Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пазарът на НИ се раздвижва...

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Анонимен потребител
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 16:55:46
Баджанака има едно апартхотелче като обезщетение в Банско.
Знам колко струват кухните - вЕрвай ми smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 17:02:47
Айде да ти го обясня:
1) инвеститора не купува 1 кухня, а 20 кухни
2) тези кухни, които се монтират не са луксозни, както някой се опита да ги изкара, а най-евтиното, което има на пазара.

Та като сметнеш най-евтиното + отстъпката за количество, това което намираш в тези апартаменти като кухня е излязло на инвеститора 1000 лева.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 17:11:18
avatar
Quote
Тинки Уинки
Айде да ти го обясня:
1) инвеститора не купува 1 кухня, а 20 кухни
2) тези кухни, които се монтират не са луксозни, както някой се опита да ги изкара, а най-евтиното, което има на пазара.

Та като сметнеш най-евтиното + отстъпката за количество, това което намираш в тези апартаменти като кухня е излязло на инвеститора 1000 лева.

Така така smiling smiley
и един мармот завива кухните с целофан smiling smiley
точно по време на балона 2008 smiling smiley

я за теракота кажи как му го дават от завода на 1/3 от цената и му го поставя майстор за 200 лв. на месец...
ей съвсем за балъци ни взе!
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 17:37:59
avatar
Тинки ти поръчвал ли си кухня през 2008 или 20 кухни ???
то се почва едни къндърми, срокове материали, как цените скачали ала-бала брокерски тип манипулации...
и тез цени били супер изгодно за след 6 месеца, щотоооУ са затрупани с поръчки...
(нямат ресурс - машини и работници)

така че преди и сега има огромна разлика!

да не говорим за циганите за по 20 до 50 лв. на ден дето ги събираха от села и палнки с буса и 1 ден дойде после 3 го няма докато изтрезнее и огладнее.... !
Анонимен потребител
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 17:43:25
Аха - точно по времето на балона 2008.

Айде сега прочети тука за какво иде реч:
[forum.imoti.net]

Айде сега отвори сайт на някоя верига магазини и виж под "кухня" какво се разбира и влизат ли вътре плочки.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 17:47:51
avatar
Quote
Тинки Уинки
Аха - точно по времето на балона 2008.

Айде сега прочети тука за какво иде реч:
[forum.imoti.net]

Айде сега отвори сайт на някоя верига магазини и виж под "кухня" какво се разбира и влизат ли вътре плочки.

виж кво вярвай си в каквито искаш измислици на твоите пишман предпириемачи продаващи на загуба в момента!

Ти говореше за кухня с техниката, като само вградената фурна и хладилника са ти 1000 лв.

хората нямат пари и това е - 150 Е кв.м. с техника и обзваеждане няма да е инцидентно вече
това искам да кажа!

Айде приятна вечер и си поръчай 10 кухни сега може ина 500 лв. да ги докараш - криза братче!





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-30 17:50 от palamud.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 17:54:15
avatar
Quote
palamud
Quote
Тинки Уинки
Аха - точно по времето на балона 2008.

Айде сега прочети тука за какво иде реч:
[forum.imoti.net]

Айде сега отвори сайт на някоя верига магазини и виж под "кухня" какво се разбира и влизат ли вътре плочки.

виж кво вярвай си в каквито искаш измислици на твоите пишман предпириемачи продаващи на загуба в момента!

Ти говореше за кухня с техниката, като само вградената фурна и хладилника са ти 1000 лв.

хората нямат пари и това е - 150 Е кв.м. с техника и обзваеждане няма да е инцидентно вече
това искам да кажа!

Айде приятна вечер и си поръчай 10 кухни сега може ина 500 лв. да ги докараш - криза братче!

Паламуде,

При Тинки пералнята, съдомиялната, фурната с котлоните, микровълновата, абсорбатора са купувани "на едро" от Китай :], така че посочените от него цифри за които той пък е разбрал от баджанака си са "реални". Кухненските талашити на Eger също са му излезнали без пари.
Анонимен потребител
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 17:55:13
Говоря ти колко излизаше на инвеститорите кухня с електроуреди и посуда в апартаментче в Банско по времето на бума.

Поръчваха по каталог стандартни модули и в големи количества.
Циганите после ги сглобяха.

Това не са "поръчкови" кухни. Това са кухни колкото да се каже, че има нещо. Инвеститора няма да ги ползва нито го е еня какво е качеството.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 19:08:29
avatar
какво сте го захапали това банско бре... smiling smiley
Аз не мога да разбера за какво ми е апартамент там?
Къщурка да - ама апартамент за две - три седмици ски ?
Струва ли си ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 20:44:29
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
Тинки Уинки
Аха, щото виждам не си много запознат с качеството и инфраструктурата.

Ами притежавам приблизително към 2000м2 РЗП там и имам апетит (пак там) за още. Та поназнайвам туй онуй. Общо взето честичко ходя там.

И колко пари загуби от тази квадратура.Или е само обещание за обезщетение.Не ти ли беше духнал под опашката един строител.Та затова търсиш да купиш, да не си капо.С пръдня боя не става

Където свършва логиката, започва БЪЛГАРИЯ
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход