах оферирах и за мое голямо учудване, брокерката съвсем учтиво поиска всичките ми координати за обратна връзка като каза че ще предаде моята оферта на продавачът. защо го казвам? Ами защото съм имал случай да оферирам, пък не продавачът да ми отхвърли офертата, а брокера.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 16:48:57
avatar
Quote
valsodar
Видях го, реално погледнато с тези скосявания губиш от полезната площ, точно толкова колкото искаш да ти се приспадне от цената.
Ако не се съгласят, това със сигурност няма да е последната къща на пазара, която да си заслужава парите. Хваща окото, но... 220'000 лева са си Двеста и Двадесет Хиляди лева. smiling smiley ( говори им в левове )

Драснах ти няколко реда с предимствата и недостатъците. пак ще ми е интересен твоят коментар. Само се притеснявам тия да не вземат направо да кажат ОК deal, защото тогава ще имам чувството, че ще може още надолу с цената.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
10-12-2010 - 16:56:57
avatar
Ще си позволя да цитирам Валсодар "Виж в сайта на столична община има карти на шумовото замърсяване..." Ето за това не бях се замислял, а заедно с прахта си е сериозен довод като недостатък.

Благодаря Валсодаре! Нали обаче съзнаваш, че с твоя помощ може да се стигне и до сделка, а след това бъдещият Ъп-ър ще е факт. :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-10 17:01 от Шльокер и 3/4.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход