Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Графиката от първа страница - ново дъно

Публикувано от javcho 
Анонимен потребител
Re: Графиката от първа страница - ново дъно
03-11-2010 - 10:54:12
За Варна нали говорихме, че твоята медиана е далеч от действителността - справка НСИ .
По последни данни мисля Варна е 20-30 лева/м2 по-евтина от София, а не както ти изкарваш със 150 евро/м2
Re: Графиката от първа страница - ново дъно
03-11-2010 - 12:22:07
avatar
Напротив, говорихме, че няма "моя" медиана - медианата е ясно как се смята - на база офертни цени в imoti.net, не съм аз този, който ги е измислил офертите. Ти чупиш тъпомера.
Re: Графиката от първа страница - ново дъно
03-11-2010 - 12:56:22
Графиката не е с ново дъно,а върви към дъното.:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-03 12:56 от kalashnikof.
Анонимен потребител
Re: Графиката от първа страница - ново дъно
03-11-2010 - 13:20:06
"Твоята методология с медиана" по-добре ли ти звучи от "твоята медиана"?

Така и не разбрах тази методология освен теб някой друг по света ползва ли я?

Интересно как ли се определя средната цена за България по метода на додо2 с медианата?
Вземаме всички обяви, които има на сайта и гледаме къде е средата.
Интересни резултати ще се получат при положение, че обявите в София са няколко пъти повече от обявите в "останалия свят". Ще излезе, че ниския сегмент в София определя средната цената за България smiling smiley
Re: Графиката от първа страница - ново дъно
03-11-2010 - 15:39:30
avatar
Според теб аз съм измислил думата медиана ли? Всички, които знаят какво е, я използват. За тебе явно е нещо много непонятно, щом го наричаш "методология". Изобщо тази дума май ти е любима и като я изречеш, асоциираното с нея става завоалирано като нещо грандиозно. Наричаш медианата "методология", наричаш една програмистка грешка "методология" изобщо не ми отговори на въпроса на гъз ли се правиш или си зле с главата.
Анонимен потребител
Re: Графиката от първа страница - ново дъно
03-11-2010 - 17:49:33
Аз питах кой използва медианата за определяне на средни цени на НИ?
Re: Графиката от първа страница - ново дъно
03-11-2010 - 19:47:58
avatar
Инспектор Стрезов.
Re: Графиката от първа страница - ново дъно
03-11-2010 - 20:33:19
Quote
dodo2
Инспектор Стрезов.

dodo2,

Симпатяго, дори не мога да си представя да отделя толкова време за да дискутирам въпроса:
- Има ли научен елемент в "картинката" публикувана на основната страница на сайта.

За всеки здравомислещ човек, това е просто картинка, която някои наричат графика, а други дори се опитват да ни убедят, че видиш ли, това всъщност било визуалното изобразяване на някаква "методология".

Завиждам ти за мъжеството! Честно.

Поздрави
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход