Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете

Публикувано от Продавач 
Да подпише 4% и да даде ключ
29-09-2010 - 00:18:18
avatar
Не е проблема в агенциите, а в собствениците на имоти. Те решават в колко агенции да си обявят имотеца. Много е просто - не е важно да са много агенциите, а едната агенция да работи задължително с всички други без да им поставя условия за допълнителен комисион. Демек г-н собственика да се разпише под договор за 3-4% и да постави няколко условия на агенцията си - 1. Да работи с други агенции без да им иска още пари, такси за оглед и т.н. 2. Да представи имота добре.

Собственика на имота от своя страна е добре да - 1. Осигури ключ на брокера или ако не може, не желае или не е удобно, защото в имота се живее да осигури човек, който да може да го отваря по всяко време, а не само от 18:00 до 19:00 на четни дати... 2. Желателно е да не присъства на огледите по ред причини - приема лично всички коментари, много говори без да го е питал някой нещо, държи се като екскурзовод, дразни, перчи се, чупи стойки, задава неадекватни въпроси на купувачите и куп други глупости описани тук.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
29-09-2010 - 00:27:44
Quote
Svetlio
И така до като уцели сериозната агенция smiling smiley
(това сме го тъпкали и преди)

Не си ме разбрал явно.
Човек не знае дали е попаднал на добър търговец - сериозно АНИ, че да се задълбава с договор...Също така имаме предлагане във времето, не е като да изложиш кило домати.. и ако до утре не е продадено значи или са скапани или пък продавача е левак.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
29-09-2010 - 01:16:20
@Продавач...Баце...глей ся как стоят нещата...понеже съм го минавал тоя път...като пиша в обявата "за частни лица"-последното,което искам да виждам,е физиономията на който и да брокер.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
29-09-2010 - 01:40:35
avatar
добре, но не става ясно тренда на цените на къде е - по-скоро надолу, или по-скоро нагоре ?

italinea.net
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
29-09-2010 - 08:02:50
Аз само да попитам, дали през май ще се случи това от подписа на г-н Продавача:

Купувам в южни райони 2-ен тухлен, непреходен, без първи и последен етаж, вътрешен, с южно изложение, с акт 16, обзаведен, с гараж и с чиста жилищна площ минимум 65кв.м. и с цена до 35000 евро.

...или нещо не съм разбрал?

Аз нямам нищо против АНИ, но 1500 евра комисион... Виж 700 -800 да, поне да го докараме до една заплата sad smiley
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
29-09-2010 - 08:45:19
avatar
Quote
Marin4oPen4ev
Аз само да попитам, дали през май ще се случи това от подписа на г-н Продавача:

Купувам в южни райони 2-ен тухлен, непреходен, без първи и последен етаж, вътрешен, с южно изложение, с акт 16, обзаведен, с гараж и с чиста жилищна площ минимум 65кв.м. и с цена до 35000 евро.

...или нещо не съм разбрал?

Аз нямам нищо против АНИ, но 1500 евра комисион... Виж 700 -800 да, поне да го докараме до една заплата sad smiley

Нещо нищо не си разбрал *book*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
29-09-2010 - 08:52:49
Гледам и не вярвам на ушите си!!!
Най-отявления ъпер, човекът станал известен със слоганите си как ходил гледал обикалял и никъде не виждал цените да падат ...

Днес призовава продавачите към намаляване на цените.

Истина ли е това?!?!
Прочети линковете в подписа ми
29-09-2010 - 09:06:53
avatar
Quote
greenbul
Гледам и не вярвам на ушите си!!!
Най-отявления ъпер, човекът станал известен със слоганите си как ходил гледал обикалял и никъде не виждал цените да падат ...

Днес призовава продавачите към намаляване на цените.

Истина ли е това?!?!

А? "Най-отявления ъпер"...? Ти сериозно ли? За три години във форума не успя ли да прочетеш някой от линковете в подписа ми? Винаги съм призовавал хората с ненормални цени да ги коригират, а купувачите с ненормални очаквания за крах да сменят дилъра ама де да имаше кой да чете... *book*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
29-09-2010 - 09:18:02
Quote
Marin4oPen4ev
Аз само да попитам, дали през май ще се случи това от подписа на г-н Продавача:

Купувам в южни райони 2-ен тухлен, непреходен, без първи и последен етаж, вътрешен, с южно изложение, с акт 16, обзаведен, с гараж и с чиста жилищна площ минимум 65кв.м. и с цена до 35000 евро.

...или нещо не съм разбрал?

Аз нямам нищо против АНИ, но 1500 евра комисион... Виж 700 -800 да, поне да го докараме до една заплата sad smiley


Е нали заплатите са по 6000лв.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
29-09-2010 - 09:19:20
Аз много добре разбрах и дори прочетох с огромен интерес написаното!

Имам един въпрос обаче:

Посочете ми поне една хипотетична причина защо неремонтиран двустаен апартамент на първия етаж в тухлена сграда строена през 1965 г. в квартали с лоша репутация като Хаджи Димитър и Сухата река, който сега струва 650 евра/кв.м. да повиши цената си или дори да остане на същата през 2011?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход