Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нова тема и ново 20....

Публикувано от dival 
Нова тема и ново 20....
26-09-2010 - 21:46:48
[www.dnes.bg]

Специално от вицепремиера Дянков
Re: Нова тема и ново 20....
26-09-2010 - 22:22:23
Никога България не е била управлявана от по-прости и некадърни хора от Празноглавата ламя - Боко, Костов и Волен!
Re: Нова тема и ново 20....
26-09-2010 - 22:27:17
Иванов,

Миналата година по това време ми обеща да ме офертираш с хубав апартамент в новострояща се сграда. Построи ли?
Re: Нова тема и ново 20....
26-09-2010 - 22:51:55
Въпроса е защо Дянков взема заеми (в милиарди) и ако това беше наложително (явно е наложително) защо не го направи преди няколко месеца ? Гарантира че няма да вдигне данъците - ок ....а догодина или след края на мандата ? В краина сметка всичко което се взема сега се лепи на всеки българин
Извиняваите обаче така всеки може да е финансов министър
маи сега ще влиза в кризата ...(и то сериозно)
Re: Нова тема и ново 20....
26-09-2010 - 23:28:05
Разбрах бе, Дивале, ще свалим малко цените в София*yes*
Re: Нова тема и ново 20....
27-09-2010 - 00:09:52
Държавната и общинска администрация наброява над 610 000 паразита,които изплюскват пицата,колкото и малка или голяма е и никога няма да и стигне бюджета,без значение с колко ще го натъпчат от заеми тоя бюджет!За сравнение швейцарската администрация е едва 36000 души.Защото там администрацията служи на обществото,а при нас обществото служи на администрацията и то вече 130 години.Българската администрация е карценом ,метастазиращ в тялото на народа и той ,народа винаги ще е беден,докато не разбере що е то държавно устройство и каква е ролята на администрацията в него ,още от Жан -Жак Русо насам във времето и не я постави тази администрация на подходящото и място-слуга и помощник на народа!
Това трябва да се направи в спешен порядък с нова конституция,нова избирателна система,ново административно делене на страната и масови съкращения на "административния потенциал" както се наричат уважително паразитите,докато не е станало късно и народа не изчезне съвсем!
Re: Нова тема и ново 20....
27-09-2010 - 01:41:11
Оставя си вратички и се презастрахова...Вероятно и един лев няма да вземе.
Re: Нова тема и ново 20....
27-09-2010 - 01:50:09
Quote
фло
Държавната и общинска администрация наброява над 610 000 паразита,които изплюскват пицата,колкото и малка или голяма е и никога няма да и стигне бюджета,без значение с колко ще го натъпчат от заеми тоя бюджет!За сравнение швейцарската администрация е едва 36000 души.Защото там администрацията служи на обществото,а при нас обществото служи на администрацията и то вече 130 години.Българската администрация е карценом ,метастазиращ в тялото на народа и той ,народа винаги ще е беден,докато не разбере що е то държавно устройство и каква е ролята на администрацията в него ,още от Жан -Жак Русо насам във времето и не я постави тази администрация на подходящото и място-слуга и помощник на народа!
Това трябва да се направи в спешен порядък с нова конституция,нова избирателна система,ново административно делене на страната и масови съкращения на "административния потенциал" както се наричат уважително паразитите,докато не е станало късно и народа не изчезне съвсем!

+1
Нито дума повече...
Re: Нова тема и ново 20....
27-09-2010 - 04:11:42
avatar
Имам чувството ,че имат нагласата да посегнат и на Валутният борд в България. А той не трябва да се пипа. Ако не беше Валутния борд ,през последните няколко години, много управляващи биха се изкушили да обезценят местната валута ,както това направиха в Унгария и Румъния . Хонгконг е от 30 години с Валутен борд. Дано да не съм прав.
Re: Нова тема и ново 20....
27-09-2010 - 08:12:22
Иванов,
Миналата година по това време ми обеща да ме офертираш с хубав апартамент в новострояща се сграда. Построи ли?


В момента строя, ще ти пусна апартаментите.


Тези на всичко могат да видят сметката, валутния борд ще им отнеме 15 дни. Между другото сме краят на септември, когото според осмият срок на Дянков трябваше да сме цъфнали. Първият срок, когато трябваше да излезем от кризата според Дянков беше септември м.г.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход