Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: 93 то място от 104 града
11-10-2010 - 20:21:53
avatar
ЗНАЕШ ЛИ КОГА ЩЕ ДАМ 100 000 или повече за апартамент в коптор като този от снимката?
или за апартамент заобграден от такива коптори ? smiling smiley
който има желание да плаща да плаща - после да не мрънка!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: 93 то място от 104 града
12-10-2010 - 10:46:43
Тук се сравняваха живота и възможностите в София, в сравнение с другите градове и села в България, не в сравнение с Париж например, така че тази класация не разрешава спора.
Re: 93 то място от 104 града
12-10-2010 - 13:18:43
Quote
antoninus_pius
По-интересно щеше да е, ако класацията е по квартали - интересно на кое място щеше да е Иван Вазов, Яворов, Изток или Идеален център спрямо квартали в някой западен град. Такава класация щеше да е по-акуратна.winking smiley

За съжаление колкото ти, аз или някой си се интересува от имотите в Харманли и неговите квартали примерно, така и някой Парижанин , Лондончанин
хич не го вълнуват София, квартали, ново, старо, топ локации и т.н.
Re: 93 то място от 104 града
12-10-2010 - 17:11:12
Quote
dival
какво става ?защо не коментирате ?
блока от снимката как ви се струва ? колко евра на квадрат бихте дали за апартамент там?
Никога не бих живял в такова чудо.Или къща или кооперация с максимум 12 апартамента във входа.Това е коптор гето дори не бих преспал там.Няма да дам дори една стотинка.Без пари да ми го дават не го искам
Re: 93 то място от 104 града
12-10-2010 - 17:54:15
Quote
dicho
Тук се сравняваха живота и възможностите в София, в сравнение с другите градове и села в България, не в сравнение с Париж например, така че тази класация не разрешава спора.

прочети класацията внимателно и виж за кои градове става дума , а това че софето е 94 е достатъчно показателно и изобщо няма нужда от никакви спорове
Re: 93 то място от 104 града
12-10-2010 - 17:56:02
Re: 93 то място от 104 града
12-10-2010 - 19:32:25
Quote
antoninus_pius
Перник дърпа напред в класацията.

аз мога и космически кораби да обещая .....и какво от това
Re: 93 то място от 104 града
12-10-2010 - 21:02:50
Quote
dival

аз мога и космически кораби да обещая .....и какво от това

dival,
На предната страница съм писал:
"Но ако попадат в класацията то след София са:
103. Дупница
104. Перник.
Да ме прощават жителите на посочените 2 града.
"

Т.е. влагам определена ирония в поста си (ще изпревари Дупница). Иначе прочети и коментарите под статията:
+18!!!
"С извинение, но направо можеше да кажете Борисов стана доктор в ПУТКА - Пернишки университет по телекомуникации, компютри и архитектура."

"Сега да очакваме откриването и на Художествено Училище по Изкуствата"

"Според името и най-вече абрибиатурата на "университета" трябваше първият почетен да е Георги Седефчов, за Бойко имах малко по-друго мнение, ама знае ли човек. . ."
winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-10-12 21:04 от antoninus_pius.
Re: 93 то място от 104 града
13-10-2010 - 04:13:51
Ама дали е така по всички родни форуми или тук е някаква мека за коплексари:cry:

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход