Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Депозити на домакинства за 3-то тримесечие на 2010

Публикувано от Анонимен потребител 
Анонимен потребител
Re: Депозити на домакинства за 3-то тримесечие на 2010
11-11-2010 - 08:32:16
Съгласен съм - всичко зависи от разпределението.
[forum.imoti.net]
Анонимен потребител
Нещо не мога да смятам, сори sad smiley
11-11-2010 - 08:54:43
400 000 000 лева са повече през Септември, а не 40 000 000 лева.

Така че, спокойно и 300 000 000 лихви да са изплатени, пак има едни 100 000 000 "нови" пари.

Още веднъж - съжалявам, че съм ви подвел.
bah
Re: Нещо не мога да смятам, сори sad smiley
11-11-2010 - 09:12:58
avatar
Quote
Тинки Уинки
Така че, спокойно и 300 000 000 лихви да са изплатени, пак има едни 100 000 000 "нови" пари.

С тези големи цифри колко апартаменти могат да се купят ? Малиии,.......... мнооого.
Анонимен потребител
Re: Нещо не мога да смятам, сори sad smiley
11-11-2010 - 09:27:41
Въпросът е дали тези пари ще потеглят към тухли и бетон или ще останат в банките са "пари прим".

Засега поне остават в банките.
Анонимен потребител
Какво е дережето в края на годината
25-01-2011 - 19:50:11
[stat.bnb.bg]

Ако смятам правилно от Септември до Декември има едно 1.4 милиарда отгоре на депозитите на "Домакинства и НТООД"

На 9-ти февруари ще излязат обобщените данни на БНБ.

Яко се кешира и се трупа начален капитал.
Re: Какво е дережето в края на годината
25-01-2011 - 19:56:16
Тинки, извинявай за въпроса, ама не ти ли мина тая мисъл майна, че тия данни може и да не са верни?

Цените на имотите падат по-бързо отколкото мога да реагирам!
"Скромността е за хора, които не разполагат с други качества." Darkside
Анонимен потребител
Re: Какво е дережето в края на годината
25-01-2011 - 20:05:58
23

Лошото е когато човек вземе да пренебрегва данни и да ги отрича само защото не му пасват на вижданията.
Аз по-скоро се замислям за това колко пари се печатат, как се обезценяват валутите и т.н., съответно какво следва за цените на имотите измерени в тези валути.
Re: Какво е дережето в края на годината
25-01-2011 - 20:22:01
Истината ми пасва на вижданията майна! Може би неправилно се изразих, извинявай! Цифрите са верни, но знаеш ли на колко широк кръг от хора са тия депозити? Ще ти кажа ! Много тесен кръг от хора кешира през декември. Останалите теглеха смешни суми да изкарат празниците, но все пак теглеха, не внасяха. А съотношението е важно. Ако Цветенцето седне от едната страна на кантара и покани Петенцето Славова да седне и тя, знаеш ли майна колко народ трябва да седнат от другата страна за баланс? Само тия двете моми ако са кеширали декември, сумата ти излиза с горница!
Re: Какво е дережето в края на годината
25-01-2011 - 20:30:21
Quote
Тинки Уинки
23

Лошото е когато човек вземе да пренебрегва данни и да ги отрича само защото не му пасват на вижданията.
Аз по-скоро се замислям за това колко пари се печатат, как се обезценяват валутите и т.н., съответно какво следва за цените на имотите измерени в тези валути.

Дааааа, днеска ляба поскъпнал, утре олиото, в други ден бензина, а така, едно по едно, едно по едно си вървят нещата...ден след ден лихвите се натрупват, и после що това, що онова станало толкова, всичко е въпрос на време....И билетчетата нявга бяха по 3 ст, и имотето бяха по 10000лв ама туй време отдавна замина......минало свършено.....
Re: Какво е дережето в края на годината
25-01-2011 - 20:34:57
Quote
darkside
Истината ми пасва на вижданията майна! Може би неправилно се изразих, извинявай! Цифрите са верни, но знаеш ли на колко широк кръг от хора са тия депозити? Ще ти кажа ! Много тесен кръг от хора кешира през декември. Останалите теглеха смешни суми да изкарат празниците, но все пак теглеха, не внасяха. А съотношението е важно. Ако Цветенцето седне от едната страна на кантара и покани Петенцето Славова да седне и тя, знаеш ли майна колко народ трябва да седнат от другата страна за баланс? Само тия двете моми ако са кеширали декември, сумата ти излиза с горница!

Ти май не разбираш, че не е необходимо всички да са платежоспособни, НЕ!!! Достатъчно е определен брой хора да имат и да влияят на пазара, а това, че ти нямаш е без значение, пазара се движи и без твоето участие!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход