Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Офиси под наем

Публикувано от palamud 
Re: Офиси под наем
08-12-2010 - 23:27:30
Колкото голяма, толкова може да се окаже, че не му достига. smiling smiley

Имотко, покрепям забележката ти за канцеларските материали. В допълнение, ако се разчита само на разнос, търси се удобно място и нисък наем...

Забележката на Фло е много на място. Лично аз, предпочитам такива, трудните, дето не стават. Щото накрая, точно те стават. smiling smiley

*drink1*
Re: Офиси под наем
08-12-2010 - 23:52:28
Забележката ми беше към уважаемия Тинки като дружеско намиганеwinking smiley заради лекотата с която предлага кетъринга като решение за празните офиси ! Даже посочих и нормативите за всеки,който иска да си пригоди обект за производство и търговия с храни КАК ДА СТАНЕ ТОВА! Мерудията имотко обаче разбрал-неразбрал се намеси,дето не му е работа ,както винаги заядливо и в несвяст.
Анонимен потребител
Re: Офиси под наем
09-12-2010 - 09:08:13
Ами да ти кажа обикновено проблем на една офис сграда е къде да хапнеш.
Затова идеята ми беше ако е възможно(зависи от етажа, на който се намира и как е устроено) част от тези над 1000м2 да се пригодят за подобно заведение. Никой не ти говори да приготвяш храната там. Носиш баките и "разливаш манджата" за обяд - като в казармата smiling smiley През останалото време продаваш кафе и вафли.
Като гледам в последно време повечето офис сгради имат подобни места.

Това ми се струва далеч по удачно от базар или фитнес примерно.
Представяш ли си както си работиш и колегата да каже - дай да идем до кака Пенка да си кипим чорапи smiling smiley
Докато за едно кафе по се връзва да има в офис сграда.

Не знам каква представа имаш ти за офисите, ама примерно аз на етажа - около 700-800м2 имам 5 тоалетни (едната за инвалиди), 2 "кухни" и едно помещение за почивка с машини за напитки и закуски, така че това че е правено за офис не значи че няма вода и канал.
Re: Офиси под наем
09-12-2010 - 09:21:31
avatar
Quote
monitor
1000 м2 е огромно, няма ли начин да се раздели на по-малки площи ...

то е разделено, въпроса е че може бързо и лесно да се преформатира. Да се махат или добавят стени, осветление климатизация.

Помагам в този случай, защото най-после въпросните хора разбраха, че пазар няма и са готови на всичко относно наема.
Все пак имат текущи разходи, които си вървят и трябва поне тях да покриват smiling smiley
Re: Офиси под наем
09-12-2010 - 09:51:33
Направете го сладкарница с детски кът и разни други занимания за деца и сте готови . Успех!
Re: Офиси под наем
09-12-2010 - 10:22:37
avatar
Какво няма в района около сградата?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Офиси под наем
09-12-2010 - 20:37:27
Не каза къде е и на какъв етаж е. Да не в Младост? А за детските кътове забрави, сега ги затварят повечето.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход