Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква е истината за цените на имоти в България ?

Публикувано от VladimirYosifov 
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
31-08-2010 - 13:47:38
Само Рим не плюйте. Бройте си там колко пикаят на Сънито и си трайте.
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
31-08-2010 - 16:13:10
Quote
др. Иванов
На тези пречиствателни станции за по 3-5 хил. човека в комплекса им викаме "хотелски", Нашите са са капацитет на 100 такива.

Станишев не е на бунището на историята за разлика от Костов, нито в самостоятелна килия както ще бъдат тези дето докараха страната до стопанска разруха, естествено ако преди това не увиснат.

А прогресивното човечество казва следното за Перлата на планетата Земя:

България е най-предпочитаната лятна туристическа дестинация за британците - това показва проучване на британския Център за икономически и бизнес проучвания и цитирано от "Дейли мирър". Страната ни е изместила популярни дестинации, като например австралийския град Сидни или Рио де Жанейро.

Българските плажове получават най-висока оценка от британските туристи по 10 критерия, включително климат, качество и цена на храната, сигурност, хотелиерски услуги, туристически атракции.

Другарю,Това на Станишев ли е заслуга*huh*
"Дейли мирър" посочва, че България е изпреварила Тунис, Турция и Египет в общото класиране.
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
31-08-2010 - 16:52:17
Другарю,Това на Станишев ли е заслуга

Не, това е лично моя заслуга и на хората като мене! Заслугата на Станишев е, че не пречеше активно за разлика от другите.
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
31-08-2010 - 18:07:23
Quote
barbaron
Quote
др. Иванов
Както често съм казвал - когато човек се роди тъп е задълго, а при Спиридон завинаги. Пречиствателните станции на Сл.бряг са в Равда и там изтича канализацият. Казвам пречиствателни станции, дума малко позната за повечето европейски страни, които са до море.
Абе аз нали съм ти забранил да будалкаш българите? Марш на бунището при Станишев!
А за по-любознателните, които искат да преброят колко пречиствателни станции има около Сен Тропе, Кан и Ница, ето им линкове:
http://sierm.eaurmc.fr/rejets-collectivites/stations-epuration.php?dept=83
http://sierm.eaurmc.fr/rejets-collectivites/stations-epuration.php?dept=06
http://carmen.carmencarto.fr/index.php?map=sierm.map&service_idx=74W

Quote
др. Иванов
На тези пречиствателни станции за по 3-5 хил. човека в комплекса им викаме "хотелски", Нашите са са капацитет на 100 такива.
Станишев не е на бунището на историята ...

Брей, ти си бил по-НАГЪЛ и от него - гледаш българите в очите и ги будалкаш smiling smiley
От линковете се вижда, че всяко селище си има пречиствателни инсталации с капацитет, предвиждащ и курортистите.
Например: Ница - 650 000, Кан - 238 000, Фрежюс - 167 000, Сен-Тропе - 42 000, Сен-Рафаел - 25 000 и т.н.
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
31-08-2010 - 18:36:23
На кого му пука за Кан. Стига си писал глупости за Францията.
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
31-08-2010 - 19:24:10
avatar
Само ако другаря спре да пише глупости за Бг-товицата.

Иванов, с какво по-точно се гордееш, за какво точно простият българин - а той е много прост - да ти благодари?

Че превърнахте ти - и такива като теб - едно зелено и подредено курортче в бетонна развратница? Че всички отрепки на острова и Русия идват да си поиграят с нашите "руси мулатки" и да оповръщат улиците?

Ашколсун!!!

Ако това ти е било мечтата, докато сервираш питиета на Пеко Таков - постигнал си я. А моята е да имам два варела с напалм. Казват, че вършил работа срешу пишман-инвеститори.

Буквално България стана сборище за отрепките на Европа; такива хора като тези, които посещават курорти от типа на гореспоменатите от Барбарон - само можем да ги сънуваме.

Но явно на теб тази паплач ти харесва - явно си си намерил лелеяната среда най-после.

Въпрос на ценностна система.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-08-31 20:04 от дидо.
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
31-08-2010 - 19:53:47
Да се спори с Иванов е като да се отговаря на телевизора или радиото.Не разбирам само защо жителите на тези градове не тръгват към лукса и евтинията в България.Иванов казаха ти го вече в тези градове има и нормални квартали.посочи ми в София един такъв.
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
31-08-2010 - 20:16:56
Но явно на теб тази паплач ти харесва - явно си си намерил лелеяната среда най-после.
Въпрос на ценностна система.


Чакай да помисля?!?
Да, тази паплач ми харесва! Животът на комплекса идеално ми пасва на ценностната система - живот в лукс и охолство, алкохол, леки жени и развлечения!
Жителите на изпосталелите градове на Европа в момента са в Сл.бряг и гледат като изпаднали германци.

Нормални квартали в София? Който и да е, без 2-3 цигански, но и те са по-добри от гетата в Париж и Лондон.
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
31-08-2010 - 22:18:15
Quote
др. Иванов
Както често съм казвал - когато човек се роди тъп е задълго, а при Спиридон завинаги. Пречиствателните станции на Сл.бряг са в Равда и там изтича канализацият. Казвам пречиствателни станции, дума малко позната за повечето европейски страни, които са до море.

г-н Иванов, изглежда сте много търпелив човек .... заслужава ли си ?
Можете ли да напълните кошница с вода ?!

При нас има само три вида разплащания - Кеш, В брой и На ръка. ..
Още съм млад и зелен, но когато узрея, че пръсна !!!
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
02-09-2010 - 16:44:52
След като англичаните за момента не кълват, ред е на руснаците. *drunk*

Недвижимите имоти в България един ден ще достигнат равнището на цените в Западна Европа - пророкуват експерти. А когато купиш имот в България, автоматично придобиваш и двугодишна виза за ЕС, заедно със семейството си. Това са два от аргументите в обширна публикация за недвижимите имоти в България на независимата руска агенция RWAY (Аруей).

*book* clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход