Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анализирай това...

Публикувано от ASSETION 
Re: Анализирай това...
04-11-2010 - 13:57:29
avatar
От цялата история ми стана ясно само едно - че искат да те 'работят' по европейски ...............




..................................... стандарти :]
Анонимен потребител
Re: Анализирай това...
04-11-2010 - 15:03:40
Quote

Ами ние на общото събрание решихме че по европейските нормативи, това е скадово помещение и цента е 5 евро на квадрат

Те офис площите са по-евтини smiling smiley
Re: Анализирай това...
04-11-2010 - 16:40:09
Аааа сега вече разбрах защо не са ти го дали под 600лв. ... Е, и аз нямаше да ти го дам.., но като гледам и без това теб не те е грижа особено smiling smiley
Явно ще го караме по стандартите, така както сте го карали и вие двамата самите winking smiley
Re: Анализирай това...
04-11-2010 - 17:03:34
Светльо донякъде е прав. Ама можеше да го направиш по-хитро: печаташ един лист хартия "Довечера, 19:00 часа общо събрание на входа. Дневен ред - даване на общото помещение под наем. Присъствието на член от семейство е задължителен. От домсъвета". Лепиш им го на вратата и в седем часа отиваш да гледаш сеир. Казваш им "Искам да го наема, давам 300лв. сега". И се дърпаш да не те повлече мелето.
Re: Анализирай това...
04-11-2010 - 17:30:02
Quote
Пламен Николов
Светльо донякъде е прав. Ама можеше да го направиш по-хитро: печаташ един лист хартия "Довечера, 19:00 часа общо събрание на входа. Дневен ред - даване на общото помещение под наем. Присъствието на член от семейство е задължителен. От домсъвета". Лепиш им го на вратата и в седем часа отиваш да гледаш сеир. Казваш им "Искам да го наема, давам 300лв. сега". И се дърпаш да не те повлече мелето.

Идеята е добра. Ако разбира се дойдат хора на събранието - все пак в България хората не обичат да ги задължават (да ходят на събрания). *black eye*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-04 17:42 от antoninus_pius.
Re: Анализирай това...
04-11-2010 - 17:32:08
Те тия дето ти трябват ще дойдат. :]
Re: Анализирай това...
04-11-2010 - 18:08:57
АСЕШЪН, тоя твой домоуправител, както и болшинството продавачи на имоти, за които не са работили а са им паднали от небето, решават обратната задача: на тях им трябват да покриват около 250 лева за ток и чистачка
на месец + таксите на половината идиоти в блока дето не си плащат + еййй, то мазето не е чистено от 20 години +
абе то само единия аснсьор върви, ама и за него от 3 години не сме плащали на сервиза + входа сме решили да
сменим входната врата .... Аз на твое място с готовност ще ги дам тия 600 лева, след като приведат околното
пространство по "европейски теритип", спрат да си разхождат гнусните любимци по градинките, облицоват фасадата с гранит и сложат кошчета за боклук наоколо.
Re: Анализирай това...
04-11-2010 - 18:12:57
avatar
Quote
Svetlio
Аааа сега вече разбрах защо не са ти го дали под 600лв. ... Е, и аз нямаше да ти го дам.., но като гледам и без това теб не те е грижа особено smiling smiley
Явно ще го караме по стандартите, така както сте го карали и вие двамата самите winking smiley

що бре Светльо какво ми е? не съм красив ама не съм и страшен smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Анализирай това...
04-11-2010 - 18:18:23
Еми аз бих го приел като надуване... а българите (в голямата си част) мразят надуФките winking smiley
Който може да си позволи да бъде гъзар, ще плаща като гъзар smiling smiley
Пак любимите ми поговорки от народа - от студ умри - гъзар бъди
Re: Анализирай това...
04-11-2010 - 18:37:15
avatar
Quote
Svetlio
Еми аз бих го приел като надуване... а българите (в голямата си част) мразят надуФките winking smiley
Който може да си позволи да бъде гъзар, ще плаща като гъзар smiling smiley
Пак любимите ми поговорки от народа - от студ умри - гъзар бъди

Не бе човек какво надуване. това с надуването го преминах почти с края на пубертета.
като говоря с хора за работа си говоря нормално спокойно и без грам високомерие.
До преди 10 години нямах пари да си купя два чифта дънки дори, така че знам кой съм и от къде съм тръгнал
за да се правя на голямото добрутро.
света се върти, не се знае утре няма ли пак да съм най-долу
За пример, да разбереш че не се надувам:

Среща ме преди два месеца един с който допреди 2 години живяхме в един вход.
Аз слизам от на жената колата, нищо особенно - количка евтинка и оня ми вика:
-Еййй ти вече и кола си си купил, браво бре!...
Така ми го каза все едно съм бил клошар с количка бре smiling smiley
Никога не съм показвал какво и колко имам.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход