Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете

Публикувано от Продавач 
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 17:19:03
Че на това отгоре и дава наем за този кимизарник от 400лв.
Да е жив и здрав Данчо да плаща 1000лв ипотека за този "имотец" и то в продължение на 30години ... smiling smiley
bah
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 17:40:30
avatar
Quote
bota156
Да е жив и здрав Данчо да плаща 1000лв ипотека за този "имотец" и то в продължение на 30години.

Май вземате за база доста крайни цифри бе хора.
Данчо, щом трябва да изплаща 30 години по 1.000 лв., то = 360.000 лв. = 185.000 евро кредитно изплащане.
Това означава,че е теглил около 90.000 евро кредит - а това са бая пари.
Това означава, че имотът му е супер топ локация и големи квадрати.
Най-големия, ще го ядат тези, които теглиха кредит на 100%, що не се допитаха до някой за съвет.

Ако Данчо е имал 25.000 кеш и теглил 25.000 кредит, то може да е спокоен.
Вноската е поносима (приравнява се към съответен наем) и един ден, ще има изплатен Дом.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-01 17:52 от bah.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 17:49:19
Quote
bah
Quote
bota156
Да е жив и здрав Данчо да плаща 1000лв ипотека за този "имотец" и то в продължение на 30години.

Май вземате за база доста крайни цифри бе хора.
Данчо, щом трябва да изплаща 30 години по 1.000 лв., то = 360.000 лв. = 185.000 евро кредитно изплащане.
Това означава,че е теглил около 90.000 евро кредит - а това са бая пари.
Това означава, че имотът му е супер топ локация и големи квадрати.
Най-големия, ще го ядат тези, които теглиха кредит на 100%, що не се допитаха до някой за съвет.

Ако Данчо е имал 25.000 кеш и тегли 25.000 кредит, то може да е спокоен.
Вноската е поносима (приравнява се към съответен наем) и един ден, ще има Дом.

Данчо за 30г и 1000лв вноска и да допуснем че лихви + застраховки + такси са му само 10%, то е не е взел и 60000 евро.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 18:57:45
С клавиатурата и на приказки всички сривльовци много ги бива. Реално-йок. Ни купуват, ни продават. Само приказват, чешат си езиците.
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 20:59:44
avatar
ааа купуваме купуваме... ще се местя вече няколко раздела по-надолу във форума за ремонти да си търся окачени тавани smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 21:07:29
Асешън хубава къща с още по-хубав двор ли купи или в блока до метростанция "Вардар".Ако си в този до "Вардар" сме почти комшии.И честито!*ok*
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 21:16:29
avatar
Хубаво е че сгодна сделка стана и останаха пари и за къща с двор smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 21:18:38
Quote
ASSETION
ааа купуваме купуваме... ще се местя вече няколко раздела по-надолу във форума за ремонти да си търся окачени тавани smiling smiley

А ще сменяш ли отбора на вечните срилювци или оставаш в резервата?clap: Или да поизчакаме малко да си го направиш по твой вкус. Е тогава ще кажеш абе поизръсих се малко повечко ама ми е гот щото си е мое и съм го направил както ми аресва. Избираш си всичко а не както е когато си под наем евтини плочки по 10лв квадрата, евтини мебели и изобщо сичко е като за квартиранти. Друго е и усещането като собственик, някак си започваш да си тежиш на мястото и вече почваш да гледаш на наемателите малко така по отгоре, не че са втора ръка хора ама по друго си е
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 21:19:52
Я са кажи кво взе.. след толко много вой smiling smiley

И да видим колко съм бил прав "ама на 600ин ше скокнеш" winking smiley
bah
Re: Барабар Петко с мъжете - влизайте и четете
01-11-2010 - 21:58:29
avatar
Quote
ASSETION
Хубаво е че сгодна сделка стана и останаха пари и за къща с двор.

Ей, Асетионе, Браво. Най-после се оземли.
Все се чудех, човек с бизнес, а на квартира.
Не можех да повярвам на написаното от теб.
Поздравления за покупката.

Спомням си, как преди 15-тина години, като купих първия си апартамент- цяла седмица бях на седмото небе.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход