Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

България с най-високи лихви

Публикувано от Пламен Николов 
Re: България с най-високи лихви
21-11-2010 - 00:06:48
Валси, каква безумна заплата иска тоя, нали. Знаех си.
Re: България с най-високи лихви
21-11-2010 - 13:15:57
avatar
Да Имотко, рапони като теб винаги искат заплата , която да покрива напълно разходите им.
Глупаците като мен, обикновено си държат на заплата, която да отразява правилно приноса им.
Няма да ти обяснявам каква точно е разликата - няма да я схване ограниченото ти мозъче. smiling smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: България с най-високи лихви
21-11-2010 - 13:57:02
През живота си съм бил а заплата точно година и половина.
Re: България с най-високи лихви
22-11-2010 - 12:12:01
Quote
valsodar
Само не разбрах, в каква връзка е станало въпрос за кредита му - поискал е заплата, която да го покрива ли?
( На гол тумбак - чифте пищови! )

Не, обсъждахме стартовата заплата и тогава стана ясно, че има кредит и с тази заплата не може да си го плаща и да живее. Иначе момчето изглеждаше кадърно. Не съм влизал в подробности - възможно е вноската му да е скочила след "антикризисните" мерки на нашите банки. Една от банките си вдигна % от 6.7 на 10.5 миналата година. Няма да казвам коя да не и правя реклама :}. Само дето е гръцка и в Гърция не си позволява такива работи. Ама в България може. Нали трябва да сме първенци - по лихви, по корупция, по престъпност и т.н.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход