Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2 млрд. лв. са изхарчени от резерва от началото на 2010

Публикувано от javcho 
Re: 2 млрд. лв. са изхарчени от резерва от началото на 2010
16-08-2010 - 21:58:38
Я Явчо колко сривляви теми напуска, даже се копира в инвестора. Намерете му жилище по-евтинко на човека, та малко да се спре.
Re: 2 млрд. лв. са изхарчени от резерва от началото на 2010
16-08-2010 - 22:50:11
Imotko, братко,
върна ли се от морето?

Сега сериозно - я сподели кой град (квартал ти е на сърце). Аз чистосърдечно си признавам, че страшно харесвам старопрестолният град (В. Търново) и бих теглил кредит само за апартамент там.
*drunk*
Re: 2 млрд. лв. са изхарчени от резерва от началото на 2010
17-08-2010 - 00:10:18
Аз си живея в София и съм фен на "Иван Вазов" и "Стрелбище" като квартали. А морето едва го изтърпях тоя път, не защото е лошо толкова, а защото беше много жега и бързо се отегчих. Сега съм в София на "хлад" и чакам есенния срив да гледам отблизо.
Re: 2 млрд. лв. са изхарчени от резерва от началото на 2010
17-08-2010 - 09:13:18
Quote
Imotko
Аз си живея в София и съм фен на "Иван Вазов" и "Стрелбище" като квартали. А морето едва го изтърпях тоя път, не защото е лошо толкова, а защото беше много жега и бързо се отегчих. Сега съм в София на "хлад" и чакам есенния срив да гледам отблизо.

Точно така. Заел си място на първи ред, но и пуканки си вземи, че ще е продължително.
Re: 2 млрд. лв. са изхарчени от резерва от началото на 2010
17-08-2010 - 09:23:40
Quote
javcho
Почти 2 млрд. лв. са изхарчени от резерва от началото на 2010 и въпреки това не си виждат оптимистични процеси, а само спиране на влошаването и запазване на положението.

Всеки да си прави изводите.

Баланс БНБ

1. В последните 4 месеца на паметната 2008-а, Вашата любима Партия, другарю, похарчи над 4 млрд., за да балансира бюджета и да раздаде малко парички на своите хора. С тези пари можеше да се дострои целия магистрален пръстен на БГ, да се ремонтират до блясък всички основни болници, да се завърши софийското метро. Нищо подобно не се случи - хапнаха ги пенсионерите и "нашите" бизнесмени. И всичко това се случи при една много по-добра конюнктура за икономиката на България.
Днес сме в окото на кризата и това, че ББ успява да балансира нещата за цяла година с цената на само 2 млрд похарчени от резерва, е истинско чудо.
2. Последно - "влошаване" , или "запазване" на положението имаме? Че нещо не става ясно ......
winking smiley
Re: 2 млрд. лв. са изхарчени от резерва от началото на 2010
17-08-2010 - 10:13:03
Quote
Imotko
Я Явчо колко сривляви теми напуска, даже се копира в инвестора. Намерете му жилище по-евтинко на човека, та малко да се спре.

Много си нервен. Я погледни точно колко теми съм пуснал последните месеци.

Жилище не ми търси. Имам си вече в твоя втори любим квартал Стрелбище.

Ако си мислиш, че някой от сривлювците не му стигат парите за жилище и затова му се иска спад, бъркаш.

В инвестора съм от 30 юли 2007, но го чета от години по-рано.

Защо не пробате да манипулирате там, а?

Там останаха само 2-3 ъпъри, даже е те не се обаждат много, защото им стана ясно, че нищо няма да постигнат.
Re: 2 млрд. лв. са изхарчени от резерва от началото на 2010
17-08-2010 - 10:17:49
Quote
ivorad
Quote
javcho
Почти 2 млрд. лв. са изхарчени от резерва от началото на 2010 и въпреки това не си виждат оптимистични процеси, а само спиране на влошаването и запазване на положението].

Всеки да си прави изводите.

Баланс БНБ

1. В последните 4 месеца на паметната 2008-а, Вашата любима Партия, другарю, похарчи над 4 млрд., за да балансира бюджета и да раздаде малко парички на своите хора. С тези пари можеше да се дострои целия магистрален пръстен на БГ, да се ремонтират до блясък всички основни болници, да се завърши софийското метро. Нищо подобно не се случи - хапнаха ги пенсионерите и "нашите" бизнесмени. И всичко това се случи при една много по-добра конюнктура за икономиката на България.
Днес сме в окото на кризата и това, че ББ успява да балансира нещата за цяла година с цената на само 2 млрд похарчени от резерва, е истинско чудо.
2. Последно - "влошаване" , или "запазване" на положението имаме? Че нещо не става ясно ......
winking smiley

1. Да де, обаче любимата ми партия е дясна, така че си в грешка.

2. Ако четеше по-вниматено щеше да го разбереш. Според мен е ясно какво искам да кажа.


...само спиране на влошаването и запазване на положението.
Re: 2 млрд. лв. са изхарчени от резерва от началото на 2010
17-08-2010 - 10:34:24
Quote
javcho
Quote
ivorad
Quote
javcho
Почти 2 млрд. лв. са изхарчени от резерва от началото на 2010 и въпреки това не си виждат оптимистични процеси, а само спиране на влошаването и запазване на положението].

Всеки да си прави изводите.

Баланс БНБ

1. В последните 4 месеца на паметната 2008-а, Вашата любима Партия, другарю, похарчи над 4 млрд., за да балансира бюджета и да раздаде малко парички на своите хора. С тези пари можеше да се дострои целия магистрален пръстен на БГ, да се ремонтират до блясък всички основни болници, да се завърши софийското метро. Нищо подобно не се случи - хапнаха ги пенсионерите и "нашите" бизнесмени. И всичко това се случи при една много по-добра конюнктура за икономиката на България.
Днес сме в окото на кризата и това, че ББ успява да балансира нещата за цяла година с цената на само 2 млрд похарчени от резерва, е истинско чудо.
2. Последно - "влошаване" , или "запазване" на положението имаме? Че нещо не става ясно ......
winking smiley

1. Да де, обаче любимата ми партия е дясна, така че си в грешка.

2. Ако четеше по-вниматено щеше да го разбереш. Според мен е ясно какво искам да кажа.


...само спиране на влошаването и запазване на положението.

Ясно, за пореден път, е само едно - почитателите на десните партии са основно от вида "безпартийни комунисти".....Какво да се прави - национална специфика!
winking smiley
Re: 2 млрд. лв. са изхарчени от резерва от началото на 2010
17-08-2010 - 13:13:10
Тука за имоти е доста по-забавно от Инвестора, там и понятие си нямат от тая материя.
Re: 2 млрд. лв. са изхарчени от резерва от началото на 2010
17-08-2010 - 14:23:12
Quote
Imotko
Тука за имоти е доста по-забавно от Инвестора, там и понятие си нямат от тая материя.

eye popping smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход