Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да купя или да не купя - това е въпроса!?

Публикувано от ASSETION 
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
30-07-2010 - 13:43:09
avatar
Влизал съм в подобни кокошарници - клаустрофобията в гарнитура с доживотна депресия и подтиснатост от приликата със затворническа килия са ти кърпа вързани.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
30-07-2010 - 20:20:31
Quote
ASSETION
Quote
Тинки Уинки
Quote
др. Иванов
Ти пак търсиш да купиш квадратура, а не жилище, затова едва ли ще вземеш нещо хубаво.

Тука съм напълно съгласен - трябва да се търси жилище, а не цена на м2 или нещо подобно.

Ок аз си търся тристайно
те ми предлагат
ХОЛ + БОКС - 25 КВАДРАТА
ЕДНА СПАЛНЯ 12 КВАДРАТА
И ЕДНО СПАЛНЕНЦЕ 9 -10
ТОАЛЕТНА И БАНЯ 3-4 ДВЕ ТЕРАСИ... НА КОИТО НЕМОЖЕ ДА СЕ РАЗМИНАТ ДВАМА БУХЕНВАЛДЦИ...
и ми написали че жилището е 105 квадрата тристайно а то няма 50 ? и било 105 по 730 евра?
КВАДРАТУРА СЪМ БИЛ ТЪРСИЛ, ИМ ПИКАЯ НА КВАДРАТУРАТА В ТОЯ СЛУЧАЙ!
Моя двустайния е по голям от тоя тристаен! и то здраво по голям!
кухнята ми е по голяма от едната спалня
а банята ми е по голяма от другата
Хола ми е огромен - две тераси нормални - спалня нормална! и имам коридор който в новото строителство щяха да го преградят на още две спални... отделно мокро помещение! мисля че е 75 квадрата апартаментя ЕПК от преди 10-тина години
та каква квадратура? КАТО МИ ДАВАТЕ 50 КВАДРАТА ЗА ПОВЕЧЕ ОТ 100 ?
отказах се тотално да търся ново строителство - неискам и панелки - и затова се оглеждам само и единствено за подобни на моя... кофтито е че не са много такива!

Затова трябва да се въведе тирминът БЪЛГАРСКИ КВАДРАТЕН МЕТЪР.

Понеже с тези очевидни измами сме за смях на целия свят.

Разглеждал съм документи и съм живял известно време в апартаменти в Италия, Австрия и Германия.

Колкото квадрата пише в документа или обявата, толкова е ЖИЛИЩНАТА ПЛОЩ, която може да се измери с рулетка.

Няма стени, мазета, общи части, гаражи, градинки и други измислици.

Доказателство за качеството на "материала" е това, че само тук минават такива цигански номера.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
30-07-2010 - 20:39:08
avatar
трябва да направим една нова тема smiling smiley

НА КОЛКО Е РАВЕН ЕДИН БЪЛГАРСКИ КВАДРАТЕН МЕТЪР

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
30-07-2010 - 22:49:59
Парите ли не стигат, момчета? А ЕПК-то е готино, ново не ти трябва. Живей си там с цялото село.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
30-07-2010 - 23:55:35
avatar
Имотко...
Ти като имаш и пари и имоти, какво им береш гайлето на хората, какво, кога и къде ще купуват?
Остави ги да се мъчат сами с това, за какво да си харчат парите, ти нали си похарчи вече изгодно твоите?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
31-07-2010 - 00:17:38
Е, само плюете, омръзна ми вече. Колко е един български кв.метър - ами колкото един грам български мозък.
Как може някой, който няма дори свястно жилище, да дава акъл за имоти.
Все едно и също си риете: брокерите вземат двойни комисиони и 1 кв.метър бил към 0,65.
Какво толкова, ето ти едно жилище, струва толкова, като ти харесва, го купуваш, като не ти харесва-не го купуваш.
Анонимен потребител
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
31-07-2010 - 00:24:53
Quote
Imotko
Какво толкова, ето ти едно жилище, струва толкова, като ти харесва, го купуваш, като не ти харесва-не го купуваш.
*ok*
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
31-07-2010 - 00:32:23
Quote
Imotko
Е, само плюете, омръзна ми вече. Колко е един български кв.метър - ами колкото един грам български мозък.
Как може някой, който няма дори свястно жилище, да дава акъл за имоти.
Все едно и също си риете: брокерите вземат двойни комисиони и 1 кв.метър бил към 0,65.
Какво толкова, ето ти едно жилище, струва толкова, като ти харесва, го купуваш, като не ти харесва-не го купуваш.
Тебе никой не те пита дали ти е омръзнало или не.
Като почнат някакви келеши брокерчета да се изживяват ката последна инстанция е доста смешно.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
31-07-2010 - 13:25:13
avatar
Quote
дами и господа
Quote
Imotko
Е, само плюете, омръзна ми вече. Колко е един български кв.метър - ами колкото един грам български мозък.
...
Какво толкова, ето ти едно жилище, струва толкова, като ти харесва, го купуваш, като не ти харесва-не го купуваш.
Тебе никой не те пита дали ти е омръзнало или не.
Като почнат някакви келеши брокерчета да се изживяват ката последна инстанция е доста смешно.

Кой знае каква ипотека е праснал и той и сега с ечуди как да я изплаща... няколко заемчета- щото се е помислил за велик и той...
а сега се чуди къде да си излее яда и злобата че му е зор .. и нанагорнището не свършва...
една птичка пролет не прави имъдко... така че и да лаеш и да крещиш.. файда няма виждаме как са нещата smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
01-08-2010 - 08:23:20
avatar
Quote
дами и господа
Като почнат някакви келеши брокерчета да се изживяват ката последна инстанция е доста смешно.

Доста високомерно изказване.
Може би гледате от "високите етажи", евентуално да не сте вицепрезидент в някоя от фирмите за имоти на Тръмп или президент на своя подобна. Да не се окаже, че сте президент на ЕТ, развиващо дейност на два кв.м. открита площ върху общинска земя - демек сергия на женския пазар, а гледате отвисоко, понеже живеете на висок етаж в някое ЕПК в кв.Люлин.
Използването на обидни етипети не е в стила на уважаващ себе си човек.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход