Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете

Публикувано от Продавач 
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 22:12:54
Честито, да му се не надяваш.
И аз преди 17 години купих първия, един гарсон в Овча купел. После го разкарах, защото не ми допадна района и така се почна.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 22:41:11
avatar
Тоя пост се отнася за предните 3-4 постаsmiling smiley
да не ви цитирам всичките. Купих много изгодно. Не искам да казвам цена за да не стане вой голям.
Не съм доволен, честно казано защото ламята от няколко дни ме мъкне по магазини за мебели и не спира да рови из нета и да разглежда интериори, бани, кухни и простотии. Отделно ме очаква занимаване с майстори...
БЕЗ КРАКА ОСТАНАХ... и като си помисля колко пари още се очаква от мен да хвърля за да преведа във вид който да и хареса, просто ми се реве.

Лошото е че продължавам да съм на мнение че имотите ще поевтинеят и така ми е кофти защото сега ми е на далавера ама след година може да не ми е на далавераsmiling smiley
Мислех да изчакам долара да падне под 1,35 и да вложа парите в долари за 6 месеца и сега като падне под 1,35 ще умра от яд...
Отделно нерви по сделката проверки и обикаляне по адвокати и нотариуси ми дойдоха в повече.
До няколко дни би трябвало да купя и един бизнес имот, стига всичко да е наред и да не стане някой сакатлък. Че останах без нерви покрай тези имоти.
Чесно да ви кажа не се чуствам никак по добре. Досега се притеснявах да не ми се обезценят парите, а сега се притеснявам че съм ги зазидал в бетон... изобщо, не е лесна и мойтаsmiling smiley
Бе изобщо като един балкански комплексар, ми е криво да съм прецакан и все искам аз да съм на далавера един вид и очаквам на млади години инсулт да ме тръшне от нерва...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 22:42:08
avatar
А честито на новия собственик.
До една седмица ще му проличи ако е купил наистина.
Помъдряват хората.
Собственик си е друго.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 22:46:45
avatar
Quote
OwnerBG
До една седмица ще му проличи ако е купил наистина.
.

не знам по какво ще ми проличи, но няма да е до седмица, защото ламята не иска да се мести преди да е в напълно завършен вид, лъскав и луксозен, за да се нанесе и да си покани приятелките и родата на гости. Така че още поне 3 месеца съм си на квартираsmiling smiley

п.п. та в тоя ред на мисли колко пари горе-долу излиза окачен таван 25 квадратя?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-01 22:48 от ASSETION.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 22:50:36
Почакай, като вземеш хубавата къща с още по-хубав двор, ламята ще те разсипе за отрицателно време. Умножи това в момента по 10 и ще си наясно какво те чака. :}
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
02-11-2010 - 07:57:36
avatar
Quote
ASSETION
Quote
OwnerBG
До една седмица ще му проличи ако е купил наистина.
.

не знам по какво ще ми проличи, но няма да е до седмица, защото ламята не иска да се мести преди да е в напълно завършен вид, лъскав и луксозен, за да се нанесе и да си покани приятелките и родата на гости. Така че още поне 3 месеца съм си на квартираsmiling smiley

п.п. та в тоя ред на мисли колко пари горе-долу излиза окачен таван 25 квадратя?

Просто ще започнеш да плюеш майсторите а не брокерите.
Ама някакси с тежест, с разбиране, със чувството на СОБСТВЕНИК

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Анонимен потребител
Честито!
02-11-2010 - 09:51:28
Надявам се да си намерил това, което беше тръгнал да търсиш
[forum.imoti.net]
Нормален апартамент 100-120 м2 и цена около 650-700 е/м2

Що се отнася до ламята:
1) приготви си към 10-15000 евро
2) тя като каже искам кухня, ти казваш искам система за домашно кино
3) тя като каже: искам прахосмукачка дето само мусака не може да прави, ти контраатакуваш с някой лаптоп примерно.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
02-11-2010 - 09:52:29
Quote
Пламен Николов
Quote
batko
Quote
valsodar
Сега, като отпаднаха руснаците, на които толкова много се разчиташе, кои да чакаме да съживят пазара - марсианците ли?
Да, кредитите са поевтиняли, но на фона на обезценените банкови активи това е обяснимо - банките гледат да привлекат нови баламурници но са в омагьосан кръг - тези които могат не искат, а тези които искат не могат да си позволят кредити. winking smiley
Не знам дали са поевтинели щото кредит няма да взимам.Банките сами си надробиха попарата.Помните ли Данчо.Брокери и строители вдигат цените банките увеличават кредита.А сега да видим кой последен ще се смее....Данчо чака среща със съдия изпълнител.И Данчо загубил и банката загубила.Ще има да се молят на простите влогари нещастни да купят нещо ама умните не купуват долнопробни кимизарници строени без всякакъв контрол които вятъра ще събори.Иде големия......

Той големия, че иде е ясно, ама що реши, че тебе ще подмине. И друго ми е много чудно - купили някакви хора долнопробни кимизарници, ама батко умен и не купил. Живеят разни хора в тия кимизарници, дето вятъра ще ги събори, ама батко хитър - не живее в тях. Пита се в задачата къде живее батко?
Отговор А - живее си на село в къщата на дядо си
Отговор Б - живее под моста на перловската река
Отговор В - живее в кимизарник, ама това между нас да си остане.
Не позна.Понеже си любопитен да те светна.Батко ти живее в наследствена къща която е разширил и стегнал.Та в тази къща живее от октомври до май.После отива в едно близко селце на 20км и през лятото повечето време е там.Когато се налага остава да преспи в София.Доволен ли си?Не всички апартаменти са кимизарници.Кимизарници са наколните жилища строени по времето на бумът когато кьораво куцо и сакато се изживяваха като предприемачи строители и брокери.Кимизарници са боклуците с две стаи и кухня в хола.Ето такова батко ти никога няма да си купи.Ще си купи или построи апартамент с бокс поне 12кв.метра трапезария 14 и тераса към бокса и трапезарията 12кв.метра.WC поне 2,5 кв.м баня 8кв.м две спални по 16кв.м и хол 25кв.м.Едната спалня и хола да имат тераса поне 6кв.м.За това давам 100 000евро.И съм упълномощил Имотко да ми търси като ще му дам 3000 евро ама той нещо се ослушва.Понеже има още време може би ще отида в при архитекти и ще си поръчам.Но контрола ще упражнявам аз.
Re: Честито!
02-11-2010 - 12:56:53
10-15 000 евро за ремонта, без изхвърляния. После за обзавеждането - зависи от ламята, но поне още толкова. smiling smiley
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
02-11-2010 - 13:31:48
Батко, търся, още няма. И други търсят, и за тях няма. Дали да не дадеш още 20000 евро.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход