Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Докато Сривлю АД чака 149Е, то Серьожа Сривленко в Москва чака 2000Е

Публикувано от OwnerBG 
Re: Докато Сривлю АД чака 149Е, то Серьожа Сривленко в Москва чака 2000Е
28-09-2010 - 20:15:01
avatar
КАКВО МИ СРАВНЯВАШ МОСКВА СЪС СОФИЯ?
ЕЙ ДНЕС Е ДЕН НА КЛОУНИТЕ ВЪВ ФОРУМА..
САМО ТУРБО ЗАБАВНИ ТЕМИ...

Все едно да ми сравняваш София с Ню Йорк...
Столицата на Русия е това алооо колко население има а?
Колко нефт има там колко Ресурси? Колко милиардери?
Там Сигурно 5 човека държат 50% от имотите в целия град и им е през оная работа дали ще ги продадат в близките 3 века или не!
Щото за тях е все едно ти да си държиш кутийка с жълти стотинки до стария сервиз за чай!
Абе пишете си да ме забавлявате smiling smiley Трябва да сте много наивни да си помислите че цените ще скокнат в скоро време.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Докато Сривлю АД чака 149Е, то Серьожа Сривленко в Москва чака 2000Е
28-09-2010 - 20:18:00
Е па ти да не мислиш, че тука ще се държат от повече от 5 човека а?! И на тех също така ще им дреме дали ще купуваш да знаеш smiling smiley
Re: Докато Сривлю АД чака 149Е, то Серьожа Сривленко в Москва чака 2000Е
28-09-2010 - 22:45:27
Не така Светльо, ще вземе да се гътне човека.
Re: Докато Сривлю АД чака 149Е, то Серьожа Сривленко в Москва чака 2000Е
28-09-2010 - 23:01:44
avatar
Quote
Svetlio
Е па ти да не мислиш, че тука ще се държат от повече от 5 човека а?! И на тех също така ще им дреме дали ще купуваш да знаеш smiling smiley

Ми да ти кажа... колкото на мен ми пука дали ще продават smiling smiley

Аз си карам парашута и хич не ми се връща в тъпата ви софия...
ИСТИНСКИ ще съм щастлив ако не намерим нищо за купуване и след година две се махна от тоя коптор смрадлив, дето му се радвате като като педофили на реклама за памперси... живейте си бедно като негри над диамантено находище и се радвайте че на всяко евро имате по две хлебарки бонус smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Докато Сривлю АД чака 149Е, то Серьожа Сривленко в Москва чака 2000Е
29-09-2010 - 12:13:08
avatar
Quote
ASSETION
КАКВО МИ СРАВНЯВАШ МОСКВА СЪС СОФИЯ?
ЕЙ ДНЕС Е ДЕН НА КЛОУНИТЕ ВЪВ ФОРУМА..
САМО ТУРБО ЗАБАВНИ ТЕМИ...

Все едно да ми сравняваш София с Ню Йорк...
Столицата на Русия е това алооо колко население има а?
Колко нефт има там колко Ресурси? Колко милиардери?
Там Сигурно 5 човека държат 50% от имотите в целия град и им е през оная работа дали ще ги продадат в близките 3 века или не!
Щото за тях е все едно ти да си държиш кутийка с жълти стотинки до стария сервиз за чай!
Абе пишете си да ме забавлявате smiling smiley Трябва да сте много наивни да си помислите че цените ще скокнат в скоро време.

АСЕТИЛСЕ, защо се нервосваш след поредната порция неуспешни огледи.
Просто попитах кога ще станат 2000Е, та и Сривленко да се зарадва.
Ама нещо ябълките и наемите се подкараха.
Предложението за каса Старопрамен, за позналия датата на която ще се изпъчат 2000Е, остава.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Докато Сривлю АД чака 149Е, то Серьожа Сривленко в Москва чака 2000Е
29-09-2010 - 13:32:26
живейте си бедно като негри над диамантено находище и се радвайте че на всяко евро имате по две хлебарки бонус

:}:}:}
Re: Докато Сривлю АД чака 149Е, то Серьожа Сривленко в Москва чака 2000Е
29-09-2010 - 15:14:39
avatar
Quote
OwnerBG
Quote
ASSETION
КАКВО МИ СРАВНЯВАШ МОСКВА СЪС СОФИЯ?
ЕЙ ДНЕС Е ДЕН НА КЛОУНИТЕ ВЪВ ФОРУМА..
САМО ТУРБО ЗАБАВНИ ТЕМИ...

Все едно да ми сравняваш София с Ню Йорк...
Столицата на Русия е това алооо колко население има а?
Колко нефт има там колко Ресурси? Колко милиардери?
Там Сигурно 5 човека държат 50% от имотите в целия град и им е през оная работа дали ще ги продадат в близките 3 века или не!
Щото за тях е все едно ти да си държиш кутийка с жълти стотинки до стария сервиз за чай!
Абе пишете си да ме забавлявате smiling smiley Трябва да сте много наивни да си помислите че цените ще скокнат в скоро време.

АСЕТИЛСЕ, защо се нервосваш след поредната порция неуспешни огледи.
Просто попитах кога ще станат 2000Е, та и Сривленко да се зарадва.
Ама нещо ябълките и наемите се подкараха.
Предложението за каса Старопрамен, за позналия датата на която ще се изпъчат 2000Е, остава.


Абе Русията е далеееч,
ние повече си приличаме с Румъния: 30% спад
Re: Докато Сривлю АД чака 149Е, то Серьожа Сривленко в Москва чака 2000Е
29-09-2010 - 17:39:51
Re: Докато Сривлю АД чака 149Е, то Серьожа Сривленко в Москва чака 2000Е
29-09-2010 - 17:47:17
И понеже България не е само София - може да поразгледате малко тук и после да поприказваме за ЪП , СРИВ, СЕБЕСТОЙНОСТ и водка със сельодка :]
Щото на места сумата 149 евро за квадрат е отдавна мокра мечта *beer*
Re: Докато Сривлю АД чака 149Е, то Серьожа Сривленко в Москва чака 2000Е
29-09-2010 - 18:30:04
Вие се бъзикате с брокерчетата, но на тях им се налага да пускат отвреме- навреме такива темички (за раздвижване на пазара).
Демек - айде че не останаха, вече поскъпват, а по-изнервените директно обиждат по всякакъв начин тия дето не купуват, като че ли са им виновни че нямат клиенти.
Така все пак си запълват времето и се надъхват едни други. Демек - Много сме , Силни сме !!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход