Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква е истината за цените на имоти в България ?

Публикувано от VladimirYosifov 
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 17:41:10
avatar
Мале като се сравнят цените в София с други европейски градове, как на сривовците им пресъхват устата и им зачестява пулса!:loveu: А те милите мислеха че ще купят еФтинко :]
1.9
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 17:51:39
Яко си се изнервил. Какво, проблем ли имаме? Ми не купуваме. Тва е!
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 18:00:41
avatar
Защо пък аз да се изнервям, като ти нямаш пари да купиш? Нещо не мога да вдена. Изкарай някой лев и тогаз глей имоти. Те навсякъде по света се водят луксозна стока.Не е лъжица за всяка уста и не е за всякакви сривовци с желание но без възможности. В този форум има хора , които от около 8-9 години вече говорят за предстоящ спад и чакат да купят. Колко ще чакат 20, 30, 40 години? И колко време очакват да се наслаждават на новата си придобивка? Мисля, че те трябва да са изнервените. Затова плещят такива небивалици. Ако беше така колкото по-голяма глупост кажеш, толкова да спадат цените на имотите, досега щяха да са с отрицателна стойност.
1.9
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 18:17:33
Просто е Стопанино. Бълваш постове с еднотипно ъпърско съдържание, даваш акъл без да ти е поискан, дори даваш оценка на непознати хора. Ако си наистина просто собственик не те разбирам. Ако си брокер, продавач или ипотекар си ми ясен.

Аз за себе си съм определил цена до около 30к евро. Гледам вече в този сегмент има двустайни. Ще чакам ... И не ми пука ...
Що апартаменти има настроени и за завършване ... А и в регистъра на ЧСИ броя на търговете расте ...
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 18:27:22
avatar
За теб също може да се каже, че даваш акъл без да ти е поискан, както и това че пускаш постове с еднообразно сривльовско съдържание.
Не съм нито брокер, нито ипотекар, нито пък имам намерение скоро да продавам. Просто не вярвам, че една от най-сигурните инвестиции ще се обезцени толкова колкото му се иска на някой който е с оскъдни средства. Та нали има и други купувачи- с пари. Ако нямаше нямаше да има ръст в изброените от мен 14 общини в последното тримесечие.
1.9
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 18:36:32
Ясно - изнервен пишман "инвеститор".
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 18:43:29
avatar
Браво! Рече и отсече пишман купувача. Теб ще следя с интерес кога ще купиш. Ако не се покриеш с цел да не почерпиш.
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 19:22:42
Quote
СТОПАНИН ... .
За теб също може да се каже, че даваш акъл без да ти е поискан, както и това че пускаш постове с еднообразно сривльовско съдържание.
Не съм нито брокер, нито ипотекар, нито пък имам намерение скоро да продавам. Просто не вярвам, че една от най-сигурните инвестиции ще се обезцени толкова колкото му се иска на някой който е с оскъдни средства. Та нали има и други купувачи- с пари. Ако нямаше нямаше да има ръст в изброените от мен 14 общини в последното тримесечие.

Омръзна ти да гледаш как се обезценява бъдещото ти наследство? С теми във форум няма да си повдигнеш самочуствието. Теми - теми с цените са надъното - купувайте, че го изпуснахте има колкото искаш в този форум. Така,че целта на настоящата тема каква е? Да отхвърлиш малко време в заяждане?
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 20:52:02
avatar
Върколако, трябва да уточним няколко неща. Първото е че тази тема не съм я пуснал аз, за да знам какви са и целите. Второ нейно величество СТАТИСТИКАТА показва, че има ръст на НИ в 14 общини в второто тримесечие на 2010г. Не знам какво мое наследство се обезценява, но ми се струва, че се оскъпява продукта който и без това не можеш да купиш. Панимаеш?spinning smiley sticking its tongue out



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-08-28 21:12 от СТОПАНИН ... ..
Re: Каква е истината за цените на имоти в България ?
28-08-2010 - 21:08:09
Щом не мога да го купя - остава вечно твой докато се събори от самосебе си. А ти до тогава да му плащаш данъци и консумативи.
Честито за паметниците на великия инвеститор.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход