Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на имотите в София трябва да паднат!

Публикувано от slynce 
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
30-09-2010 - 22:48:09
Quote
ASSETION
Аз днес като разгледах цените на старите блокове и май мисля да сменям отбора...
цените вече са паднали доста... и мисля че са що годе нормални...
много не престижни картали са под 1000 лева.. има дори и по ниски и това са офертни цени...

накъде да падат smiling smiley и да паднат няма да е с много
цените на новото строителство са се още високи но и това ще се оправи скоро...

В Тутракан ли си гледал, или в Каспичан?
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
02-10-2010 - 13:29:09
Правилно отбелязваш, че си е моя работа какво да харесвам и понеже не си наясно, а аз съм добър и услужлив, ще ти обясня . В София всичко е повече - и хубавото, и лошото, и циганите, и хубавите жени, и възможностите за работа, и възможностите за развлечение, а колкото до Миряна Башева не съм казвал, че е критерий за каквото и да било, а е само прост пример как човек може да си обича родния град, без да твърди, че е най - прекрасното място на света.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
02-10-2010 - 22:03:17
Quote
dicho
Има хора, които никога няма да се отърват от т.нар. "провинциален синдром" и се скъсват да се опитват да доказват колко е грозна София, как стъклените парапети са грозни, как цените ТРЯБВА да паднат, въобще доста настроение ми създават, за което всъщност благодаря......

Има хора, които никога няма да се отърват от т.нар. "софийски синдром" и се скъсват да се опитват да доказват колко е хубава София, как стъклените парапети са хубави, как цените ТРЯБВА да се вдигат, въобще доста настроение ми създават, за което всъщност благодаря.....
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
03-10-2010 - 10:20:36
Quote
3.14
Quote
dicho
Има хора, които никога няма да се отърват от т.нар. "провинциален синдром" и се скъсват да се опитват да доказват колко е грозна София, как стъклените парапети са грозни, как цените ТРЯБВА да паднат, въобще доста настроение ми създават, за което всъщност благодаря......

Има хора, които никога няма да се отърват от т.нар. "софийски синдром" и се скъсват да се опитват да доказват колко е хубава София, как стъклените парапети са хубави, как цените ТРЯБВА да се вдигат, въобще доста настроение ми създават, за което всъщност благодаря.....

Предлагам да отворим тема в която всеки да качва само и единствено снимков и видео материал без коментари. Аз имам заснето едно видео от вчера в един от южните квартали на столицата. Докато карам на зиг-заг за да избегна дупките задминавам циганин препускащ с кон в галоп. Кажете ми подобно видео нуждае ли се от коментари.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
03-10-2010 - 13:44:56
Ти що щеш там.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
03-10-2010 - 17:44:41
Koyto se oplakva ot Sofiq, da doyde i pogivee v Los Angeles, za da napravi razlikata.
Mnogo si e hubav givota v Sofia. Samo chovek s ogranicheno mislene ili
"Momcheto izleze ot seloto, no seloto ne izleze ot momcheto" moge da misli taka.
Shto se otnasq do zenute- koyto iska da kupuva, da izpolzuva momenta, a ne da chaka, zashtoto sled kraq na godinata shte sagalqva.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
03-10-2010 - 18:07:21
Quote
rz3bvd
Koyto se oplakva ot Sofiq, da doyde i pogivee v Los Angeles, za da napravi razlikata.
Mnogo si e hubav givota v Sofia. Samo chovek s ogranicheno mislene ili
"Momcheto izleze ot seloto, no seloto ne izleze ot momcheto" moge da misli taka.
Shto se otnasq do zenute- koyto iska da kupuva, da izpolzuva momenta, a ne da chaka, zashtoto sled kraq na godinata shte sagalqva.

По-добре стой там където си. С това ограничено мислене тук ще си лесна плячка за Imotko и компания.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
03-10-2010 - 19:42:24
Quote
dicho
Правилно отбелязваш, че си е моя работа какво да харесвам и понеже не си наясно, а аз съм добър и услужлив, ще ти обясня . В София всичко е повече - и хубавото, и лошото, и циганите, и хубавите жени, и възможностите за работа, и възможностите за развлечение, а колкото до Миряна Башева не съм казвал, че е критерий за каквото и да било, а е само прост пример как човек може да си обича родния град, без да твърди, че е най - прекрасното място на света.
Дичо от къде са повече възможностите от Варна от Тутракан или от Берлин Лондон Ню Йорк?И от къде има повече хубави жени?Ти не разбираш ли че света вече е друг.Тато отдавна го няма няма го и софийското жителство.Та с какво София ще привлече детето ми пред Мюнхен да речем или Виена.Ти София си я обичай колкото искаш ама свали розовите очила.Убеден съм че това което виждаш не ти харесва и е безсмислено да споря с теб.Просто съм убеден че не харесваш дупките калта мизерията циганията мръсотията кучетата и нашенската простотия.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
03-10-2010 - 21:30:00
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
03-10-2010 - 23:19:04
Батко, батенце, що така не можеш да вденеш какво казвам ? Някъде да написах, че София е прекрасно място, че ми харесват дупките, циганите ? Най - добрия град за живеене в България е София и ако ти твърдиш друго, значи нищо не знаеш, а аз си я обичам , защото ми е роден град, защото цял живот живея тук, защото по - горе съм обяснил като за прости хора причините, не съм сравнявал нито с Ню Йорк, нито на баба ти с хвърчилото.Колкото до простотията, да има я, в София е повече, защото всичко е повече, това не значи, че в Тутракан понеже хората са в пъти по - малко простотията я няма, нали ? Само че тук и хубавото е повече, по една изключително проста причина, ама няма да ти я кажа, сети се сам.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход